Informacije o bolestima za koje je poznato da kanabis ima utjecaja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.02.2015
17
69
13
50
ulje sam dobila iz Mediccanne, Holandija. Poslije sam se čula mailom s tim likom i rekao je da je ulje 98%-tno. krenula sam sa 0,05 g dnevno prvih 4 dana, pa 0,06 još 4 i zatim po 0,01 više svaka dva dana. Ne znam od kojih sjemenki je rađeno, ali tip veli da je RSO!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Po ovome sta sam ja pročitao je velika verovatnoca, da je radzeno iz industrijske
konoplje. Jer je to cbd ulje bez thcja ili ga ima jako malo.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
to zaista nisam znao, i to fakat nije u redu:"It has to be made absolutely clear that under no circumstances is the CBD oil any replacement for the Rick Simpson oil. It is a different product that cannot possibly replace the full spectrum Rick Simpson oil."
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Glad za novcem je vec od razuma a mnogi ce nasjesti na to sto pise bez da procitaju sve jer u ocaju vide samo ono sto im odgovara a to je cijena i sprica koju ti salju na kucnu adresu...imao sam negdje kontak firme iz NL koje prodaju RSO CBD oil bez ikakavih objasnjenja da to nije to ulje jos su ispod hrpe studija o ljekovitosti i bla,bla,bla i naravno cijena 55 eura za 1 ml moram bas potrazit da narucim taj ml za probu
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
bezobrazluk, to je slicno ko dupe i glava, simpson je koliko pratim uvek insistirao na vecem % thc-a, s druge strane cbd sorte imaju zanemarljiv % thc-a nespram cbd-a... ne znam kako moze da pise rso cbd, to je onda nesto trece il to sto pricas, pare... mislim, nije se bas igrati sa tim al ocigledno jos uvek moze da radi ko sta hoce i da to nazove kako hoce. ne znam kako rick ne gunjdja na to, il gundja al ne pratim :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Minja probao sam jedno takvo CBD RSHO (real scientific hemp oil)
RSO je kratica za real scientific oil, slučajno se poklapa sa inicijalima Rick Simpsona
i bilo mi je odlično što se MSa tiče, sad su u uzgoju Charlottes Web, nakon tog ulja ima da budem pametniji, makar mi je sad super na LDN, ogooglaj ga malo, pa me na pm pitaj šta te zanima, ako kako mogu pomoći:makaze:
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Mazar znas i sam da nije bas savim slucajno ispala kratica RSO i da gdje god naletis da ga prodaju obavezno se spominje Rick.S pa ih hebi mogu ga nazivat kako hoce ali zna se na sta se cilja...izletili smo totalno iz teme neko ce imat sta premjestat:)
 
17.02.2015
17
69
13
50
Hvala ljudi što mi želite pomoći. Ulje koje sam uzimala SIGURNO ima visok postotak THC-a. U kontaktu sam sa nekoliko firmi (ili što su već) u Holandiji i sa cca 15 - 20 ljudi u HR koji uzimaju razna ulja. Dalje,na nekim stranicama se može nać koji je postotak, pa tako imate ulje od 67%, koje ne pomaže kod MS-a i 98% koje pomaže. Svaka feminizirana biljka ima i THC i CBD, bitno je samo u kojem postotku. Moji Holanđani su u potjeri za informacijama na licu mjesta, pa ću vam znati reći detalje. Kako god, ulje koje sam uzimala, lupalo je već prvi dan ( tj, na 0,05g) kao recimo dobrih 0,7 l votke, na prazan želudac, samo bez mučnine i glupog mozga. jezik mi se ozbiljno zaplitao, pa nisam uopće govorila neki 4 dana ( već to govori da je marihuana čudotvorna biljka!!!). Nakon 10-ak dana sva omamljenost je stala i nakon toga sam bila potpuno zdrava, tj. bez utrnuća, bez grčeva, bez vrtoglavice, bez umora i slabosti, popravio mi se vid, regulirala probava,...jednostavno ZDRAVA!!! po HR se prodaje svašta kao lijek za masne novce, međutim oni koji se probali a imaju MS nisu primijetili nikakav pomak. Kako se vidi - ne uzimam ulje jer lajem k'o pravo žensko! Sorry!!!
 
17.02.2015
17
69
13
50
pričala ja s njima mailom. Čuj ako lažu oni lazem i ja. sasvim je sigurno da ni ja nisam očekivala da će toliko pomoći. Ono što moram reći je da NISAM IZLIJEČENA. Čim sam prestala uzimati ulje, počela sam padati. Prvo su se vratila utrnuća u cijelom donjem trapu, a sada već slabo hodam, desna noga ima napade ludila, teško gutam, itd. Bit će da zaista treba uzimati 3 mjeseca, pa 2 mjeseca pauza, pa opet tri mjeseca. Kad to bude znat ću koji su zaista stvarni rezultati. Tu bi rekli: " Ajmo borci! Pulski čudotvorci!" :let:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
:respect:Minja pozdrav i dobrodošla na forum...prije svega drago mi je što si podijelila ovo pozitivno iskustvo i vjerujem da ćeš uspjeti do kraja naći način rješavanja svojih zdravstvenih tegoba.

Povremeno navratim na forum i vidim u Medicini se dosta pojavljuju postovi o tim pripravcima koji se mogu kupiti legalno u pojedinim državama a industrijskog su porijekla(hoću reći nije homemade).Sad već postoji široki spektar proizvoda.Ovakvo iskustvo će sigurno ohrabriti ljude da pokušaju s istim/sličnim.
Zašto to sve drobim.....?Mislim da bi bilo korisno radi lakšeg nalaženja potrebnih informacija otvoriti poseban kutak pod medicinom za iskustva sa tim kupljenim proizvodima (naravno bez reklamiranja:)).
Pa eto vi vidite.....Minja oprosti na offtopicu:fuck:

live long and prosper:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
17.02.2015
17
69
13
50
Hvala na dobroj ideji! Baš sam o tome razmišljala! Dat ću sve od sebe da to nekako izvedem. Nisam ti nešto baš internetski pismena, ali imam klince da mi ulete savjetom. Svaki tvoj savjet će biti više nego dobro došao. Muka mi je gledati i slušati jadne ljude koji ne znaju ništa o ulju, a očajni su u želji da ozdrave. Rade velike greške što nije dobro ni za njih ni za marihuanu kao biljku.
Dat ću sve od sebe da pomognem savjetom iz vlastitog iskustva, a ako se pridruže svi koji nešto o tome znaju, možda nađemo najkvalitetniji način konzumiranja i pravu kvalitetu ulja.:wave: