Inozemstvo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
O americi cu pocet razmisljat cim ukinu vize(a mozda ni onda), sto bi trebalo bit skoro jer se vec radi na tom...
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
Ledo je napisao(la):
Al eto sad se sjetim, neznam kakva je situacija sa ganjom tamo, al morat cu se gadno uozbiljit ako ocu među onakav pošten svijet:)

Naravno ako neko ima takvih ambicija ili iskustava, nek se pohvali s preporukama, mišljenjima i zapažanjima...

mislim da je situacija s ganjom tamo super, pokrajina british columbia je poznata po proizvodnji, a i čine mi se ljudi prilično liberalni, neznam sad točno kakvi su zakoni...

a i sama država je jedan od najboljih za život na svijetu, znam da sam čitao neke članke o velikim gradovima i koliko je koji dobar za život, kanad ih je imala nekoliko pri vrhu, vancouver je čak bio prvi mislim...
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Evo da probudim temu, vidim niko nece da ide po bjelom svijetu.
Da se pohvalim danas cu se ponovo aplicirat za posao u KBR-u. Prije godinu dana sam bio zagrijana za taj poso poslo sam im zivotopis, al sam odust jer sam ovdje dobio sloidan poso.
Sad gledam sta sve stavit u zivotopis i kako da izgleda to me najvise pati.
Inace ko nezna KBR je firma sto zadi za USarmy u Iraku i Afganistanu, ako bude srece nek me pozovu:)
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Ledo, brat mi je u Iraku, ne radi za KBR no svejedno, odmah da ti kazem da sa Amerikancima nema zajebancije i da ako se radi, onda se radi, nema dva zeca, tri zeca kao na Balkanu. I ja sam vec duze vrijeme u Americi, sto se Amerike tice super je doci i zaraditi lovu, imas mogucnosti da radis sta hoces i napredujes u onome sto radis, no Ameri su posebna sorta ljudi.
Naslusala sam se ja svega i svacega prije nego cu otici, no nisam htjela stvarati predrasude. Sada, sa iskustvom koje sam ovdje stekla, cvrsto stojim iza tvrdnje da su to ljudi operisani od svega. Bukvalno. Mogla bih knjigu napisati sa njihovim provalama i glupostima kojih sam se naslusala.
Jako je tesko pronaci covjeka, intelektualca, sa sirokim vidicima, s kojim bi se mogao upustiti u dublji razgovor.
Otisla sam u Ameriku sa ciljm da ostanem ovdje, no sada znam da se vracam, i to zasigurno. Bila sam, vidjela sam, nije mi se svidjelo. Ne kazem da se necu opet vratiti, kad mi zafali love, ovdje ju je najlakse zaraditi, pogotovo ako si snalazljiv i imas ideja, no zivjeti u Americi nikad ne bih mogla.
Nakon sto se vratim planiram proputovati Evropu ( backpacking :sun2: ), a mozda odem i dalje, no uglavnom ,hocu da vidim nova mjesta i upoznam drukcije kulture, cekam da mi se negdje svidi pa da ostanem :icon_lol:

Sretno s aplikacijom za posao ;)
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
hrvatska-zemlja u kojoj sam batine popusio jer pusim travu, i to od svog kuma.. otisao sam radit van i ne pada mi na pamet vracat se... visi je stupanj tolerancije, razumevanja... visi standard i bogami manji porez.. govorim o spanjolskoj.. a kad smo vec na VUTRA forumu moram vas pitat dali na balkanu mozes kupit 17g hasha za 50 eura? jer se ovdje moze.

i ledo idi van, ali pobogu ne idi u rat zbog para! pa to je dno dna!! ja bi radije zicao na ulici ili banku opljackao nego pomagao amerima izgradit njihovo carstvo!