Informacije o bolestima za koje je poznato da kanabis ima utjecaja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.08.2008
7
10
0
Ma ovaj moj već dugo mijenja oblike-toliko dugo da je neki ***** već bi odavno cicikrepnila. Neda mi se ić u doktora. Uglavnom, desetak dana izgleda ko madež, pa onda nabubri ko neki mjehurić, pa krvari, pa bide krasta i onda sve ispočetka...Tako već godinama. Ulje sam počela stavljati svako 10 sati nova kap i novi flaster. Sad maež više nije madež nego izgleda ko ožiljak-skroz je ispuhan...Nastavit ću...
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
...da podijelim...moj stari ponekad pati od fantomske boli koja traje dan-dva i nikakvi lijekovi tu ne pomažu ...i prije 2 dana mu je bilo toliko strašno da je uzeo zrno ulja....izgleda da je potenciralo već ionako loše raspoloženje, ali za manje od sat vremena boli je potpuno nestalo...a i sluh mu se turbo pojačao...

...ali buni me tlak, i inače ima problema s visokim tlakom, nekih 15 sati nakon ulja imao je 180/65, znam da ulje smanjuje tlak, pa je ovo dosta nezgodna situacija, gornji visok, donji turbo nizak...
 
14.12.2013
17
18
0
43
Na sto deluje ulje: Rak, dijabetes, upale, glaukom, artritis, kronicna bol, opekotine, cirevi, bradavice i mladezi, te bilo koje stanje uzrokovano mutiranim stanicama. Glavobolje, astma nesanica, tjeskoba i depresija, regulira tjelesnu tezinu, uklanja oziljke, pomladuje vitalne organe. Zapravo, htela bi da mi netko pokaze sto ne moze izleciti...
 
10.08.2008
7
10
0
Moj madež se pretvorio u krasticu, tu je i dalje ali više ne krvari nit mijenja oblik. Šta ja znan, možda san tribala nastavit, više san sama sebi izgledala ka debil s tin flasterom na čelu. Strini se tumor smanjio od neoperabilnog do "samo žarište"-od istog ulja. Prijateljica sa multiplom ga je počela konzumirat, već treći dan je došla na tri doze dnevno jer ne osjeća ništa-od siilnih ljekova koje je konzumirala mislim da je postala imuna na sve. Njoj je od ulja samo psihički bolje-nema depresije i to, ali fizički joj nimalo ne pomaže-bar zasad. Ja sam jedno jutro progutala hmmm suzu,na prazan želudac i nisan znala za sebe 6 sati. Činilo mi se da san na tripu, majke mi.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Nastavi tretirati dok ne nestane u potpunosti. Imam friškog iskustva sa slićnim slučajem i mogu ti reći da je nestalo gotovo u potpunosti. Radi se o starijoj osobi, a ulje smo primjenjivali svakodnevno kroz nekih mjesec dana, bez flastera, samo uvečer, kad ne izlazi van iz kuće. Znaći, ne moraš furat flaster cijeli dan. Jedino je minus to što se na taj način više ulja potroši, ali opet je to mala količina, jer ne treba to sad 3 prsta debelo mazat :)
E da, radi se o z7 sorti, sa visokim % cbd i thc (15/15 deklarirano ako me dobro sječanje služi). Neko drugo ulje sa manje cbd-a možda dulje treba. Poanta je da treba bit uporan. Madež koji krvari nikada nije dobar znak. Ako je bilo napredka, koristi ulje dok ne nestane ;)
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Cannabidiol protects liver from binge alcohol-induced steatosis by mechanisms including inhibition of oxidative stress and increase in autophagy
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0891584913015670

Cannabidiol as a potential treatment for psychosis
http://www.europeanneuropsychopharmacology.com/article/S0924-977X(13)00332-5/abstract

The anxiolytic effect of cannabidiol on chronically stressed mice depends on hippocampal neurogenesis: involvement of the endocannabinoid system
http://journals.cambridge.org/action/displayAbstract?fromPage=online&aid=8930251&fulltextType=RA&fileId=S1461145712001502

992 znanstvene publikacije o kanabinoidima
http://cannabiblia.org/tests/
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
mislim da jedno sa drugim bas nema dodirnih tacaka, jedino u kontekstu apetita koji se povecava, al onda nemoj da krkas pizzu neg ono sto ti je savetovano po pitanju ishrane kod anemicnih
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

belkafutralone

Banned
Banovan
28.08.2014
2
1
3
Imam pitanje posto imam problem sa rastom. Kolena mi se nisu razvila kako treba i bole me kada radim fizicke poslove. Da li ulje pomaze u razvoju kostiju ?