Indoor hydro aero

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Green Abe

Banned
Banovan
07.02.2008
1
0
0
43
Postovani clanovi,

Ja sam Abe Green, novi clan na ovom forumu.

Zelim da pomognem svakome ko se bavi indoor kultivacijom kanabisa.

Ukoliko imate bilo kakvo pitanje ili problem budite slobodni da pitate mene licno.

Na ovoj temi ili putem privatne poruke.

Pozdrav svima, ne dajte se, i samo napred.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Dobro Abe, vidim da si se zakacio s moderatorima na nekom tamo threadu i to..
Na stranu to, kak da mi koji trebamo savjete znamo da si ti iskusan i da nam neces dati krive savjete (ne namjerno).. Sto bi nase urode moglo sjebt. I ubit nam volju za indoorom odma u startu? Zato je bolje slusat ove vutrogasce, za njih bar znamo da su experienced i da ce nam njihovo znanje 100% bit od pomoci.

Zato bi ti mogo neki grow report stavit pa da vidimo kak se snalazis u indoru. Razumis sta hocu rec. Ne kazem da si tu da sjebes nekog (ne daj boze), vec da se trebas dokazat kao pouzdana osoba.. Sto ces s vremenom vjerojatno i napravit
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
abe mislim da ti pristup i nije najbolji....
ovo nije site "pitajte green abea" nego forum.. tvoja volja
da pomognes je ok a pitanja ima dosta pa odgovaraj, brzo
ce se pokazati jesi dobar ili ne. sta se mene tice dobrodosao si ovdje.
uzivaj
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
http://forums.vutra.org/unutrasnje-uzgajanje/874-pitajte-sve-sto-vas-interesuje.html

Evo linka na temu koja je otvorena 09-19-2006 u 23:46, tema se zove Pitajte sve što vas interesuje i služi upravo tome što sam naziv govori. Na toj temi u ovom trnutku ima 1,647 postova i pogledana je 49,772 puta pa mislim da nije baš red da prekidamo tu finu tradiciju. Green Abe, na toj temi imaš svaki dan pitanje ili više njih, ako želiš pomagati, eto prilike.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.