Indoor - "No Mercy Double Fun"-HPS250W,First Grow!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.08.2008
46
8
0
43
Kveščn...
Htio bi ih pognojit bar malo dok su u vege.,a sad ste vidli kolike su i u kakvim su posudicama...
Kveščn je kada i koliko...??
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
nemoraš ništa gnojit još tj.do dva al kad ti baš
vrag neda mira ne 1/2 nego 1/3 propisane doze
đubriva sa što večim N..dobro je .."festina lente" rekli bi latini stari!!
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Ja sam ti svoju jednu stavija u posudu od 25 litara i nisam je gnojija 4 tjedna i zaliva svaka 4-5 dana sa 700-800 ml i razvijale su se masu dobro i zdravo i sad cu tek pognojit sa pola doze.Pokusavam se drzat onog sta govore iskusni STRPLJENJE JE MAJKA :D. . Ako budes djubrija manje nego sta treba ona ce ti manje bacit uroda ali ako vise sve ces sjebat :D
 
21.08.2008
46
8
0
43
PimplaMan je napisao(la):
Ja sam ti svoju jednu stavija u posudu od 25 litara i nisam je gnojija 4 tjedna i zaliva svaka 4-5 dana sa 700-800 ml i razvijale su se masu dobro i zdravo i sad cu tek pognojit sa pola doze.Pokusavam se drzat onog sta govore iskusni STRPLJENJE JE MAJKA :D. . Ako budes djubrija manje nego sta treba ona ce ti manje bacit uroda ali ako vise sve ces sjebat :D
Znam ,znam...
Ma ja i nisam mislio gnojit u vegetaciji uopce,al ko sto sam vec napiso,malo me brine njihov rast u visinu,jer su se stabljike fino zadebljale,recimo debljina obicne olovke,al samo ko da se razlistavaju,a u visinu jako malo idu...
pošto im je danas točno 2 tj. od kad su pod svjetlom,necu ih još gnojit al kroz 10ak dana hocu,al ne puno,jednom ili dvaput,i to s 1/3 doze...
Ne znam,mozda je to takva sorta,pa ni nece bit bas visoke,al se definitivno ne razvijaju ko "domacica" neka...
Pravo gnojenje cu tek u cvjetanju izvest,za malo bolji prinos...
U vege. fazi ih mislim ostavit još 4-5 tjedana,zavisno od toga kako ce napredovat...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
mbad7 je napisao(la):
Ne znam,mozda je to takva sorta,pa ni nece bit bas visoke,al se definitivno ne razvijaju ko "domacica" neka...

Osta sam malo zbunjen...kako se to domacice razvijaju za razliku od ostalih???:eek:hno::icon_lol:
 
21.08.2008
46
8
0
43
Tropico je napisao(la):
Osta sam malo zbunjen...kako se to domacice razvijaju za razliku od ostalih???:eek:hno::icon_lol:
Pa koliko ja imam iskustva sa svojom 1 OutDOOR-kom,i sa frendova 3 growa "domacice",kad su bile stare 2 tjedna,ko moje sad,bile su dosta višlje,a imale puno manje listica,po broju,a i po povrsini samih listova...
Znaci mene brine rast mojih u visinu,al kazem,još nisam naletio da neko growa tu sortu,pa ne znam dali su moje brige opravdane...
Biljke su jednostavno drugacijeg izgleda od "domacice",u ovoj fazi rasta...
Jel sad jasnije sto je pjesnik htio reci...?
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
LoL...uglavnom ne postoji sorta koja se zove "Domačica", i to sjeme je poteklo iz neke genetike zvalo se ono bluberi ili stipe mesic, tako da kad kazes da ne raste ka domacica neznas o cemu pricas...potrazi razliku izmedu INDIKE i SATIVE pa ces skuzit o cemu ja pricam...
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Landrace iliti DOMAJA vulgaris :) ....je “sorta koja je razvijana i genetski unapređivana od strane odgajivača, ali na koju nisu primenjivani suvremeni postupci hibridizacije. Ujedno, proizvod su dugotrajnog inbreeding-a (ukrštanja u okviru svoje vrste ili svoje sorte).
One su odlično adaptirane na vanjske uvjete sredine iz koje potiču“, landrace “najuobičajenija sorta jedne države ili područja”. Po slobodnom prjevodu, landrace bi mogla biti “lokalna sorta”, ali isto tako i “divlja sorta”.
Iako mi imamo običaj nazivati svako nepoznato sjeme domačicom .
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
HazeSeeker je napisao(la):
Iako mi imamo običaj nazivati svako nepoznato sjeme domačicom .

