[Indoor] HPS 600W + 400W / LSD, Tangerine Dream, Super Lemon Haze/ leSpectre"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.08.2011
42
13
0
34
Hvala na brzoj pomoci, ici cu po vasem savjetu i uzeti kojih 0.6ml/L od svakog gnojiva, BioGrow naravno nastavljam uobicajenim ritmom, a BioHeaven cu staviti 1ml/L, posto preporucuju 2ml vec sada ;)

@mrkvica: Naravno, zapisujem sve otkako sam poceo dodavati biogrow ;)
Znam da si ti imala samo ta 3 gnojiva, no kakogod, u planu mi je bilo da uzmem tvoj grow kao nekako najoptimalniji mome od svih trenutnih, pa tako i sto se tice gnojenja, jer je ocito da ti nigdje nisi pogrjesila :) (osim, naravno, one zlocudne profasisticke intervencije, koja se ispostavila birokratskom pogreskom tumacenja spola biljkica:icon_lol:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
24.05.2011
229
111
0
za lsd ti mogu da kažem da možeš da staviš 1ml grow,2 ml bloom a mišljenja sam da staviš i bio heaven 1ml,s njim neznam jer ga nisam probala
opet napominjem sa svakim zalijevanjem,podurat će on ali nemora značit da će ove druge;))))))))
 
12.08.2011
42
13
0
34
Pozdrav svima, proslo je poduze vremena od zadnjeg cjelokupnog javljanja.

Situacija u boxu je dobra, bilo je nekoliko problema s biljkicama, od par listica osusenih na rubovima, sto je rijeseno podizanjem lampe, te ponesto Nutrient Solution Burn slucajeva s obzirom na guzvu pri zalijevanju. I dalje ne znam zasto, no na 2 biljkice (1LSD i 1TD) mi se gornji listici ponovno savijaju, a sad se isti problem javlja i na jednoj SLH biljkici (moze se vidjeti na slikama), sto je prilicno cudno jer jednako su i zalijevane kao ostale i cesto ih razmjestam... Iako, naravno, taj problem ne predstavlja previse poteskoca u razvijanju cvjetova, kako izgleda :costumed-smiley-027

Vlaga je uspjesno podignuta na 45-50% - bilo je par dana kada je bila ispod 30%, temperatura je takodjer optimizirana.
Gnojim sa svim gnojivima relativno lagano - AlgAmic, BioBloom i TopMax dodajem 0,6ml na 1l vode od svakog, BioHeaven 1ml na 1l vode, te BioGrow 1,5ml na 1l vode, s trenutno samo postupnim podizanjem BioBlooma..

Visina biljkica: TD (105,102,86,85,85), LSD (87,81,80,72,66), SLH (75,74)

Posto su smjestene u posude od 9l, svjestan sam vec i vizualno nedostatka mjesta za jos bolji rast, pa je to jos jedna pogrjeska - za iduci put nabaviti vece posude, jer ocigledno ima jos bar 1m mjesta u vis za iskoristiti :sun2:





Strainovi na okupu: Tangerine Dream-LSD-Super Lemon Haze





Po redoslijedu: (1.red) LSD#5, LSD#2, (2.red) TD#1, SLH#2, TD#4



Sad skuzih da nisam uslikao niti jedan nod (bar izbliza) da iskusni vide ima li koji hermic, jer po onome sto sam vidio i usporedjivao, trenutno ne mogu reci niti jel vidim zenski spol, a pogotovo hermica :icon_lol:
Budem edit napravio dok se svjetla upale ;)

Hvala svima sto pratite i postojite, zbog ovog foruma i ljudi uvijek mi je zadovoljstvo raditi updateove :sun2:

leSpectre out!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Uvijanje listova je moguce zbog preniske vlage u boxu. Kazes da je bila ispod 30% - to nije dobro bilo za njih. Vlaga u pravilu kod tako velikih biljka ne bi smjela pasti ispod 40% dok im je dan. Pozeljno bi bilo i vise vlage sad dok jos nisu u full cvatnji.
Inace sve 5.
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
leSpectre je napisao(la):
Hvala svima sto pratite i postojite, zbog ovog foruma i ljudi uvijek mi je zadovoljstvo raditi updateove :sun2:

A zahvaljuci takvima kao sto si ti je uvijek zanimljivo pratiti updateove :D
Jos malo i uzivanje :D woooohooooo
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....prelijepo biljke izgledaju, svaka cast:clap:.......kad vidim tako nesto pomalo sam ljubomoran......:) sretno do kraja
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Evo i ja šibam L.S.D. super su ti biljke,moje od jucer na cvjetanju...jedva cekam update,pratim tvoj dnevnik od pocetka...drooool :D
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
hmm...bas sam se pitao isto, zadnji post 23.10.?
to nije njemu slicno...nadam se da se nije nesto dogodilo?
javi se lespectre, brinemo se za tebe