Indoor plan in progress (potrebni su mi saveti predlozi i svasta nesto jos)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
e to se trazi :clap::.
To oblazes stranice stiropolom jeli,kakav ti je plan za raspored rupa za ventilaciju,dali ces lepiti neku foliju za refleksiju.Dokle si stigao sa reflektorom jesu ti stigle sijalice.:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc
09.05.2018
7
23
3
31
da oblozicu stranice stiropolom i preko njega nalepiti foliju, verovatno onu mylar... pa zbog boljeg protoka vazduha sam ga stavio na te nogice i kapiram ubaciti za pocetak 1 za mesanje 1 za uvlacenje vazduha i jedan izduvni, pa cu videti hoce li trebati jos, to mi nije frka dodati jer je stiropol pa mogu bilo gde da ga issecem... nisu brate, kad stignu opet cu radnu akciju imati, kontam prvo 6 komada od 28w uzeti pa posle ako bude trebalo dodati jos 2, ali jos moram procitati one zezalice o lumenu i ostalim statistikama cisto da bude sve po PS-u ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
kontam prvo 6 komada od 28w
drug visina boxa ti nije baš bajna za LED, radije više slabijih žarulja, skuplje u startu bolje na kraju....
za početak dosta su 4 x 9 W posli samo dodaješ grla i nove žarulje iste snage. Nemoj da ti se dogodi da moraš svitlo na 50 cm od vrhova držati, posuda ti je sama 20-30 cm, biljka da ju ne znam kako treniraš 30 cm u visinu će pobjeći... Radije ti cijelu površinu ujednačeno pokrij slabijim žeruljama
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Pogotovo zadnja 2 tjedna bi 50 cm, minimalno trebale biti odmaknute od vrhova. Dobro ti radioaktivni savjetuje. Velikom wattažom leš si i hotspotove napravit.
Za box sve pohvale! Nema, do home made boxa. Kad znaš, da si sam nešto napravio. U mojima ima i krvi i znoja. Jbg, ja čim dobim novi skalpel, nekako mi je navika, ga krstit. Sad je več to tradicija. Meni kad dodaš skalpel, flaster mora iči s njim:)
Stetno stari, sad je jasno šta si planirao!
:clap:::respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: AnnaNirvana