To sam pokusa i reci ;D, da dim dode iz slavonije u dalmaciju ili iz bosne u istru svima je to jebena domacica...je kako da ne
 
21.08.2008
46
8
0
43
Tropico je napisao(la):
LoL...uglavnom ne postoji sorta koja se zove "Domačica", i to sjeme je poteklo iz neke genetike zvalo se ono bluberi ili stipe mesic, tako da kad kazes da ne raste ka domacica neznas o cemu pricas...potrazi razliku izmedu INDIKE i SATIVE pa ces skuzit o cemu ja pricam...
Kuzim ja o cemu ti pricas,al ti nikako da skuzis o cemu ja pricam....
Razlike vrlo dobro znam, a ako ne mozes pomoc savjetom oko mog pitanja,nemoj mi barem "gnojit" temu sa OFF-TOPICOM,ok...!?
 
21.08.2008
46
8
0
43
HazeSeeker je napisao(la):
Landrace iliti DOMAJA vulgaris :) ....je “sorta koja je razvijana i genetski unapređivana od strane odgajivača, ali na koju nisu primenjivani suvremeni postupci hibridizacije. Ujedno, proizvod su dugotrajnog inbreeding-a (ukrštanja u okviru svoje vrste ili svoje sorte).
One su odlično adaptirane na vanjske uvjete sredine iz koje potiču“, landrace “najuobičajenija sorta jedne države ili područja”. Po slobodnom prjevodu, landrace bi mogla biti “lokalna sorta”, ali isto tako i “divlja sorta”.
Iako mi imamo običaj nazivati svako nepoznato sjeme domačicom .
E tako! Hvala!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ufff evo zadnji offtopic...ne gnojim ja tebi temu ali si ti malo pamet pregnojia...ocito neznas o cemu pricas a ovaj text od hazzea ti je uletija kao neki alibi...ma jebe me se iskreno...Pozdrav svim namusenim papcima:vb_wave:
 
21.08.2008
46
8
0
43
Tropico je napisao(la):
Ufff evo zadnji offtopic...ne gnojim ja tebi temu ali si ti malo pamet pregnojia...ocito neznas o cemu pricas a ovaj text od hazzea ti je uletija kao neki alibi...ma jebe me se iskreno...Pozdrav svim namusenim papcima:vb_wave:
E ok onda... Uvijek su mi bili super likovi koji sve o svemu znaju,pa vole malo "pognojit",a kad im se postavi konkretno pitanje,onda ni traga ni glasa...
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Ne ne treba niko da pali...uglavnom svi zovu to seme iz nekog paketa DOMACICA!Hmmmm nema veze sa domacicom,domacica ti je i genetika kad je ti gajis!!
A napolju je rasla bolje verovatno zato sto ima mnogo bolji uslov a i spolja svetlost ne daju CFL-ke :D
Mislim dzabe se oko toga raspravljati domacica bi trebala da bude ako ti tokom godina napravis svoju vrstu ukrstanjem.
Tako bar mislim iznenadio sam se koliko postova u roku od jednog dana :icon_lol:
A to sto ti postavljas konkretno pitanje nisi u pravu ni malo,ako ti se ne svidja icija pomoc i ako mislis da sam sve najbolje znas trebao si da odradios ceo grow kao sto najbolje znas,da dokumentiras slikama i kasnije kad zavrsis da napravis dnevnik!!!Sa takvom situacijom bi dokazao da sam najbolje znas,a trenutna situacija nije bas takva...
Inace biljcice ti nisu lose samo nastavi bez brige i raznih tripovao oko nebitnih stvari za rast tvojih biljaka,i izvinjavam se sto sam i ja offtopik postavio!!!
 
