Indoor za pre-outdoor, pitanje oko rezima i saveta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Poz,
Da skratim pricu, box je 30x50x70 sdv, 4x led e27 tj 3x 9w 6500k i 1x 13w 3000k. Ispuh pc vent, dosta dobro izbacuje, nije klasican vec neki high capacity, elem, upuh pasivan. Stranice boxa ofarbane u belo.
Koj rezim da koristim da bih kasnije izbacio u outu? Buni me to jer kad bih stavio npr 18/6 i izbacim napolje, dan ce biti kraci i one ce upasti u flower, ali mislim da sam procitao negde da kad one ubrzo shvate da se dan produzava one se switchuju opet u vege. Tako da bih voleo odgovor na to.
Usput, neki savet bi bio dobrodosao jer nikad nisam imao iskustva sa boxom, na sta da obratim paznju, box je ustekan na potkrovlju i dosta je suvo tuda. Jer znam da igra ulogu sve u boxu, vlaga temperatura sve sve, tako da svaki savet dobrodosao.
Temperaturu jos nisam merio jer ne znam gde sam zaturio termo, ali uskoro cu i to. Planiram da svetlo radi kad padne mrak, jer je tada hladnije i samim tim se greje, a preko dana ugaseno da ne bi bila vrucina kojim slucajem
U boxu ce biti 2 biljkice
E da, da li dobijam nesto ako skinem staklo sa ledica? Video sam u par dnevnika da skidaju pa da pitam i to
 

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
249
1.132
143
32
Pozz, oprostite sto upadam u temu ovako, napraviti cu isto kao i Atox ali cu imati flance u skrinji koja se ne koristi, kako staviti upuh i ispuh? jer je skrinja u pitanju i ne mogu ju rezati bocno da bih montirao ventilatore jel, trebat ce mi mozda na 15 dana dok flanci malo ne ojacaju pa van u outdoor :)