Informativno nadmetanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
hehe ok
još malo pa sedam veličanstvenih kako uzbudljivo
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Ozbiljno ekipo!
Evo, ja imam veze sa red-carpetom i imam svoj grow i neki i tako, probat ćemo da me gledate zamučenu u pozadini sa promijenjenim glasom kako pričam o vutri.org, upotrebi, uzgoju, i sL....haha, ajde, bili živi pa vidili........ako uspijem, poslat ću određenim ljudima pm-ove da se jave ako imaju nekaj lijepo za pokazat i pametno za reć! Count me in ;)! Javim ishod svakako! Bože, pomozi nam svima!
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
Mnogo pametne ideje:bis:
prikljucujem se ija, nista me nekosta, vredi pokusati
ljudi kad vide na tv-u i tak nes bice sigurno puno vise korisnika itd. jer mnogo ljudi nezna da ovako nesto kao forum uopce postoji, vecina njih slucajno naleti na forum.
Sretno svima na svakom pokusaju:sun2:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
cilj ovog threda je letter campaign,
o medijskim istupima možemo pisati u nekoj drugoj temi.
onaj tko to želi ima podršku ovog threada; poslaćemo pismo i ekipi red carpeta (naprimjer)

dakle ovo je verzija u nastajanju
dajte neke prijedloge, dosta sam zauzet pa nemogu više pažnje posvetiti ovome


Poštovani !
Mi, kanabis aktivisti, se zalažemo za kreiranje legitimnih načina ovlaštene upotrebe kanabisa; uzgoj i/ili kupnja, posjedovanje i konzumacija za osobne, duhovne i/ili medicinske potrebe.

Također, apeliramo na sve mjerodavne i pravosudne institucije u Republici Hrvatskoj da obustave kazneni progon svih osoba koje koriste kanabis za osobnu upotrebu, a nisu povezani s krađama, pljačkama i slično.

za više informacija posjetite www.legalizacija org. (ili neki novi)

Naše zalaganje se temelji:
moralno-pravo na slobodu bla bla
pravno - članak 18
građanski - upute za korištenje

ajdmo to skrpat kak treba pa da krenemo.
guglajte malo ima par dobrih stvari od prijašnjih marševa
ne bi bilo loše poslati i nekim imenima , javnim ličnostima , kao što je netko to već rekao, mada je i tom bilo govora ali nikako da netko konačno isprinta jebeno pismo i pošalje tom kome misli

to genjo
genjo, el mže neki sajt na brzaka :) di će biti informacije isključivo povezane za ovu stvar

šta smo ono govorili o nekim statistikama koliko ljudi je u zatvoru zbog duvanja e?
to treba nabaviti i to reći da je inkvizicija
perasović super govori o tome
mislim da je u zarezu dobar članak o tome i dobri podaci






 
15.04.2009
36
5
0
112
Samo da se izjasnim o informativnom nadmetanju. Osobno sam samo za dekriminalizaciju i to pod extra kontroliranim uvjetima. Nikako i nikada neću biti za legalizaciju jer, da sad ne serem previše, previše je glupih ljudi na ovom svijetu da bi legalizacija prolazila bez žešćih incidenata.

Sad, nije mi namjera omalovažavati ali ova pisma, newsletter ili bilo kakav direktni mailing su u samom početku čisti drek. Kao i lupanje praznih cd-a sa informacijama, itd. Nitko vas neće shvaćati ozbiljno jer je tema u startu u *****. Ono što bi vam trebao biti cilj jest zadobivanje pažnje, informiranje ljudi koji u startu imaju negativno ili čak neutralno mišljenje o marihuani. Njih nećete pridobiti sa jednim velikim jebenim listom na flyeru i cd-om na poklon. Karikiram, ali to automatski leti u smeće. Ove trač-glam-*****-palac emisije tipa RC nisu loša ideja i uistinu ih gleda velika većina debila - ali to je opet smeće od emisije koju gleda dio naše populacije, ali opet - vrlo mali dio. I ne želite biti još jedan Don Ka Ćunko pošto će vas najprije ismijati, a onda zaboraviti.

Morate znati na što se ljudi lože i to im dati zapakirano u finom balkanskom paketu. Na primjer, sredite gostovanje u nekoj opako dobroj ozbiljnoj emisiji koja potiče kontroverzna stajališta ali je ujedno i vrlo gledana (Stanković, Bilić, Latin). Tamo pošaljite dva izaslanika u odijelima, iznimno elokventna, ono doktor i odvjetnik bi bili strava za tako nešto. Stvar je u imidžu, i onog dana kada od trave napravite pozitivan brand - tada će se nešto dogoditi. Isključivo iz razloga jer ćete do tada promijeniti stav potencijalnih potrošača.