21.08.2008
46
8
0
43
Ja da mislim da sve sam najbolje znam,nebih bio uopce tu,to je valjda jasno...
Mozda izraz"domacica" nije bio najbolji,ali mislim da se ne treba hvatat za neciju nespretnu formulaciju ko pijan plota i tvrdit automatski da netko ne zna o cemu prica...


A sto se biljaka tice,definitivno mislim da nejdu u visinu kako bi treble.... U zadnjih 5-6 dana ko da se nisu makle ni centimetra u visinu,vec mi lice na Bonsai...
Mene zanima sto nije u redu,odnosno sto bi ih moglo kociti-Ph,vlaga,male teglice(1L)....nesto deseto!?!?
Evo par slika pa vidite sami dali je normalno da biljke stare 15 dana budu visoke 10ak cm...
http://img130.imageshack.us/i/slika000j.jpg/
http://img34.imageshack.us/i/slika001v.jpg/
http://img200.imageshack.us/i/slika002u.jpg/
http://img269.imageshack.us/i/slika003hx.jpg/
http://img339.imageshack.us/i/slika004.jpg/
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Evo opet ja :D
Nisam tvrdio da ne znas o cemu pricas nego cemu rasprava oko domacice :D to na stranu....
Meni izgledaju ok za tih 15 dana,samo ti pici nisu bolesno malo su stvarno nekako zbunaste a niske,mada mozda bi trebao u veci pot da presadis jer one su verovatno potpuno ispunile korenjem te,ne mora to da prestavlja problem,mozda su jednostavno receno takve :)
Kad uporedim predhodne slike koje si postao i ove primeti se razlika razvijeniju su ali ne toliko izduzene,kod mene su npr. izrasle 20cm ali nisu imale te sporedne grane kao tvoje!Bolje vise grana da se razvije u istoj visini a da bude niska nego samo jedan bud na vrhu :)
 
21.08.2008
46
8
0
43
CaNnabisCole je napisao(la):
Evo opet ja :D
Nisam tvrdio da ne znas o cemu pricas nego cemu rasprava oko domacice :D to na stranu....
Meni izgledaju ok za tih 15 dana,samo ti pici nisu bolesno malo su stvarno nekako zbunaste a niske,mada mozda bi trebao u veci pot da presadis jer one su verovatno potpuno ispunile korenjem te,ne mora to da prestavlja problem,mozda su jednostavno receno takve :)
Kad uporedim predhodne slike koje si postao i ove primeti se razlika razvijeniju su ali ne toliko izduzene,kod mene su npr. izrasle 20cm ali nisu imale te sporedne grane kao tvoje!Bolje vise grana da se razvije u istoj visini a da bude niska nego samo jedan bud na vrhu :)
Ma nisam ja tebi nista ni reko,sve 5...samo reno 4 i amaro 18:icon_lol:
Kazem,nisam vidio ni cuo da je netko sadio tu sortu,pa ni ja neznam kakve visine bi sad trebale bit,a ako su takve kakve su,onda ok...
Nemam još nikakav CO2,nisam mjerio Ph zemlje,makar bi on trebo bit u redu,i ne znam vlaznost boxa jer nemam instrument još za izmjerit,pa me brine da ih nešto od toga ne zeza,pa nece u visinu...
Budem ih sutra presadio u malo vece teglice,pa cemo vidjet...
Ince ih zalijevam svaki dan,u isto vrijeme,al to mi se cinilo da im godi...
Znaci,ja bi htio znat dali ja radim nesto krivo,ili su one jednostavno takve,to je sva mudrost:sun2:
 
21.08.2008
46
8
0
43
HazeSeeker je napisao(la):
Nema tu mudrosti ...to je korov i rast če ako mu daš vode i svjetla ...
Izgleda dobro za 2 tjedna ... sad če one uskoro ubrzat .
Da.... I ja se nadam da hoće...
Pricekat cu onda ipak s presađivanjem još 2-3 dana,pa da vidimo sta ce se desit...:sick: