indoor & outdoor grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
Veliki pozdrav kompletnoj ekipi.Necu mnogo da vas hvalim,samo cu reci da je odlicno to sto ste uputili i podstakli veliki broj ljudi.Pratim vas sa strane duze vrijeme i evo konacno sam odlucio da ljubazno ustupim jedan dio hodnika 10 prelepih djevojcica iz dutch passiona.Rijec je o skunk #11 feminizirano 50e 10 kom.Dimenzije boxa su 2,20x1,20 i 3m visine.Sijalice hps 2x400w hlade 2 venta (za kupatila) koji za sada odradjuju svoj dio posla,pored njih vazduh izbacuje vent promjera 15cm a svijez vazduh ubacuje vent precnika 10 cm.Pored ovog boxa napolju gajim 12 fem.biljki od toga 4x Orange bud 6xHimalaja gold i 2x Big-bang koje sam posadio 24.05 nadam se da nije kasno.Nazalost slike koje se nalaze na compu neuspijevam da zakacim na ovaj post,vjerovatno zato sto sam noob za takve stvari.Potrudicu se da sto prije nabacim slike i podijelim sa vama jednu avanturu...nadam se sa heeepi-endom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZonoM

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Budi oprezan buraz sa tako ,da kazem,malo povecom kolicinom
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
camerabuy.php
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
Evo ih slicice.Biljke su stare 18 dana
Skunk #11



Djevojcice napolju su posadjene 25.05



BITNO mi je vase misljenje o biljkama.Pozz.
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
mmm prepisujem se na ovaj thread,mora da če ti bit krasno ako te ne uhvate ili ne pokradu,sa tako velikom količinom uvijek bude sranja,pazi se drotova i lopova nemoj da te sjebu,pozz btw ja imam svježe ubrane diesel rydere koje sam uzgajo radi sjemena i moram reć da su definitivno jako ugodni za pušit makar su totalno oprašeni!i imam još 4 the church i 3 lemon skunka sve ženke i još jednu prelijepu indicu koja je došla iz panja i danas dobijam sjemenja iz španjolske hehehe baš me zanima koja je sorta!pozz i sretno prijatelju javi se na privatne da se čujemo!:bis:
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
Hvala na brizi.Nadam se najboljem a spreman sam i za najgore.Place je zaklonjen gustim sibljem pa se nadam da ce majka priroda prikriti za sada nelegalne radnje.

:lock:
:signs054:
Samo jos da prijavim da u indoor boxu imam i 3 x autoflowering THUNDRA fem. od Dutch-Passiona koje sam planirao za outdoor ali na moju nesrecu glupi vrabci su pocupali 7 kom. koji su tek izbacili prvi par listova.Evo slike jedne od prezivjelih:

nestrpljivo cekam vasa pitanja,savjete pa i kritike.pooz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
Hvala.U indoor boksu sve ide glatko biljke su prije 2 dana presadjene iz plasticnih casa 0,5l u saksije 18l-20l zalivene sa rastvorom Rizothonic-a(Canna aditiv za smanjenje stresa i rast korijena) i izvorskom vodom ciji je Ph podesen sa praskom za spustanje istog na 6.00 PH i posle 48 sati su nastavile da rastu.Nebih nista da reklamiram samo cu reci da pomaze biljci da razvije nenormalno zdrav korjen u sta sam se uvjerio prilikom presadjivanja.

Napolju haraju skakavci iako sam 2x prije sadjenja prskao jake insekticide u krugu od 15 m

spremam prirodni sa lukom i koprivom neznam dali da dodam i ljutu tucanu papriku
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
probaj cesnjak-cili,il cesnjak-koprivu
namocis u vodu....nadi vec sam piso par put kak to ide,poz..
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
Vec sutra cu to da uradim.Zanimljiva stvar je to sto su ostetili 2 najmanje (prirodna selekcija je cudo) valjda najaci ostaju.Evo par slika malo vecih:

ORANGE BUD HIMALAJA GOLD


Ponovicu da su posanjene 20.05 nadam se da su dovoljno narasle za mjesec i 4 dana poz
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
a da napravis lst..taman su ko spremne..to bi ti moglo bit ok jel nebuju jos puno rasle skoro ide cvjetanje..il ih pusti ovak ak mislis da bu bolje.. poz..
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
ma moze i vece al polako,(procitaj zoki ti je sve detaljno objasnio) probaj sam sa nekim krpicama,vunom,zavojem,i vece omce jel se dost zdeblja!!al fakat zdeblja..haha
poz..
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
lol nadam se da ce se zdebjati.Vece bih pustio da rastu a 2-3 manje cu privezati sutra.Hvala na savjetima nadam se da ce dati rezultate.poz.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pa dobro si sve odradio sad samo do kraja paznje i bice sve ok ..
kupi neka organska gnojiva pa gnoji po malo i bice ok nevidim za sada bar ja nikakve problem a i tako u prirodi nemoze sve biti idealno pozdrav i samo napred :)
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
Od gnojiva sam koristio Canna TeraVega 7 dana nakon presadjivanja.Interesuje me sta mislis dali da odradim Lst na svim biljkama ili samo na par manjih.Mnogo mi znaci i tvoje misljenje.Hvala i poz
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pa to vec ne znam ja ne radim lst al da imam vise biljaka verovatno bi odradio al ipak volim da su one prave i zdrave mene bas neinteresuje kolicina na biljki ja to radim zato sto to volim eto :)

jednom mi se od tezine biljka savila do dole pa je bilo puno vrhova prema gore :) i da ti kazem dbilo je mase al ta je biljka bila i tako najveca tako da sam odluci, na forumu ludi rade lst i kazu da su zadovoljnni.
ja sam imao biljku pod lampom pa sam radio lst al nisam imao izbora morao sam :)
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
OK.Samo cu dodati da i ja ovo radim iz ljubavi.Ime cu morati da promijenim jer kako jedan dobar covJek rece:"zvuci isuvise komercijalno" (MOJA GRESKA).
ZAHVALJUJEM SE I ZELIM TI SVE NAJ...POZ
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
S TUNDROM i ja pocinjem za par dana,samo imam i Tundru i Taigu(autoflowering).

Bas me zanima kak ce tvoja izlgedati jer si u prednosti :)

Tundra je autoflowering PowerPlant ak se ne varam,a Taiga je nesto jace..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.