Ako želite biti iole primjećeni u svojim manifestacijama, tada možete biti i jeftini i efikasni. Umjesto da toliko seremo protiv državne propagande, morate se složiti da je propaganda upravo ono što bi izvuklo marihuanu iz govana. Zatim imate Guerrillu i Viral (oblici promocije) u kojima možete uz vrlo malo novaca postići senzacionalne efekte. Na primjer, topljenje one kocke leda na Trgu Bana Josipa Jelačića u Zagrebu povodom globalnog zagrijavanja je primjer Guerrille. Da, jasno mi je, sada ne bi bilo baš pametno staviti vrhčinu nek se puši na nekom trgu pa da vi pogađate kada će se to popušiti do kraja, ali nadam se da shvaćate što želim reći.

Viral se odnosi na internet, a tu vas već ima. Napravite nekakvu mailing listu za poslovne korisnike (ljude iznad 25 godina, u dobrostojećim kompanijama i važnijih uloga u društvu) nudeći im anonimnost pod svaku cijenu ako postanu članom vašeg kluba. Kako se vaša brojka povećava, tako raste i vaš kredibilitet. Naravno, to sve dizajnerski zapakirajte tako da ljudi ne izbrišu newsletter čim ga dobiju. Složite treasure hunt po glavnim gradovima bivše Yuge u kojima nudite nekakav bong ljudima koji prvi dođe do kraja treasure hunta.

Ako mislite raditi promotivne pakete, onda malo više truda uložite u to. Opet, ne mora biti skupo. Na primjer, uzmete obične male vaze sa zemljom, na vazi isprintajte informacije, a na zemlji nacrtajte strelicu sa tim gdje da se ubaci sjemenka. To porokajte kada su dani cvijeća, zemlje ili kojeg već *****. Ne ističite toliko taj jebeni list jer se svima već povraća od njega i pun je negativnih asocijacija. Ma ima toliko toga što možete napraviti da je to strava.

A ovo sam sada sve nasrao na brzinu jer jebeno moram van. Budite jebeno kreativni, ozbiljni i profesionalni. Odjebite klasične rasta spike i pretvorite marihuanu u nekakvo prirodno sredstvo za opuštanje koje uživaju samo najbolji ljudi. Tako će se balkan naložiti do besvijesti. Ma mislim, radite što hoćete, ali dok ovo ne shvatite jebeno ozbiljno, ništa se neće promijeniti.

Imate i još jednu ideju. ****** su je već dobrano razradili. Radi se o izlaženju iz ormara. Počnite nalaziti vrlo uspješne ljude koji duvaju i s njima izlaziti u javnost. Ako nađete jednog od 1000, napravili ste ogromnu stvar. Odjebite ove celebritye i ta sranja, za vlastito dobro. I ako mislite izlaziti u javnost sa informacijama tipa da thc suzbija rak, tada budite oboružani sa barem 3 jebeno gadno eksponirana doktora koji će to potvrditi.

Dakle, bitno je objasniti zašto je to dobra biljka, a ne zašto je pušenje te biljke dobro. Dim u startu stvara negativnu asocijaciju jer automatski podsjeća na zagađenje koje je toliko utkano u čovjekovu psihu da ga je pametnije zaobići nego se s njim boriti. Da samo vidite koje bi efekte ovo imalo da se recimo radi o kolačima, raznim napitcima, bilo čemu - samo da nije dim. Želim da shvatite da se o svakom benefitu marihuane može složiti opsežna i zasebna priča koju ćete tada prodavati puku i to na gotovo svim područjima: Npr. Naš svekoliko katolički puk imao bi malo drugačije mišljenje ako im kažete da je prva biblija tiskana na konoplji. Ali dajte ljudi neka ta poruka bude snažnija, ne izlazite sa svakakavim sranjim u javnost jer u globalu - boli ljude ***** što se nekada moglo plaćati dugove konopljom. Ono!

Što se tiče slogana, dajte par keywordsa plus što želite točno reći sa tom porukom i koga želite informirati, pa ćemo vidjeti kakav se slogan da smisliti.

Palim......

@ Vutragenjo. A za tebe, momak, sve pohvale i imam par pitanja. Otom potom.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
to admini.di se klika za moderatorki mode, pita moderator da unese promjene:icon_lol:
hvala na savjetima virtous.uzećemo ih u obzir.
ponoviću opet
ako imate neke druge načine osim letter sampaign ovorite novu temu jer u ovoj temi se koncentriramo na ovaj način.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
heureka, smislio sam taktiku,triba jednostavno biti uporan

dakle. složiti pismo u kojem se tvrdi sljedeće
svakodnevno se strateški kriminaliziraju i kažnjavaju ljudi koji koriste kanabis za osobnu upotrebu, drugim riječima rat na droge.
osobna upotreba kanabisa je kazneno djelo.
prema članku 18 i 19 (ljudska povelja) čovjek ima pravo na slobodu izbora.
ne postojanje zakonske legislative za konzumiranje kanabisa ugrožava ta prava,
tim više što postoji samo i jedino kazneni zakon za konzumiranje kanabisa.

kako ostvariti prava slobode po tom pitanju?

možda će pomoći informacija što jedan takav slučaj čeka u bruxellesu (dakle čeka se presedan) link na canabis assembl.
hvala na pažnji.

tako složeno pismo slati, SVAKI TJEDAN, u neki ured za ljudska prava
a medijima slati pismo da je navedeno pismo poslano uredu za ljudska prava.