Indoor/outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.07.2019
5
7
3
26
Pozdrav svima.
Imam par pitanja vezana uz sađenje indoor i outdoor.
Zanima me koliko je potrebno biljci da naraste u vanjskim uvjetima(plastenik/staklenik/polje) a koliko u indoor.
Što je po vama bolje i što preporučate? Imam sve opcije koje mogu iskoristit ali me zanima koje je od ovog najbolje, koje sjeme bi bilo bolje(auto/fem) i gdje cu dobiti bolju kvalitetu i količinu?
Hvala
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
A kralja.. Tebi se bas ne da čitat forum nikako a? Htio bi da ti netko sažme u jedan post sve što ljudi mjesecima traže po forumu :D po samoj formi pitanja očito je da nisi upoznat ni s osnovama, a kazes da imas uvjete? Za out nemas sta se ove sezone tiče, a za indoor osim ako ces klimom hladit prostor.. Ovo je bezobrazan razlog otvaranja teme i siguran sam da ces dobit sve odgovore ovdje :D
Sretno
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Pa prolistaj malo o uzgoju i razlici između fotoperiodnih i autoflower biljki, o njihovom životnom ciklusu, vegetaciji i cvatnji, tu ces dobit 80% odgovora na ono što te zanima, usput ces sam shvatit što ti najviše odgovara, onda dođes s pitanjima ako se dvoumis negdje ili ti nesto nije jasno, ekipa ce ti uvjek izac u susret.. Ovo što si ti pitao ljudi godinama uče, a ti bi da ti netko sve odgovori u jednom pitanju, bas zbog takvih stvari ekipa to ne voli.. Potrudi se malo i upoznaj s pravilima foruma, obecavam tidć da ces u tom procesu sam naci odgovore na ono što te zanima.. Imas teme o autoflower, o foto i životnom ciklusu, dnevnike u kojima mozes pronac nesto sta ce ti odgovarat, zatim otvori dnevnik ili uzmi mentora i to je sva filozofija.. Tvoje pitanje je previse općenito da bi ti bilo tko mogao odgovoriti na njega...sve 5, nista mi ne zamjeri, samo kazem, ovo nije način..
Edit, evo odgovori
1 biljka fotoperiodna pocne cvjetat kad ima 12h mraka, sve manje od 12h mraka vegetira, u indoor sam odlucujes kad ces stavit na 12h mraka i tad počinje cvjetanje, isto vrijedi i za out, kad dan dođe na 12h svjetla, 12 mraka čarolija počinje.
2 nadovezujući se na predhodno sam ces odlucit što je za tebe bolje i sta ti vise odgovara
3 sjeme nije auto/fem već auto/foto, a auto i foto moze biti i fem i reg., i kako ti odgovorit na zadnje, od jedne foto mozes dobit kao na 15 automata, a mozes i s jedne to skinut, zato ti kazem upoznaj se malo s onim sta te zanima, imas Google i tražilicu ba forumu, svi ovi pojmovi su objaseni po 1000 puta.. A di je presađivanje, klijanje, hranjenje, zaljevanhe, spektar svjetlosni, zemlja ili medij u kojem bi uzgajao.. . Shvacas sad zasto je prosto nemoguće dati ti odgovor.. Ako se potrudis dobit ces svu pomoc koju trebas. Peace
 
Poslednja izmena od urednika: