[Indoor] HPS 600W + 400W / LSD, Tangerine Dream, Super Lemon Haze/ leSpectre"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Procito sam celi dnevnik u pol sata od slova do slova..opako izgleda coece, ali jos sam ja zelen da procjenjujem :eek:hno: ali jednog dana..uglavnom pratim i ja te Ti zelim muChooo opakih kifova :)
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Kazes da si ih presadio u vece posude i zagnoio?
Na zadnjoj slici desno zadnja biljka kao da ima kandze da nisi prerano ili puno al po kolicini BioBizz-a koju si stavio nebi trebalo da bude puno mozda gresim. Inace izgledaju super, racunaj da ce kad ih prebacis na cvetanje jos narasti pa ceti biti velika guzva. Koliko vidim imas jos malo mesta koje ce se popuniti da ih sad stavis na cvetanje. Mnogi a naravno i ja madju njima preteraju sa vegetacijom. Jer dzabe ih ti drzis u vege 6 nedelja ako nemas mesta u cvetanju da sve grane dobiju sunce podjednako ( mislim na grane sa strane ). Pogledaj sliku iz mojeg zadnjeg pa ces videti da je skroz gola sa strane https://forums.vutra.org/unutra%9An...erija-%2Asa-komentarima%2A-18.html#post176344 Moj box-s je 120 x 60 x 200 imam CT i 400w MH i HPS ( jedna za rast druga za cvetanje ) i stavljam sest biljkica sa vegetacijom od 3 do 4 nedelje. Saksije su oko 11,5 litara. Sa malim LST treningom i na kraju guzva ( al se nebunim ;)))). Da sam na tvom mestu ja bi ih prebacio sad na cvetanje.
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Da,ako imas prostora ostavi ih jos u vege fazi bar tjedan-dva vidjet ces isplatit ce ti se :)
Biljke su ti odlicne samo naprijed!
 
24.05.2011
229
111
0
bravo,jako lijepo ti izgledaju biljkice,a što se tiče biobizza ja sam zalijevala sa svakim zalijevanjem 1 ml/1L growa,svaka 3 dana,mišljenja sam da se moglo još dodat ali koliko neznam
pošto imaš 3 različita straina pitanje je da li svima odgovara ista doza gnojiva,samo ih prati,stopi se snjima i nemaš problema;)))))))

pozz i sretno dalje;)))))))))))))
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
DEDE: Sa malim LST treningom i na kraju guzva ( al se nebunim ;))))

Opak komentar..muhahhahahahahahaha..nebih se ni ja bunio..kralju :D
 
12.08.2011
42
13
0
34
Jao hvala svima na pomoci i ljepim zeljama :costumed-smiley-027

Posto imam jos slobodnog mjesta (trenutno je okupirano 60% boxa s biljkicama) mislim da cu ih ostaviti jos barem tjedan prije prebacivanja na 12/12 ;) (Iako bi moglo biti problema u vezi klime, dosta mjesta zauzima a potrebna je - izgleda da cu morati improvizirati nekako i staviti je izvana..)

Moguce da imam problem u vezi gnojidbe, jer mi je danas jedna LSD biljkica savila najgornje listove (ostali su dobro), pa mislim da si o tome Dede govorio?...

No opet, ostale LSDovke izgledaju sasvim u redu, a sve sam ih isto zalio (i pognojio)
Koliko je to ozbiljno i da li da je probam pognojiti manjom kolicinom iduci put?
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Jedno pitanje dali imas neki vent sto ti unutar box-a mesa vazduh i koliki je?

Jeli koristis onaj sa prve stranice ako da gde je postavljen da duva dole ili izmedju biljki i svetla?
 
12.08.2011
42
13
0
34
Aha, taj je postavljen trenutno iza vidljive crvene kante zdesna da puse blago prema gore izmedju biljkica i svjetla. mozda je malo predaleko. da ga priblizim? (Inace, osmislio sam protok zraka u obliku slova Z (naopako) - dva venta upuhuju slijeva odozdo, taj unutra puse preko biljkica i svjetla prema gore i gornji zdesna vadi zrak)
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
leSpectre je napisao(la):
Aha, taj je postavljen trenutno iza vidljive crvene kante zdesna da puse blago prema gore izmedju biljkica i svjetla. mozda je malo predaleko. da ga priblizim? (Inace, osmislio sam protok zraka u obliku slova Z (naopako) - dva venta upuhuju slijeva odozdo, taj unutra puse preko biljkica i svjetla prema gore i gornji zdesna vadi zrak)

Ja bi ga podigao na visinu izmedju biljaka i svetla.

Meni se jednom pojavio takav problem ali sam u box-u imao samo 2 x pc ventilatora 28 il koliko. A zadnje dve do kojih je jedva dolazio vazduh i to topao su izgledale kao tvoja. Problem sam resio sa mnogo jacim ventom turm koji oscilira i prestalo kovrdzanje. Ali sam postavio tacno imedju digao vent na kutije.
 
12.08.2011
42
13
0
34
Pozdrav!
Samo jedan kratki update posto sam u zurbi

Biljkice se dobro drze, problem s uvinutim listovima se tokom 38-40. dana pojavio na jos jednoj biljkici, no to je vecinom uspjesno sanirano. Klima radi vecinu dana i cijelu noc, odrzavajuci temperaturu na 24-26 stupnjeva.
Postupno dizem omjer gnojiva, pa su jucer zalivene s BioGrowom u omjeru 1,5ml/L vode i izgleda da im odgovara. Manje razvijenih par biljaka sam zalio s 1,7ml/L vode samo da vidim razliku i hoce li se izduziti jos koji centimetar vise prije nego prebacim na cvjetanje za koji dan - u planu mi je 48. dan (ili 50., zbog lakseg mjerenja :icon_lol:)
Visine variraju izmedju 46-65cm (for the record, sve sam ih ubiljezio slijeva odozgo - 52,52,50/52,48,55/48,46,54/65,55,62)



Tangerine Dream #3 - 55cm

Toliko od mene :costumed-smiley-027

Peace out!