indoor & outdoor grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
I ja sam se dvoumio izmejdu Tundre i Taige ali eto meni su u Dutch passionu rekli da Tundra ima jaci rad (nokautira) a da Taiga (autoflowering x Passion)ima malo opusteniji rad.Neznam po mom misljenju ne moze biti velika razlika.Valjda ce biti smoke report i jedne i druge pa cemo uporediti ;) nadam se da ce sve biti kako i treba... poz
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
I ja sam se dvoumio izmejdu Tundre i Taige ali eto meni su u Dutch passionu rekli da Tundra ima jaci rad (nokautira) a da Taiga (autoflowering x Passion)ima malo opusteniji rad.Neznam po mom misljenju ne moze biti velika razlika.Valjda ce biti smoke report i jedne i druge pa cemo uporediti ;) nadam se da ce sve biti kako i treba... poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 4herbs

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
Upravo sam se vratio iz baste.Poprskao sam biljke otopinom cesnjaka i koprive,zalio otopinom Canna Tera Vega

Odradjen je i LST na 2 najmanje biljke



sl700831.th.jpg


a evo i slika iz indoor boxa

tundraa.th.jpg

Skunk#11 indoor ................ Tundra (autoflowering) Respect
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
samo da nisi granu prejako stegao jer ce se ona udebljati jos tako da misli na to treba bar 10cm napraviti omcu da ona dise i pomera se sa biljkom ..
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
Nisam je pretegao,omca je popustena ali nije bas 10 cm (ima mjesta za jos 3-4 grane),praticu pa cu popustiti po potrebi ako je to u redu

Respect
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
thanks tebra tvoje su za 10-ku.Bice brkova nadam se ;)
Biljke iz indoor boxa sam morao preseliti napolje zbog kvara na el.mrezi(STRUJE nema 24 h)
:icon_arrow:
Selidba je bila rizicna i trajala je jutros od 06h-11h.Sa 10 biljki autu sam presao oko 40 km + 3 km pjeske po j.b.noj oluji(ludilo rodjaci).Sad na jednom mjestu imam 24 fem. biljke,neznam koliko je to pametno ali mene vec hvata frka (nemam toliko veliku rizlu :)=..)
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
samo reci pohvale i po neki savet
za indor sledeci put stavi malo vise stiropora i povrsinu zemlje obradjuj redovno nekom viljuskom ili olovkom ili cime ti je zgodno da je malkice prekopas(ne preduboko da ne ostetis koren samo 1 do 2 cm)tako pospesujes ravnomerno povlacenje vode u zemlju.
povrsina bi trebala da izgleda ovako nekako
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
sve če to bit super,samo ih nemoj pregnojavat,nek sve bude prirodno i lijepo i nemaš beda,inače krasno izgledaju,sviđa mi se što su sitne i več se šire i bit če krasne!jedina dobrobit indoora,a one vani biljke su prekrasne,pogotovo ona indica s velikim krasnim žilama i putrenim listovima ufff što volim takve krasne biljke vidjet
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
Hvala na lijepim rijecima i savjetima.

evo par slika biljki koje su LST-resirane od strane majke prirode ;)


Respect
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
prosle godine u indoru su biljke ostale bez svetla skoro 48 sati zbog nekakvog kvara na mrezi nije bilo ni govora da ih izbacim out . Kada je struja ponovo dosla one su bile sapovijenim listovima ali su se kroz 2 dana oporavile , samo nedostatak svetla ih je stopirao u rastu skoro 10 dana nisu mrdnule ni milimetar. Ali posto su bile u vegetaciji zbog tog stresa sam od 7 biljaka dobio samo 2 zenke
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
Pa da stres je u ovakvim situacijama neizbijezan,nadam se da nece biti previse hermica...
Smjestio sam ih u hladovinu da se priviknu pa za par dana na sunce ;)
Evo i Tundre(autoflowering) na koju sam i zaboravio.Pocela je cvjetati polako ali sigurno

:vb_whip: ove 2 male biljke su nastale od sjemena mnogo dobre domaje

Respect
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
Slika iz predhodnog posta je nestala WTF?Ako neko zna zasto se to desilo neka se javi ;)

Respect
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
znam da je upo neki haker na imageschak,neki dan i stavio neki virus koj je rendum briso slike..tak da mozda to
inace ljepo..
poz..
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
Hvala eco

HAKER vrati mi sliku plz nemam druge :2flip:

Bice uskoro svjezih slicica...samo do šteka da skoknem..:watchplant:

StAy TuNeD

:respect:
 
14.05.2009
8
2
0
42
Biljke su ti super, stvarno lijepo izgledaju i nadam se da će isto tako i urod biti lijep! sretno
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
Thanks crazy.

Ljudi interesuje me kako da regulisem EC.Sad sam mjerio EC otopine i pokazuje mi 1264
Dali je to ok i ako nije kako ga korigovati?

:respect:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
dobar je makar je malol visok,podnošljiv...1,3 je ok ali najbolje ti je 0,9 ili 0,8 otprilike što manje to bolje,ec ti je količina gnojiva i tvrdoća vode ako se nevaram,čitao sam o tome jednom davno ali neznam ako hočeš mogu ti nabavit literaturu o tome i o pravilnom gnojenju koju koristi Mike iz Mandale koji je jedan od boljih uzgajivača koje sam vidio,čovjek je stvarno guru a ne oni pozeri koji pišu knjige koje su več 1000 puta napisane i tako ako očeš javi pa ti šaljem na pm:sun2:
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
Hvala ti prijatelju na brzim i preciznim odgovorima.O pojmu EC sam veoma malo informisan,posto je uvijek bilo vaznijih stvari koje sam morao da dovedem u red ali evo konacno je doslo vrijeme za lekcije o EC-u(salji to na private) ;)

Nisam bio kuci par dana zbog iznenadnog putovanja pa se nisam mogao javiti ranije.

Bio sam i u obilasku "plantaže".Zadovoljan sam rastom ali ne i kolicinom pozutjelih listova (kao da je nastupila jesen).U prosjeku sam odstranio po 3 velika lista sa svake biljke.

Slike stizu veceras...

RESPECT
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.