Informacija o rezanju biljkice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.11.2008
7
0
0
37
Evo malo iz zezancije dosadno mi bilo, pa odlučih neke sjemenčice baciti u zemljicu. Za sada imam malu kutijicu 80 x 80 punu alu folije, a unutra jednu teglicu sa dve biljkice, obična žarulja, nesto gnojiva i sitnice koje sam prikupio. Uglavnom o svemu sam se informirao tu kod vas i puno pomoći sam dobio, e sad moram to pokupovati što mi treba(definitivno druga lampa itd... ). NO da prijeđem na stvar, nisam se nadao da će uopće uspijeti zbog uvjeta, a kako izgledaju u usporedbi sa vašima i drugim biljkicama tu su negdje, e ali sam ju poćeo rezati kada je krnula u zrak da vidim šta će biti. Prvo baci dva listica, pa sa tri, pa sa pet itd... I tako rezno sam jednu već nakon ova prva dva i sad mi baca duple sa po tri lista ta je ok. E ova druga ima dva po tri lista. Male dolje sam joj skinuo, a između ta dva krenulo je novo i to sam rezno da se podupla, reko baciti ce mi dva para sa po pet listova, A SADA ne samo to nego je bacila dva para sa po pet i dalje nastavila rasti gore gdje sam ju reznuo, to mi nije jasno jer druga to ne radi baca samo sa strane a rez nestane i to je to. Ovo mi je drugi tjedan od kada ih imam pa ono sretan sam ali nisam cuo da se to još desilo nisam preiskusan bash, ali mozda je to normalno a možda i nije, pa eto zanima me što bi mogao očekivati od nje(njih). Hvala unaprijed
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
da baš tako čitaj ti malo ipak više ali prije svega se nauči razgovijetno i pravilno izražavati jer si ti stari moj nepovezan i nejasan.
 

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
gle mozda toliko izreze biljku pa mu baci 25 krakova na jednom listu samo se vi zajebajite,covjek uspjesno uzgaja listove,nego prijatelju daj ti meni ono zguzvano sto ti se nakuplja kraj listova i na vrhu,ono sa nekakvim velikim bijelim i smeđim dlakama po sebi,to ne valja nista al eto zadovoljit cu se s tim vec kad nemam listova :(
 
02.11.2008
7
0
0
37
Lako se vama budali smijati he he he, jbg nisam bash svoj bio ali hvala na kritikama, nisu me dugo ovako popljuvali. Jest da sam pochetnik ali nije bed, sve pet. AJ da ne filozofiram puno ko inache budem bacio slike pa recite Lahva i veliki pozdrav! ;))