industrijska

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Reggaesaurus

Aktivan Član
02.06.2006
135
0
0
www.geocities.com
Pa kad bi imao nešto ovako, možda bi i imalo uèinka :D
industrija.jpg
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Jebes industrijsku... onda bi radje sadio neke hybridne feferone :) sto cu vjerojatno i napravit poslje growa
 
12.09.2006
2
0
0
Jos prosle godine sam naleteo u nekom ataru na poljanu sa ganjom a'l tad nisam znao da je industrija pa sam probao i nije valjalo nista i ako je miris i masnoca hedova zavaravala.
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Industrijska konoplja ne sadrzi THC .

Izgled ,miris i lepljivos su u vecini slucajeva verodostojni ali kako je vec u gornjim postovima navedeno "nema efekta".

Desava se da se biljka koju gajite slucajno oprasi industijskom konopljom a dobijeno seme je ne upotrebljivo.

Ako niste imali muzjaka na "sajtu",niste planirali da biljku oprasite a biljka vam se oprasi, najbolje bi bilo da ne pokusavate sledece godine saditi dobijeno seme jer cete samo gubiti vreme.

Polen se moze prenositi vetrom i do nekoliko kilometara.

Industrijska konoplja se koristi u tekstilnoj industriji,proizvodnji kanapa (koji je EXTRA jacine) a vidjao sam i parfeme na bazi konoplje,sapune.......
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ovo smeće od biljke mi je počelo pošteno uništavat moje cvijeće....količina i razina sjetvenosti su dosegle tolike razine da izgleda sve čeka samo jedna stvar, indoor.
biće dima i sve ali jednostavno nevjerovatno, ovo mi se nikad nije dogodilo....
nekakvo zakašnjelo oprašivanje...možda se neke zakašnjele manje biljke izvuku kako sad izgledaju ali industrijsko smeće mi je ojajijlo pošteno out...
dabog da ministru poljoprivrede pao komet na kuću...užareno radioaktivni....
 

Melissa Officinalis

Aktivan Član
21.06.2018
178
451
63
35
Drugari jel zna neko ima li gde u okolini Rume Iriga Sremske mitrovice industrijske konoplje? Hteo bih da napravim sebi malo cbd ulja ja znam gde je ima i divlje po njivama ali mi je jako daleko