Indoor, nepoznata vrsta, HPS 400

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.07.2010
34
10
0
31
ma po slikama ti vlaga definitivno nije neki problem ša će sjebat sve. čisto pitam iz zanatiželje jer sam i ja započeo na isti dan kad i ti nešto pod 4ooW . eventualno ih već možeš presaditi u veču posudu dosta su naralse, odtud možda flekice al sve je uredu za sad.
have a nice grow..pis
 

skank07

Aktivan Član
19.05.2011
70
0
0
54
Ne nemam ti za vlagu tako da sori, nemogu ti pomoc sta se toga tice...al sam stvarno sretan kako biljke napreduju, svaki dan za nekoliko centi i izviru nove grane tako da mislim da im nista ne fali...e sad to sto zlo kaze....mislio sam malo jos pricekat koji dan da ucvrsnu malo jace ali nista sutra idem do bauhausa kupit tegle da ih prebacim...samo dali mi mozete dati savjet kolike velicine bi bile? znam da bi 10-12 litarne bile dovoljne, al ja ih mislim malo duze drzat u vegetaciji da dobiju jacu masu....sve skupa sa cvijetanjem razmisljam oko 4mjeseca...zlo koje bi mi ti preporucio? znam da nemogu nikad bit prevelike, al ono da su optimalne....i da dzevade, sretno i tebi...
 

skank07

Aktivan Član
19.05.2011
70
0
0
54
Evo mene sa novim slikicama svojih 4 biljcica, danas im je tocno 3tjedna od stavljanja pod hps, i mislim da su mi nekako male...presadene su prije nekih 5dana...evo slike pa sami zakljucite...naime hps je jos uvijek nekih 30tak centimetara udaljen od njih...

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

evo to je to, nadam se vasim komentarima i kritikama...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
To nije mala biljka i ne trebas brinuti zbog visine... Ne treba tebi visina nego gustoca, sto ti zapravo i imas. Razmak izmedju internoda je malen sto je predobro i imaju veliku lisnu masu tako da samo naprijed i sretno!

EDIT: samo sto ti na donjim listovima vidim "opekotine" od svijetla. :watchplant:
 

skank07

Aktivan Član
19.05.2011
70
0
0
54
born_to_be_green je napisao(la):
To nije mala biljka i ne trebas brinuti zbog visine... Ne treba tebi visina nego gustoca, sto ti zapravo i imas. Razmak izmedju internoda je malen sto je predobro i imaju veliku lisnu masu tako da samo naprijed i sretno!

EDIT: samo sto ti na donjim listovima vidim "opekotine" od svijetla. :watchplant:

Uf hvala born, vec sam mislio da su premale jer gledam druge dnevnike pa ono vidim i po 25cm , a moje su oko 15, ali kad malo bolje razmislim, zato sam i stavio zarulju cim blize da budu so manje a grmastije....sto se tice opekotina...jel moguce da imam na donjim listovima , a na gornjim nemam, jer je hps ipak najblizi gornjim listovima..sto se tice toga da je hps preblizu mislim da je to tocno, vec sam ga mislio podignut al sam mislio da im nesmeta posto ovo zutilo nisam smatrao da je od toga, al ako t kazes da su opekotine ide jos gore kojih 10tak cm...
 

skank07

Aktivan Član
19.05.2011
70
0
0
54
born_to_be_green je napisao(la):
Nemoj me uzimati za rijec. Mozda je temp, ali nisam siguran. Tako izgleda, a moze izgled nekad i prevariti. kako velis, cudno je da gornjima nista nije.
Evo ti link pa provjeri i usporedi izgled svojih listova sa ovima:
https://forums.vutra.org/uzgoj-faq/9123-raspored-hranjenja-ph-nutrijenti-voda-flora-feeding-schedule-soil.html

-u drugom mojem postu imas slike svacega... nadam se da sam pomogao.

u hvala stari, bas nesto takvo mi je trebalo...mislim da ovo kod mene ipak nije opekotina, nego sam ih prije 5dana premalo zalijevao jer kad sam isao presadivat u tegle vidlo se da im fali vode, i zato mislim da su pozutile, no usprkos tome vec sam povecao viisinu na kojoj je hps, tako da nebi trebalo biti nikakvih problema...hvala na pomoci...
 

skank07

Aktivan Član
19.05.2011
70
0
0
54
Pozdrav ekipo, molim za pomocposto ce mi za par dana biljke biti stare mjesec dana razmisljam o kupovini gnojiva. e sad doma imam platellu, cvet i list, nekih starih zaliha, pa vas zelim pitat dali je to dobro gnojivo, jer ako nije kupit cu nesto bolje, citao sam o bio bizzu i hesiu, pa ako je velika razlika u kvaliteti gnojiva, kupitcu nesto od tog dvoje, ili nesto trece...
 

skank07

Aktivan Član
19.05.2011
70
0
0
54
Hvala obojci, tocno sam to i mislio, da iskoristim ovu plantellu, a zatim se prebacim na biobizz...tako cu i napraviti...evo dns cu staviti slike svojih skoro mjesecnih biljaka, pa ocekujem neke vase komentare...:D
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Nisam bas na ti sa tim kvalitetnijim gnojivima, ali moram se sloziti s mrkvicom da je BioBizz dobar i kako kaze ona, organski. A Plantella ce isto dobro odraditi posao, nema smisla da bacas novac, a gnojivo imas doma.
 

skank07

Aktivan Član
19.05.2011
70
0
0
54
Hvala born, i ja mislim da cu nakon ovog prebaciti se na Biobizz...ali trenutacno imam velike probleme sa jednom biljkom koja je narasla (dns tocno mjesec dana) na 60tak centimetara, dok su druge 3 na nekih 30tak...znam da sam rekao da cu postaviti slike ali sajt Image me nezeli logirati, mada imam biljke poslikane...znaci biljka se izduzila kao neki hibrid i svakim danom sve vise raste...ima poprilicno rijetke grane i debelu stabljiku....sto sa njom napraviti, dal da ju rezem, dal da radim lst il da u jednostavno bacim u smece, i nastavim sa ostalim trima...:((((( svaka pomoc bi mi dobro dosla...
 

skank07

Aktivan Član
19.05.2011
70
0
0
54
dsc09904l.th.jpg
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
skank07 je napisao(la):

Pozz

Najvecu biljku mozes posle druge ili trece internode jednostavno saviti pa dobijes istu visinu. Glavnu granu vezes dole da drzi kontru i da ti neiscupas biljku sa korenom. Odredis mesto gde bi da se savije. Blagi stisak na odredjeno mesto ( palcem i kaziprstom stisnes jednostavno stabljiku al nezno ). Kraj biljke vezes sa kanapom i povuces na dole dok biljka nebude u vodoravnom polozaju nezno i samo nezno. I to je to trebaolo bi da ti biljka izgleda kao slovo L okrenuto. Za vrh se nebrini posto ce se on okrenuti da reste na gore to jest prema svetlu.