Indoor skunk - by JorgeCervantes

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Dobro zboriš Trip.
Da riješimo dilemu oko drenaže-NIKAD je ne radim(osim prvog grova radi bombardiranih informacija) pa se ovo ne događa,stavljam samo čistu zemlju!
 

trq7

Aktivan Član
18.05.2010
85
3
8
37
pa zasto je onda na forumu, od skoro svih,a i na pripremi zemlje,takoreci pod obavezno,a i na stranim forumima,perlit,stiropor i ostalo...
ja sam dobio dojam da nema sanse da biljka uspije bez drenaze.
mislim,meni je fakat okrenulo 200 posto situaciju kad sam napravio drenazu...
uostalom vi znate sigurno bolje...
ja samo govorim iz svog iskustva.
 
16.06.2010
8
0
0
36
Ma nisam radio drenažu al sad ih planiram presaditi u 60% Substral Terra Magma 15% perlit 10% sitni pijesak (jel to ovaj gradjevinski il neki posebni xD ) 5% vermikulit , a razlog zbok ceg se biljka razvila pa pocela umirati je taj da je bila mjesec dana outdoor kao sto sam i napisao u prvom postu.
Kad ju presadim jel moram cekati malo da se oporavi ili mogu odma djubriti?

I da žarulja mi nije spojena na prigusnicu i to jel to moze imati kake veze?
 

Trip

Aktivan Član
26.04.2010
138
1
0
39
www.jeboteja.com
Pre bolje uzimi chitaj najosnovnija uputstva za uzgoj nego shto ovde postavljash pitanja na koja vetj postoje odgovori za 10minuta tvog vremena. A na to pitanje za dubrenje si vetj dobio odgovor.

Trip je napisao(la):
Lepo se kod nas kaze, mnogo babica kilavo dete. . . Nemoj mnogo da brinesh o njoj i da se opteretjujesh, tako tje najbolje rasti ;)

Nema tu puno filozofije, bar prvih mesec dana ne djubrish. Onda svakih 7 ili 10 sa umanjenom dozom, pa flash svakih mesec dana. PH vode idealan 6.5 i tjao zdravo. Osushish pa pushish :D

Moje lichno misljenje je zemlja 70-80%, perlit 20% - 30 %, a kuglice za drenazu su dobre chisto da flash ide bolje i brze. Shto meni lichno ne predstavlja neku veliku prednost i da eventualno ako si retard da zalivash ko som pa da ti izvuku vodu.

Ae sad malo na chitanje, obogati sebe redovima za koje su ljudi potroshili svoje vreme da bi neko nauchio neshto. Za sve ostalo za shta mislish da ne postoji odgovor www.google.com, pa onda pitaj ovde (brze tjesh dolaziti do informacija) :)

Nek je sa sretjom
 

trq7

Aktivan Član
18.05.2010
85
3
8
37
JorgeCervantes je napisao(la):
Ma nisam radio drenažu al sad ih planiram presaditi u 60% Substral Terra Magma 15% perlit 10% sitni pijesak (jel to ovaj gradjevinski il neki posebni xD ) 5% vermikulit , a razlog zbok ceg se biljka razvila pa pocela umirati je taj da je bila mjesec dana outdoor kao sto sam i napisao u prvom postu.
Kad ju presadim jel moram cekati malo da se oporavi ili mogu odma djubriti?

ti bas navalio da djubris...presadi je u tu zemlju s tim mixom i pusti je da dodje sebi malo i bit ce ok sigurno
djubri kad joj fali nesto,a ne pod mus...
ima hrane u terra magmi za pocetak dovoljno...
a i sto Trip kaze,ak procitas malo sve ce ti bit jasno
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Da nebi bilo da dajem krive informacije...drenaža je uvijek dobrodošla,samo sam ja pronašao sistem za sebe,od zalijevanja i ostalog,s puno strpljenja pa sam drenažu(zasad) izbacio i posvetio se drugim stvarima(pušenju,hehe!)!Uglavnom,mislim da do same drenaže nije 90%(to je meni kao 99%) ali može biti da "drukčije" zalijevaš,imaš drugu zemlju itd.Pronađi sistem za sebe,iako su svi u globalu isti i pisani istim nekim pravilima tj. provjerenim metodama,na forumu ima najosnovnijih informacija ne pretek a do nas je koja čemo poboljšanja ubaciti,ili nešto "nama" nevažno izbaciti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.