Indor grow vol.1

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.06.2009
10
0
0
48
ovogodisnji grow je poceo kao cista zezancija ubijanje vremena a zavrsit ce kao pravo malo remekdjelo. Stavio sam oko50 sjemenki izvadjenih od svake dobre dufke tokom cijele godine. Ima tu sveg i svaceg,uglavnom mix indice-sative sve zajedno 11kuja (nest domace a nesto i kupljene kolko mi se cini) E, odrezo sam ja par klonova(tocnije 10kom.)inace moje prvo kloniranje pa reko da probam i to. -mame rastu pod 2x400 w HPS -klonovi pod 150 w HPS-a za sad -veliki box je 2.00m x1,80m x 2.50m -mali -1.70m x1.00m x1.50m tako,ima tu i mjerac vlage,temperature,CO2 oprema (crijevo iz boce visi iznad familije i pusta se rucno onako iz oka sa ugasenom ventilacijom 3x na dan kad svijetla gore po minutu,minutu i pol te se 2h ventilacija ne pali hmm..bas me zanima) -za vegetaciju sam koristio NPK 20-20-20 za cvijetanje 15-9-30 za klonove hormon rasta i FITLIFE poboljsivac rasta mineralno sredstvo,prihrana preko listova -cvijetanje je pocelo prije 3 dana a u vegetaciskoj fazi koje je trajalo malo duze - LST -40 dana temperatura se krece oko 30 stupnjeva...e sad imam pitanje? ovakav rad sa co2 hoce li to imati kakvog ucinka inace biljke izgledaju zdravo a co2 se pusta vec 3 tjedna istim tempom svaki dan. -i dali mi moze neko objasnit kako se mogu poslat slike pa da vidite i vi ova moja zelena cudovista Lijepi pozdrav!!:sun2:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Ma sve je to super osim tog što nije bitno svaki dan puštat isto nego puštat samo dok su svjetla upaljena i određenu količinu puštat koju trebaš regulirat s posebnim regulatorom ali ja ti neču pričat o tome,definitivno odma promijeni gnojivo za cvijetanje pošto je to što imaš neko totalno krivo,tebi treba da N-P-K bude u takom razmjeru da N bude najmanji a P i K povečani,najviše otprilike 5 - 10 - 8,ovo ostalo mi se čini ok samo nekako mi to smrdi sve da imaš premalo svijetla za taj tvoj box,ja bi ti rekao minimalno 1200 watta ili 2X600 hps na cvjetanje,i možeš bacit slike uploadaj na www.imageshack.com i onda nama tu ostavi direktni link za galeriju da i mi vidimo tvoja čudovišta...pozz
 
30.06.2009
10
0
0
48
u krugu od 30km nisam mogao naci bolji NPK za cvjetanje a resursi za bilo kakve CO2 prikljucke su presusili tako da moram nastaviti bez njih sr...e . A sad idem da vidim sta cu da iskemijam sa tim slikama ,mada sam ja totalni debil sto se toga tice. Mislim da cu morat angazirat nekog pametnijeg frika za te slike-sto brze to bolje pa da se malo prokomentira. Hvala.:sun2:
 
30.06.2009
10
0
0
48
inace samo da kazem prekosutra dolazi 400w HQL(MBF) tako za kifle bude sunca i naj vjerojatnije kvalitetniji NPK tipa 9-9-35
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
e jebote pa gdje ti živiš u svakim plodinama,konzumu i ostalim billa i takvim trgovinama imaš gnojiva boljih od tih tvojih,ako ništ odi u poljoprivrednu apoteku pa kupi cvjetal,plantellu ili bilo koje drugo gnojivo,ja ti preporučam za vegu substral,a za cvjet možeš bilo koje kvalitetnije,nemoj nikom davat da ti postavlja slike na internet jer češ najebat,prvo pravilo nikom nemoj nikad govorit da sadiš i gdje ti je mjesto,apsolutno nikad!!!a sada neznam šta da ti kažem,izgleda mi da nisi trebao ni počinjat unutra sadit bez da si se opremio jer ti može sve lagano otič u *****...sad odradi ovaj grow kako budeš znao ali ubuduće se opremi i bit če ti sve lakše!sretno i pozz
 
30.06.2009
10
0
0
48
ljepo od tebe sto se brines al brijes pre hard ...nedaj boze da se zna di mi je box !!!Jest da duvkam al su mi klikeri jos na mjestu. a sto se tice gnojiva hmm... sa 20-20-20,na 15-5-30 a za kraj 9-9-35 neznam ali mislim da je opcija 9-9-35 bolja od 5-10-8 za kraj . Sve u svemu onako kako sad stvari stoje izgleda da ce biti dobra godina!! pozdrav:sun2:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Ok ja ti želim svu sreću moguću,daj bože da nam svima bude sretna godina!!!uživaj u svom vrtu i budi pametan!pozz
 
30.06.2009
10
0
0
48
Biti ce i slika samo malo strpljenja (moram priznat da me lovi malo paranoja sto se tih slika tice):crash: -malo sm tupav ,ja i kompijutor dva razlicita pojma ...sem toga nemam komp.nego PS3 e tako , pa cu vidjet sta cu iskemijat POZDRAV:crash::crash:
 
30.06.2009
10
0
0
48
a sta se gnojiva tice evo malog podsjetnika : -vegetacija 20-20-20 -razvoj uroda 9-12-36 naglasavam ovaj 36 -dozrijevanje 0-52-34:crash:
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Tech, čovječe, otkud ti to 9-12-36 za vrijeme cvjetanja? Jel znaš o čemu pričaš? Nivo Kalija mora biti što manje u cvjetanju jer inače potentnost biljke bit će puno manja od potencijalne. Zbog toga se kalijevim gnojivom mora gnojiti u cvjetanju SAMO u slučaju da postoji očigled manjak kalij. Fosfor ti je potreban ne kaliji. Ako želiš koristiti gnojivo u vegetaciji bolje uzmi nešto sa više dušika. Ova 20-20-20 gnojiva su kompleksi i je bolje da ih koristiš u slučaju da ti je zemlja stara(tj da si je već koristio u predhodnom growu).
Ispričavam se što prodajem ove seratorske fore, al ovakve stvari kao što je ovo sa gnojivima istjerivaju ljude sa foruma. Nikomu se ne da čitat gluposte ili objašnjavati elementarne stvari koje možeš pričitat bilo gdje na netu.