InOutdoor (1st grow, domacica)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.04.2009
37
0
0
35
i465391_DSCF4871.JPG



i465392_DSCF4876.JPG

i465393_III.JPG


evo kako to ja radim na primitivan nacin, pa dokle doguram.
bilo je 10 isklijalih sjemenki od kojih je 7 izniklo iz zemlje nakon sadjenja, s cime sam vrlo zadovoljan.
nemam pojma sta sam zasadio (znam samo da je vutra :D) jer sam uzeo sjeme iz kutije u kojoj skupljam sjemenke od raznih domacica koje pusim, mada nije ni bitno jer ovo radim cisto iz zadovoljstva i samo za svoje potrebe.
posto nemam mjesta u sobi za box pa sam skonto ovako da budu kao u stakleniku.
biljke dobiju maximalno 9-10 sati direktne sunceve svjetlosti na dan i jos par sati svjetla nakon sto sunce zadje iza susjedne zgrade

a evo bebica, dan 3

i465474_DSCF4888lol2.JPG


i465475_DSCF4886.JPG


i465476_DSCF4900.JPG




...dan 4

i465437_DSCF4919lol2.JPG

i465438_DSCF4913.JPG

i465439_DSCF4912.JPG



eto pa mi recite sta mislite, da li ce mi ovo ovako uspjeti i ako ima jos kakvih primjedbi da probam ispravit.

p.s. prije 3 dana sam narucio skunk haze sa alien-a i kad stigne i njega cu ovako zasadit, ako uopste stigne.

eto pa se javim za dan dva sa slikama novim.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
vidi se da malo prezalivas sad kad su napolju mozes smaniti zalivanje , zalivaj onda kad se zemlja osusi ... jer ako ih budes mnogo zalivao mozes zeznuti odma na pocetku a to bi bilo monogo lose .. poloako i sigurno uzivaj u uzgoju pozdrav...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
malo manje slike postat jer nemaju svi jaku vezu, pa dok upload-a sve te grdosije, prođe volja:))

Inače, sretno, i dobro kaže momak gore, manje zalijevat u početku jer se izduže:)
 
19.04.2009
37
0
0
35
hvala puno na savjetima, smanjicu to zaljevanje al nesto mi se cini da presporo napreduju najvjerovatnije zbog manjka svijetla pa neznam sta da radim, nemogu ih nigdje odavde premjestit. btw. bacio sam upravo jos 5 novih proklijalih u zemlju (isto onako u case) pa kontam njih odnijet na krov od svoje zgrade al se pitam sta bi se dogodilo kad bi pala kisa, a one u casicama :S ?
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
bkDamir je napisao(la):
hvala puno na savjetima, smanjicu to zaljevanje al nesto mi se cini da presporo napreduju najvjerovatnije zbog manjka svijetla pa neznam sta da radim, nemogu ih nigdje odavde premjestit. btw. bacio sam upravo jos 5 novih proklijalih u zemlju (isto onako u case) pa kontam njih odnijet na krov od svoje zgrade al se pitam sta bi se dogodilo kad bi pala kisa, a one u casicama :S ?

MA nece im se nista dogoditi ako padne kisa a one u casicama jer ces probusiti dovoljno rupa da ako kisa i padne da ode niz rupice, samo ti stavi na krov, samo je pitanje sta ce susjedi reci kad budu isli namjestati antenu radi pokvarenog programa???:rofl:
 
19.04.2009
37
0
0
35
BlekFog je napisao(la):
MA nece im se nista dogoditi ako padne kisa a one u casicama jer ces probusiti dovoljno rupa da ako kisa i padne da ode niz rupice, samo ti stavi na krov, samo je pitanje sta ce susjedi reci kad budu isli namjestati antenu radi pokvarenog programa???:rofl:


znam ja gdje cu ih staviti da ih susjedi ne vide, al to ce trajati mozda jedno sedmicu dvije najvise dok biljke ne narastu malo. cim narastu vidjece se, al ako ko prijavi, ja nemam pojma ni cije je ni sta je :D
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
Ako budu na krovu u casama i ako bude toplo ima zemlja da se isusi za 1h preporucio bi da zasadis u vece posude ako oces na krov tamo je sve od betona a beton kad ugreje nece biti dobro... Skontao sam da neces do kraja na krovu drzati...
Pazii da se zemlja nezasusi previse.... Pozdrav i samo guraj...
 

Gilgamesh

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
44
Na krovu bi bilo dobro uzgajat, samo da nema helikoptera i tih letećih čuda.
Zamislite, velika površina, sunce cijeli dan, totalni stealth lst uradit, dobro
navodnjavnje, bomba.... još si napraviš limunadu, staviš ležaljku, zapališ
trubu i gledaš zalazak sunca... jiiiihhhhaaaaj
:sun2:
 
26.04.2009
1
0
0
32
Bok, bok .... DA pozdravim sve ljubitelje opustanja i relaksacije :)


poceo sam se i ja bavit amaterski malo uzgajanjem imam slicnu situaciju kao i ovaj momak ... domaja domaja bilo bi ljepo kad bi bilo ..
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
Veco1991 je napisao(la):
domaja domaja bilo bi ljepo kad bi bilo ..

Što je pjesnik htjeo reci??? Joj joj sve vise nepristojnih ljudi...
Moga si to napisati negdje drugdje na forumu ili uopce ne napisati, a ne coviku raditi off topic u njegovom dnevniku
 
19.04.2009
37
0
0
35
evo mojih ljepotica, 6ti dan, vrlo sporo napreduju ali nema veze, samo se jedna poprilicno izduzila a ostale kolko tolko normalno izgledaju.















i468693_DSCF4925222.JPG





btw. imal ko da zna gdje se u Sarajevu moze naci neka sijalica za vegetaciju al da nije skupa (ne preko 40KM)? Pa bih mozda i box neki sklepo na brzinu kad bi sijalicu finu naso.
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
Štedne su ti dobre za veg i cvjetanje,samo ti njih drži....bilo je puno growowa sa cfl i nije se nitko žalio....:sun2:
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
kolko sam ja tu procito ako imas 9-10 sati direktnog sunca ja bi to radije na suncu ostavio...
i kad ove nove budes sadio natrpaj zemlje do vrha te jogurtice il case stagod da je.. znaci skroz skroz do vrha zemlje...
inace very najs... ima buducnosti a sad o tebi ovisi...
a za krov zgrade.. hm.. ja sam imo isto tako nešto na uzvisini ali na ciglama(blokovima) pa sam ih maltene svaki dan moro zaljevat (nekad im ni to nije bilo dosta) tako da kontam da bolje od tog odustanes ili smislis neki nacin zadrzavanja vode (umotavanje cjelog pitara u foliju aluminijsku ili nesta slicno) ili navodnjavanja..
nadam se da imas neki dobar plejs za njih :)
u svakom slučaju sretno!