Indoor pAranoJa.....iskustva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Otvaram temu iz onog jedinog razloga zkj ne volim indoor.
A to je paranoja... Your not paranoid until they're really out to get you:rofl:.

Kakve ste vi ne običnemjere sigurnosti poduzimali iz razloga što ste malo paranoični..?

Kakva iskustva imate gdje ste se gotovo nasmrt preplašili?
npr. indoor, puno lampa, svijetlost se prek noći vidi van,
ili mirisi prije harvesta dopiru do susjeda?

Bliski susreti sa susjedima?

Baš da čujem kakva iskustva imate,
you know you have them, speak dammit!
:drink:

No catts have been cheezed in the making of this topic!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ja sam rješavao paranoju tako šta san samo ja zna kako uči u box i di se uopče nalazi.Bilo je ljudi u blizini,možda ni pas nebi mogao ništa nanjuškati al nikad se ne zna.Jedan opušak u blizini ako uopče nanjuši nešto pa nek me ganjaju radi njega.Trenutno mi je paranoja jer ne raste ništa.
Šta više stealth i to je to.
 

NumBdoT

Aktivan Član
07.10.2010
70
10
0
43
prvih 2 tjedan growa nisam ni razmisljo da imam light leakove,jean prijatelj dolazio domene uzjebo me reko da se sve vidi vani,nabio deke na prozore haha,dok nisam ventilaciju saniro pa poceo zatvarat vrata al i dalje imam deke na prozorima utoj prostori xD,nekoliko ljudi mi znalo komentirat kako nekako cudno mi cjela kuca smeka al nisu pokopcali ocem se radi....uzjebalo mi se nest sa ukucanima i moro sam premjestit box usred noci na drugi kraj grada....nadam se smirenju strasti i naucio sam da je uvjek treba imat dobre odnose sa susjedima,moras jbg nabit šaradu da neprivlacis previse sumnje a da skuliras one koji vec znaju...al nemogu rec da sam se previse bediro,puno sam vise bedova dozivljavo sto se tice uzgoja neg skjuritija.....al uvjek je dobro primpremit teren...
 

NumBdoT

Aktivan Član
07.10.2010
70
10
0
43
nikad nemos putnik bit siguran,al uvjek je bolje bit samouvjeren nego paranoican lose za probavu,govorim iz osobnog iskutva hahaha
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
NumBdoT je napisao(la):
nikad nemos putnik bit siguran,al uvjek je bolje bit samouvjeren nego paranoican lose za probavu,govorim iz osobnog iskutva hahaha

Nije da sam 100% siguran, ali siguran jesam u ono što radim. Prihvatio sam rizike svoga hobija, tako da me baš briga. Ako se mora desit, desit će se. Kaže, ne pričati previše, ne puno vjerovat svima i to je to. Nemaš se šta plašit, teško je indoor pasti ako nisi komercijala.
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
dobro putnik zbori! ako znas rizik i svjestan si ga paranoja je blaza e sada sta ako je sajt nigdje drugdje nego na balkonu pa ju prenosis sa balkona na balkon da bi uhvatio sunca a jos uz to si na prizemlju pa trska na balkonu pa razne deke ....brate paranoje da se useres.)
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
:icon_lol:izvini sto se smijem moram:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:

razumjem te u potpunosti....pogotovo ako se tako nesto radi u napusenom stanju:bong7bp::popworm::eek:hno::icon_lol:
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
indoor je zakon imam krug prijatelja koji su kod mene 2-3 puta tjedno a samo jedan zna o mom hobiju ali bez obzira paranoja je neizbjezna da nezaboravim,podstanar sam pa me ta paranoja tjera da redovno placam rezije i stan tako da je u mom slucaju cak i korisna........ ako je pravilno dozirana:)
 

Marker

Aktivan Član
03.02.2010
85
3
8
jednom sam se opekao i nikad vise :),nema vise paranoje kada se lijepo zastiti da neide van svijetlost i to...i naravno glavno pravilo NIKOME NE GOVORITI NISTA U VEZI TOGA:smoke18:
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
Ja bi rekao da je "uredan zivot" tj. neprivlacenje sumnje i izbjegavanje nekih ilegalnih radnji najbitnije za siguran grow.
Evo jedan moj dobar poznanik pao nekidan išao ovom drugom na ulici dodat par apaurina (ovaj ga zamolio par kom)
i bam drotovi i noć u pritvoru :lock: i ujutro s njim u pretres stana. Iako ima papir da ih pije nije smio davat drugom, kazneno djelo, katastrofa. :mrtva_banana:
sva srića ništa inkriminirajuće nije imao doma.
Ja otkad sam malo odrasto :ludaci_lol: i ne dimim više po parkićima ni ne sjećam se
kad mi je zadnji put drot rekao da izvadim sve i džepova :sick:
Uglavnom opreza i sriće nikad dosta.
 

