Indoor Sticky

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Evo mislim da na idoor podforumu ima previse sticky tema i da bi se to malo trebalo doradit

Evo prjedlog za pocetak:

Sticky: Bele vrste, indoor vrste, Cannabis vrste..

mislim da bi bio dovoljan sticky cannabis vrste,
pa onda dole dodat indoor vrste, pa jos dolje Bele vrste, i jos ostale teme sto se sadnje tice malo doradit jer ovako nema smisla 100 sticky tema daje ruzan izgled forumu, lijep pozdrav 8)
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
je, malo je nepregledno. dogadja se tako da novoodgovorena tema moze bit tek negdje 10-15 odozgora, tesko ju je nac...
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
slazem se... ili da se nadoda novi pod-forum posvecen vrstama sa opisom i slikama :idea:
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Ili napravit 1 sticky temu, koja ce sadrzavat sve ostale sticky teme ili tako nesto, stvarno neznam jer ovaj je bezveze...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
napravit ce se osnovni topici o gojenju
indica/sativa
svetlost
obrezivanje
cloniranje
Ph
stres
hranjenje
susenje
zemlja
cvetanje
...

a sve ostalo ce biti svakodnevna pitanja za pomoc
:D
 
04.07.2005
9
0
0
tripco kumeeeee ((((:)a morala sam da offujem heheheh
pozdrav *;

i za calca hahaaahahh **:

i da, bejah pijana nekih par dana, pa moram da vam se pohvalim da sam u to vreme i onu vodu pila ((:)
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
vise od 3 sticky teme po forumu narusava preglednost i estetiku... osim toga malo mi je cudno stvarati bazu podataka o nekoj temi unutar jednog posta.
Zamislite da ima sticky genetika od 20 stranica i u tome bljezgarenja malo o znanosti, malo o primjeni u uzgoju, malo o selekciji... pa ko bi se snasao u tome ?
Ovo je jedini forum o vutri koji posjecujem al neko vrijeme sam bio clan devilsharvest.com -a pa poledajte kolko foruma tamo imaju... istina da su mnogobrojnija zajednica al opet sve je jako pregledno...
piss :wink:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.