Indoor ormar 2010/2011

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

walter23

Aktivan Član
04.04.2011
50
1
0
32
  • Sviđa mi se
Reactions: SimasZg

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ma kakvi preblizu...mogu biljke i dodirivati zarulje ukoliko im temp to dopusta...samo neka se drzi ispod 30°C i sve OK... =)
 

walter23

Aktivan Član
04.04.2011
50
1
0
32
Ova vlaga će me ubiti nemogu je dignuti na normalu, i zanima me osim tehnike da gurnem prst u zemlju i vidim dal je suha to baš nemogu od kuglica i malo je prostora, ima koji vremenski rok od zaljevanja do zaljevanja?
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ne moras toliko brinuti za vlagu...svi imaju taj problem i imaju sasvim ok urode...ti samo pruzi koliko mozes...

Mozes vidjeti po listovima kada treba doliti vode...kada se onako objese onda su zedni...najcesce je to interval izmedu 2 i 4 dana...
 

walter23

Aktivan Član
04.04.2011
50
1
0
32
Hvala, zalit ću ih ujutro i navečer i valjda će biti ok, sad sam box sredio po svim standardima javim se kad bude nekih promijena
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Hehehe...znam koliko te to izhebalo....tako sam identično bio i ja kroz šperploču sa vezicama bio vezao obična plastična grla....toliko sam se bio iživcirao i izhebao da sam pozvonio susjedu i rekao: "papak, kad ti misliš vratit onih 50 kn sto sam ti posudio?"....i otišao kupiti 7 grla, makar su mi trebala samo 4....i završio sa lampama u 10 mina, sjeo, upalio box, smotao frulu i rekao: najs!"

sorry što spamam dnevnik, slobodno mi daj rep+ - :icon_lol:

u svakom slucaju evo tebi jedan za trud :thumb:


e da te pokudim...iznad lampi stavi nešto reflektirajuće, komad lima! obavezno! opet cu da te maltretiram, al ces mi zahvalit kad budeš pušio za zadnju pljugu, jer da nije bilo mene, imao bi manje za pljugu dve..pa se ti misli :)
 

walter23

Aktivan Član
04.04.2011
50
1
0
32
Hahaahahha, prvo di se to vidi taj rep +, osim da ga ja napišem!!?
Aaaa ovo šta si reko sam mislio staviti gore alu foliju ali nisam imo više ni živaca ni snage, to ću za koji dan napraviti!
 

Osiris

Aktivan Član
05.10.2010
117
12
0
39
www.nisambashinformatickipismen.com
netko ovo sve oko uzgoja shvaća kao gjnavažu. ja moram priznati da mi je bilo gušt raditi jedan ox, pa ga razvaljivati da bi drugi složio, pa slaganje drugog, a i sami uzgoj biljaka. nije da nemam od koga uzet za pušit, i nije da je loša vutra, jer moj lerdi samo extra vuvu nabavlja. al više mi je ovo neki gušt uzgoja svojeg. tak da svaku zajebanciju ne treba shvatit kao zajebanciju oko nečeg, nego na to treba gledati s užitkom. pogotovo kad ih pobereš, staviš sušit, a nešto od uroda posušiš na brzinu pa onda ideš probati...i da nije vutra neznam koje kvalitete, odma je bolja nego bilo koja druga, pogotovo kad gledaš hrpicu trave koja je samo tvoja, plod tvojih ruku i tvog truda.
da ne bude čisto off topic, lijepo si to složio. samo dalje slušaj savjete i da vidiš kak će ti biljčice bit zahvalne. ako bude koji hermi, među onim biljkama koje odlučiš ostaviti u boxu, nemoj ga baciti, radije si daj truda kao ja, pa skidaj prašnike. moj hermi je ubojica i drago mi je kaj ga nisam bacio. :icon_lol: a i ono, bit će nekih fem sjemenki. :pat:
 

walter23

Aktivan Član
04.04.2011
50
1
0
32
SimasZg
kak da ja tebi dam rep

Osiris
Ma meni je gušt raditi na tome stvarno se igram svaki dan sa time, puno ste savijetovali i poboljšo sam box po vašim idejama, daj mi pojasni znači od muške mogu dobiti dobru vutru za pušenje tj. ako mi ni jedna od 4 ne bude ženska, da se zezam oko muških?
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ne muske se nepuse ..... samo zzenske muske biljke imaju polen a zenske cvet muska opoleni ::) zensku i budu semenke u hedu .. muska biljka nula bodova ..

ma bice sigurno bar jedna zenska ako nebude onda si baksus... :)
 

nEphNiO

Aktivan Član
25.03.2011
75
8
8
ZOKI je napisao(la):
ne muske se nepuse ..... samo zzenske muske biljke imaju polen a zenske cvet muska opoleni ::) zensku i budu semenke u hedu .. muska biljka nula bodova ..

ma bice sigurno bar jedna zenska ako nebude onda si baksus... :)

znam da mi ovo treba bit jasno, al nikako da skužim više, pa ovako, hehe:
uzimam od jednog dilera vutru i u njoj sam znao pronaći sjemenke, to onda znači da je tu biljku oprašio mužjak te da je trava manje kvalitetna il?
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
tu ispod posta di ti piše Bloguj ovaj post pa pola cm desno imaš crnu zvjezdicu kao od Mile šerifa..e tu klikneš...reputacion...:icon_lol:
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
nEphNiO je napisao(la):
uzimam od jednog dilera vutru i u njoj sam znao pronaći sjemenke, to onda znači da je tu biljku oprašio mužjak te da je trava manje kvalitetna il?

Da...ali to je normalna praksa kod trave s ulice...ne samo da dobijes oplodenu zenku, nego dobijes i miks muske i zenske... ;)
 

walter23

Aktivan Član
04.04.2011
50
1
0
32
Od kad da primijenjujem lts, pročito sam negdje što ranije ja bi tehnički već sad mogo počet vezat grane i listove samo se bojim da ne puknu zato jer još baš nisu veliki ni čvrsti... da pričekam još koji dan ili da počnem?
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
43
sacekaj jos par dana,pa ih polako savijaj,znaci ne odjednom da poljube patos nego polako dokle ide,pa posle dan dva jos malo...bar ja tako radim
 

walter23

Aktivan Član
04.04.2011
50
1
0
32
Ljudi sve biljke jako dobro napreduju, temperatura kad nema svijetla je 22 C kad ima 26 C vlaga je podnošljivo loša 37%, zaljevam ujutro i navečer sa pola litre vode... javljam se kako napreduje!
 

Osiris

Aktivan Član
05.10.2010
117
12
0
39
www.nisambashinformatickipismen.com
nije nužno da ih toliko zalijevaš kad su tak male... radije ih zalijevaj prema provjerenoj tehnici prsta u zemlju...
ja sam svoje kad su bile tak velike zalijevao svakih 3, 4 dana...prema potrebi.
gurni prst u zemlji i ako je suho na dubini 2 cm, onda zalij...
ni previše vode ne paš biljkama...