Industrijska Konoplja - sadjenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.09.2016
34
50
18
Zivim na selu i hocu da posadim skank. Ima par livada gde bi mogao da zasadim, ali bojim se da neko ne prijavi, pa sam odlucio da posadim industrijsku konoplju po celom selu i onda niko nece ni obracati paznju. Nasao sam 1kg semenki konoplje za 3€ pa sam mislio da uzmem 2-3 kile i da zasadim svugde. Jel mogu samo da "pobacam" semenke, ili moram svaku posebno da sadim? Kad je najbolje saditi?
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
A sta ti mislis da industrijalku mozes zasaditi tek tako.Za njezino sadjenje treba dozvola upravo iz razloga kojeg gore navodis.Dolaze u provjeru da se nekom nebi omaklo :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
imas li predstave koliko semenki ima u 1kg, a ne 2~3. mislis nikom nece biti sumnjivo sto odjednom s proleca nikne na hiljade biljaka na mestu gde ih nikad nije bilo. uz to, znas li da ti treba dozvola i za uzgoj industrijske konoplje, svaki zasad mora biti prijavljen. + tolika kolicina industrijalke ce ti oprasiti svaki "skank" kilometrima u krug. bolje nadji sigurno mesto i s proleca zasadi par biljaka za sebe, ovako ces samo dici na noge celu opstinu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Sami420
22.09.2016
34
50
18
imas li predstave koliko semenki ima u 1kg, a ne 2~3. mislis nikom nece biti sumnjivo sto odjednom s proleca nikne na hiljade biljaka na mestu gde ih nikad nije bilo. uz to, znas li da ti treba dozvola i za uzgoj industrijske konoplje, svaki zasad mora biti prijavljen. + tolika kolicina industrijalke ce ti oprasiti svaki "skank" kilometrima u krug. bolje nadji sigurno mesto i s proleca zasadi par biljaka za sebe, ovako ces samo dici na noge celu opstinu :)

Nisam znao za to. Hvala. :)