industrijska

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
02.06.2006
1
0
0
iman doma industrijsku konoplju da li se ona može pušiti da li ima uèinka da li u njoj ima išta thc-a

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.096
41
0
33
Pa naravno da ima uèinka! Od nje napraviš hlaèe i kad zapuše da vidiš kako Ti fino toplo i Srcu ugodno šta ih imaš... :lol:

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
950
1.524
163
Jebes industrijsku... onda bi radje sadio neke hybridne feferone :) sto cu vjerojatno i napravit poslje growa

12.09.2006
2
0
0
Jos prosle godine sam naleteo u nekom ataru na poljanu sa ganjom a'l tad nisam znao da je industrija pa sam probao i nije valjalo nista i ako je miris i masnoca hedova zavaravala.

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.816
500
108
47
industriska konplja je veèinom dvospolnik!!

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
885
75
0
Industrijska konoplja ne sadrzi THC .

Izgled ,miris i lepljivos su u vecini slucajeva verodostojni ali kako je vec u gornjim postovima navedeno "nema efekta".

Desava se da se biljka koju gajite slucajno oprasi industijskom konopljom a dobijeno seme je ne upotrebljivo.

Ako niste imali muzjaka na "sajtu",niste planirali da biljku oprasite a biljka vam se oprasi, najbolje bi bilo da ne pokusavate sledece godine saditi dobijeno seme jer cete samo gubiti vreme.

Polen se moze prenositi vetrom i do nekoliko kilometara.

Industrijska konoplja se koristi u tekstilnoj industriji,proizvodnji kanapa (koji je EXTRA jacine) a vidjao sam i parfeme na bazi konoplje,sapune.......

huana.meri

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
30.11.2010
753
3.843
163
ovo smeće od biljke mi je počelo pošteno uništavat moje cvijeće....količina i razina sjetvenosti su dosegle tolike razine da izgleda sve čeka samo jedna stvar, indoor.
biće dima i sve ali jednostavno nevjerovatno, ovo mi se nikad nije dogodilo....
nekakvo zakašnjelo oprašivanje...možda se neke zakašnjele manje biljke izvuku kako sad izgledaju ali industrijsko smeće mi je ojajijlo pošteno out...
dabog da ministru poljoprivrede pao komet na kuću...užareno radioaktivni....

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
271
1.013
143
39
ma šta to bilo druže,? ima neka plantaža industrijske kraj tvog sajta?