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
upravo to uredan zivot...posao...izbegavanje svih konflikata sa bilo kim... razne gluposti tipa tinitusov poznanik i slicno.jer moze da bude ganjali liju a isterali vuka,i sreca vazan faktor...sve ovo pod uslovom da ne prodajes nista iz vrta jel bilo sta slicno...a paranoja uvek je prisutna mada ako si temeljan i odradis pametno manji razlog za strah...moje misljenje
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
nisam indoor ali kao i da jesam, jer mi je sajt odmah kod mene doma...

uglavnom svaki cim koji sam čuo, auto bilo šta, trk na prozor,
svako malo sam skakao i gledao tko to dolazi, dali je policija ili pitaj boga tko...

riješavao sam paranoju tako da sam sam sebi reko, "ne pričaš nikome o tome, nitko baš nezna i sve je ok"!
stalno mi je tako i to jednostavno mora bit.. nema growanja bez paranoje, uvijek si jednom nogom u grobu, kak bi se reklo!
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
opreza nikad dosta.kazu bolje spreciti nego leciti.
ja kada sam krenuo nikom nisam rekao,medjutim kada nisam bio kuci dodju mi dva drugara i burazer ih pusti u sobu da me sacekaju... posle,i pored toga sto se znamo ceo zivot,pocela je da me hvata frka i na najmanji sum,ili kada kola stanu ispred kuce. a onda da sve bude gore,burazer pocne da me tripuje kako momci u plavom mogu da me nadju preko ovog foruma zato sto koristim usb mobilni internet...
i to sam trpeo neko vreme,a zatim sam popizdeo i ceo grov iselio u drugu kucu koja nije na mom imenu,a onda sam uzeo tri klona koja su malo narasla i pustio da se osuse. kada su se osusila pozvao drugare na pice pre grada,i naravno sami se interesovali i ja im pokazao osusene biljke. reko im da je uzgoj tezak i da neumem ja to...
a sada na novoj lokaciji sam preduzeo mere predustroznosti. redovno se placaju racuni,a sa komsijama progovorim tek toliko da znaju da ima nekog. nikakvo djubre vezano za uzgoj ne bacam vec ga spalim,a ono sto ne moze da izgori bacim na drugi kraj grada.jedini ko zna za grow je moj pas od 80kg! internet vise ne koristim uopste sa te lokacije,a mobilni kada idem u grow ostavim kod kuce. svakodnevno idem u kucu da hranim kera, i to je to... sad mogu da kazem da mi je mnogo lakse i da mirnije spavam.
po meni oni koji uzgajaju u stanu se igraju sa vatrom... kuca je zakon!
bitno je jako da se nikom ne hvalite kako mozete da nabavite ili da umete da uzgojite,niti da slucajno prodate ili poklonite ni 1g! nema razlike izmedju da nekom poklonite ili prodate...
tako da izuzev vas clanova foruma nisakim nepricam o growanju. a da budem iskran ni ne poznajem nekog ko bi se toliko razumeo po pitanju svega da moze da mi da neki koristan savet...
eee nepisa se ja... sad mi nekako jos lakse,kad sam podelio to s vama.... :)))
 
03.10.2008
20
3
0
46
sto se tice toga, meni je dobro
inace se bavim servisiranjem kompjutera pa su svi doduse navikli da ih imam uvjek vise u kuci
e sad... cik pogodi koji je pravi :D

vi znalci kad bi dosli shvatili bi.. u to nesumnjam
ali sama zatucana okolina vjerujem da nema sanse
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
zx9r je napisao(la):
sto se tice toga, meni je dobro
inace se bavim servisiranjem kompjutera pa su svi doduse navikli da ih imam uvjek vise u kuci
e sad... cik pogodi koji je pravi :D

vi znalci kad bi dosli shvatili bi.. u to nesumnjam
ali sama zatucana okolina vjerujem da nema sanse


Ok, s time da sam do prije 1god. mislio da se puše samo listovi,
a da hedovi ni ne postoje,

sasvim ti vjerujem koliko je okolina zatucana!
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
SiD je napisao(la):
nisam indoor ali kao i da jesam, jer mi je sajt odmah kod mene doma...

uglavnom svaki cim koji sam čuo, auto bilo šta, trk na prozor,
svako malo sam skakao i gledao tko to dolazi, dali je policija ili pitaj boga tko...

Poznajem taj osječaj predobro,
svaki puta kada netko zatrubi, zakoči, da čujem bilo kaj... odmah na prozor,

iako ne vezano za vuvu ni na koji način, da sad imam pretres kuće, nebi niš našli,
jer nemam niš (ni kod sebe, nit kod ikoga, znači nemam veze s glupostima), ali iako toga svjestan, još uvijek se bojiš nečega!

Glupi osječaj stvarno!
 

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
ScuderiaBull...okolina je uglavnom zatucana...meni jedan outdoor tako otisao... nikad ne bi rekao ovaj zna gandzu da je cuo a kamoli video... uglavnom su vise pokvareni...
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
neo je napisao(la):
ScuderiaBull...okolina je uglavnom zatucana...meni jedan outdoor tako otisao... nikad ne bi rekao ovaj zna gandzu da je cuo a kamoli video... uglavnom su vise pokvareni...

I prejebo te susjed?

Znaš šta ja mislim, nisu ljudi toliko pokvareni koliko su DEZINFORMIRANI...

Oni misle, "joooj marihuana, pa to bu nam djecu ubilo i navuklo, pa če raditi za kikiriki u Gajevoj (i još ih navuće na druge droge, ne?)"

Da su ljudi pametniji, znali bi da te ništa nemre navuči na nešta sasvim drugo! Ako klinci (nedaj Bože) misle preći na speed, meth ili heroin itd... o tome će odlučiti oni, ko voli nek izvoli,
nitko ne sili ljude, ali će se zagarantirano UNIŠTITI od takvih droga (ne pričam o vuvi i ostalim biljkama)