Informacije o bolestima za koje je poznato da kanabis ima utjecaja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.07.2015
147
158
43
Čitao sam da tu pomaže apotekarska sodabikarbona bez aluminijuma.
Kafena kašičica sode se razmuti u čaši vode od dva decilitra i sa tim ispirati usta i usnu duplju.
Sodabikarbona uništava kandidu koja je jedan od uzročnika raka i dovodi kiseonik do malignih ćelija i tako ih uništava.
Sigurno da ima neko na sajtu i sa ličnim iskustvom. Ali ni ovo nije na odmet da se isproba...
 
02.02.2017
90
153
33
56
svoj MS drzim pod kontrolom uz pomoc svoje sative.
njihovu bolest nisam uspevao da resim njihovim lekovima.
1.5-2 grama dnevno-sto kroz dzoxeve, sto kroz pajp ili bong, u drustvu ili sam, kuci, na poslu, pcelinjaku ili radionici...i sve ok, evo vec 3 godine
veliki pozz farmakomafiji .!.
 
02.02.2017
90
153
33
56
nemam preciznu mereu koliko sprzim u toku dana, ali cenimda se potrosnja krece izmedju 1 i 2 grama dnevno, suvog.
napominjem da mi MS nije pravio problema sa motorikom nego sa ravnotezom i culima.
svaki ms je specifican i verovatno ova terapija ne bi delovala u svakom slucaju, ali u mom sljaka ;) meni dosta...
 
09.02.2011
40
12
8
41
Dobar dan Evo i ja sam pročitao i prelistao dosta toga ali i dalje imam problem i malo sam zbumjen.Bolujem od Chronove bolest i imam skoro istu stvar kao i gastra.Meni bi trebala pomoć u smislu kojih vrsta da uzgojim budući da sam imao već četiri vanjska uzgoja ali samo za smirenje sam sorte uzimao.Critical kush i Skank 1 su mi psihički pomogle ali sad za ulje nisam pametan i uzgajao bih vani pa ako ima netko da mi da koji savjet bio bih vam zahvalan.
 
21.05.2012
6
4
3
Pozz ljudi,
dijagnostikovana mi je fibromijalgija ili sindrom hronicnog umora pre nekih god dana (iako imam simptome vec 4 god). pa me zanima ima li ko kakav savet sta bih mogao da koristim (ulje ili koja vrsta marihuane) da mi malo ublazi hronicne bolove posto sam sa lekovima probao i ne pomazu bas najbolje. A i svakako uvek je priroda bolja opcija
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
@ercov Zapali "speed devil" ja od njega nisam mogao da spavam koliko tjera, na kretanje. Ujutro od prvog "paljenja" do uveče nebih sjeo pošteno ok,ok, ja sam i pretjerivao imao sam ga brdo pa se i motao svako malo.
Inače i sam imam problema sa nedostatkom energije. Nađi neku sortu "high energy".
Al htio sam reći nešto na ovu temu.
Imao sam nesreću gadnu prije nekoliko godina, bio sam teško pokretan.
Sjedeći/ležeći godinama (u nemogućnosti kretanja). Nakupila se prilična zbirka bolesti.
Depresija, tlak visok, problemi sa stolicom mokrenjem, upale mjehura. Alkoholizam. Tabletomanija. Nesanica, kronični bolovi,centar za ravnotežu...
U tom bolovanju sam imao priliku zapaliti, bilo mi super, ali sam mislio da je to zbog "high" osjećaja. Sljedeći put sam malo bolje obratio pažnju i vidio da nije to slučajnost.
Niti da sam sebe lažem jer eto mi se svidjelo biti nadimljen. (Naveo bi i to da nisam pušio travu još od vremena srednje škole a i tad u društvu nekad.)
Kako kod mene toga nema za kupiti, odlučio sam se na sadnju out. I od prošlog ljeta do prije neki mjesec dana dok sam imao nisam pio NIKAKVE tablete. Tlak se normalizirao, Alkohol? sama pomisao na njega mi je dizala želudac. High osjećaj je nestao, a ja nisam više bio aniksiozan, bio sam veseo, čak i pokretao neke društvene akcije, našao si žensku (više njih). Dijagnoza je bila PARAPLEGIJA. Moj neurolog (sa kojim sam već bio na "ti") kada sam zadnji put došao kod njega i rekao mu da se više nećemo viđati. Te ustao sa stolice i stao pred njim na jednoj nozi, samo je buljio u mene pa u papire, pa u mene pa u papire. Da bi jednom rekao "pa kako?" "koje ljekove koristiš? rekoh nikakve.
Nisam mu jasno spominjao travu, a on je napisao da je došlo do velikog preokreta u lječenju i poništio mi dijagnozu. Trenutno nemam ništa za pušiti, i problemi se vraćaju. Ali u boxu rastu moje biljke i sa svakim danom znam da se mojim mukama bliži kraj.
 
Poslednja izmena:
21.05.2012
6
4
3
hvala druze.
iskreno meni su prepisivali sve od antidepresiva do antiepileptika i od svega sam se osecao drogiranije nego ikad. tako da sam resio ove godine da istrazujem malo sa alternativnim metodama. dosao sam do a.m.s i royal queen no.1 pa cu probati sa tim. pa javljam kako je ispalo sa nadom da cu i ja nekom pomoci sa ovom odvratnom bolescu
 
Poslednja izmena od urednika:
30.06.2017
25
12
3
Znam da kasnim dosta ali,ja iz iskustva znam da je kanabisovo ulje izljecilo rak,mojoj majci. Imala je rak maternice i skoro svaki dan je uzimala po 3 kasicice,bilo je jako i skupo,ali ucinkovito... (proces je trajao malo duze od pola godine)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: form and CilI

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
aj da probam ovde da ubacim, drugar, zivi u mexiku mi poslao sliku

19758142_10212356315716468_1073571072_n.png

pejotle gel pojacan marom, dodje mu kao neki balzam valjda, kao ona svapska konjska mast, mada ne razumem kako da se koristi protiv kiseline al ajde, ali sta je zanimljivo, kad sam ga pitao ko pravi
"ne znam, prodaju na nekoj pijaci gde prodaju vradzbine, vudu lutke, crne svece...":lol::lol: :lol: