Indoor Sticky

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
950
1.524
163
Evo mislim da na idoor podforumu ima previse sticky tema i da bi se to malo trebalo doradit

Evo prjedlog za pocetak:

Sticky: Bele vrste, indoor vrste, Cannabis vrste..

mislim da bi bio dovoljan sticky cannabis vrste,
pa onda dole dodat indoor vrste, pa jos dolje Bele vrste, i jos ostale teme sto se sadnje tice malo doradit jer ovako nema smisla 100 sticky tema daje ruzan izgled forumu, lijep pozdrav 8)

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
3
0
je, malo je nepregledno. dogadja se tako da novoodgovorena tema moze bit tek negdje 10-15 odozgora, tesko ju je nac...

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
5
0
slazem se... ili da se nadoda novi pod-forum posvecen vrstama sa opisom i slikama :idea:

OP
OP
D

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
950
1.524
163
Ili napravit 1 sticky temu, koja ce sadrzavat sve ostale sticky teme ili tako nesto, stvarno neznam jer ovaj je bezveze...

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.816
502
108
47
napravit ce se osnovni topici o gojenju
indica/sativa
svetlost
obrezivanje
cloniranje
Ph
stres
hranjenje
susenje
zemlja
cvetanje
...

a sve ostalo ce biti svakodnevna pitanja za pomoc
:D

04.07.2005
9
0
0
tripco kumeeeee ((((:)a morala sam da offujem heheheh
pozdrav *;

i za calca hahaaahahh **:

i da, bejah pijana nekih par dana, pa moram da vam se pohvalim da sam u to vreme i onu vodu pila ((:)

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
5
0
vise od 3 sticky teme po forumu narusava preglednost i estetiku... osim toga malo mi je cudno stvarati bazu podataka o nekoj temi unutar jednog posta.
Zamislite da ima sticky genetika od 20 stranica i u tome bljezgarenja malo o znanosti, malo o primjeni u uzgoju, malo o selekciji... pa ko bi se snasao u tome ?
Ovo je jedini forum o vutri koji posjecujem al neko vrijeme sam bio clan devilsharvest.com -a pa poledajte kolko foruma tamo imaju... istina da su mnogobrojnija zajednica al opet sve je jako pregledno...
piss :wink:

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.