indoor & outdoor grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
...........eeeeeeeeee svaka ti cast toliko hedova na jednom mjestu to je ono sto se trazi pozz
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
46
Brener je napisao(la):
Nemam rijeci na ovaj grow vilica mi se vuce po podu, nakon onolikog truda borbe na motoru i sranja po kisi , bog ti je podario kilu slanine...svaka ti cast
REP up
:bonappetit:
Hvala prijatelju.Nije bilo lako,ali vrijedilo je svakog predjenog kilometra.

4herbs je napisao(la):
Stoned brate klanjam ti se,ti živiš sad naš san,de naleti do šora i ponesi malo uzorka da kušamo pa da i tebi napišemo jedan legendarni grow report,tako mi je drago što nisi pao i što je sve dobro prošlo,sretno sad brate i uživaj u tim masnim hedovima,i nebudi pohlepan,ostavi si nešto da imaš sječanje,zablindiraj si nešto od toga i zakopaj negdje da samo ti znaš gdje je i nek lijepo stoji pa kad nebudeš više imo marihuane i dođu crni dani,izvadi si malo i prisjeti se ovog harvesta koji je meni osobno največi koji sam vidio da je netko u našoj okolini izveo!pozz brate i javi se ponekad
Hvala ti brate,sad kad znas gdje je sor,naidji obavezno pa da spalimo koji hedic :icon_lol:

mjesecar je napisao(la):
...........eeeeeeeeee svaka ti cast toliko hedova na jednom mjestu to je ono sto se trazi pozz
U pravu si prijatelju,
to je ono sto se trazi,
to trazi i murija i sudija da bi izdao nalog...:rofl:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.