Indoor/ORMAR uzgajanje :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.01.2014
4
0
0
Pozdrav ljudi,eto dosta mi je konstantnog kupovanja,pa se odlucujem baciti u projekt sadnju :)

Imam box velicine 170cm visina,1.5m sirina i 1m debljina!

svijetlost-------->Zanima koju sijalicu da stavim gore(tj. kit),koje jacine na tu povrsinu i koliko ventilatora te na kojim stranicama ormara da ih postavim?
Isto tako i dali se moze naruciti timer koji se ukljucuje na taj kit,da nemorma sam gasiti ili paliti svijetla?


Uzeo sam vec PH tester,termostat i mylar foliju.

Ovih dana cu otic i po glinene kuglice radi dobre drenaze.

Zemlja----->Cuo sam da je terramagma dobra,to kontam i uzet...samo mi treba savijet sa cime da ju mixam(stiropor,perlit,pijesak,vermikulit)?

Gnojivo i prehrana------->eto molim preporuke,odakle mogu naruciti,koja je cijena i koliko bi mi trebalo za 3 mjeseca cega?


Pocetnik sam,i rado prihvacam bilo koji savijet,unaprijed hvala :smoke18:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
- 2.0m x 2.0m - 1000w HPS
- 1.5m x 1.5m - 600w HPS
- 1.0m x 1.0m - 400w HPS
- 0.8m x 0.8m - 250w HPS
- 0.5m x 0.5m - 150w HPS
- 0.3m x 0.3m - 70w HPS
Ovo su prosecne vrednosti.
Dosta zavisi i od visine box-a, od ventilacije i od tehnike gajenja.

začudo,samo sam upisao rasvjeta u 'pretraga' i o svjetlima kolko voliš svega...onda sam upisao 'zemlja' i opet za divno čudo o zemlji koliko voliš...
https://vutra.org/topic/9972-zemlja/?p=222520

mislim da nema čega nema u toj 'pretragi' :D a tek na forumu Unutrašnje uzgajanje,alaaaaa :D

no,opušteno samo i dobrodošao na forum :signs046:
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
VenloNL je napisao(la):
nema čega nema u toj 'pretragi' :D a tek na forumu Unutrašnje uzgajanje,alaaaaa :D

no,opušteno samo i dobrodošao na forum :signs046:


Dobrodošao na forum...ja bih ti predložio dvije lampe od 400 w jer onda ćeš popuinti sve...2 biljke ispod svake lampe, znači 4 ljepotice bez problema
 
07.01.2014
4
0
0
hvala vam decki... Imam jedno noob pitanje,sjemenke sam uzeo iz paketa skanka kojeg sam pusio u zgu.Koliko takve 4-tiri biljke mogu dati grama te koji visinu mogu postici? I meni je u cilju da mi budu sve 4 zenske biljke jel? kako to mogu znati ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.