INSAJD D supertajnog masonskog sastanka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
tema NATO od šš me potakla na tajni zadatak
na kojem sam maznio dokument sa supertajnog masonskog sastanka
kako bih vam odgovorio što se ustvari dešava iza igranog filma zvanog NATO
:pat::violent018::violent018::pat:


TOP SECRET – TOP – SECRET – TOP SECRET – TOP SECRET
Illuminati Document No: 9-11
Transkript sa super-tajnog masonskog sastanka
Tema:
Žika Mason – trenutna globalno politička situacija u gradu
Štovana Gospodo,
Danas smo se sastali da bi rezimirali šta smo do sada uspjeli da ostvarimo, kao i to šta još stoji pred nama na putu ka ostvarenju našeg konačnog cilja. Prodiskutovaćemo takođe današnju geopolitičku situaciju u kao i neke potencijalne probleme u vašoj i čaršiji.
Prvo, - iluzija koju smo do sada napravili već je toliko velika da je broj onih koji su uspjeli da je vide zanemarljivo mali, a ti isti koji ju i vide, ne smiju to javno da pričaju jer im je jasno da ćemo ih odmah proglasiti ludim, strpati na relevantno mjesto – ili istjerati iz grada. Zavjere još uvijek zvanično ne postoje, a ako zvanično ne postoje, znači da ih nema.
Vi ćete takođe nastaviti sa međusobnom svađom na svim frontovima, kao i do sada, tako da se veza između vas ne može primjetiti, a pogotovo veza između vas i nas, tj. mene i ovih što su iznad nas. To je i jedini način da se ova iluzija održava. Znači, jedna stalna distrakcija narodnih masa što kroz medije, što preko vjerskih institucija, što preko obrazovnog sistema itd. itd., s jedne strane, i utjerivanje lijepog straha uz pomoć policije, zakonodavnog sistema i drugih metoda, s druge strane.
Mi ćemo raditi polako, korak po korak, kao i do sada, tako da niko ne može da posumnja da nešto nije u redu, a pogotovo da vidi i ove najnovije promjene koje polako uvodimo.
Medije smo, kao što vam je poznato, već odavno stavili pod svoju kontrolu, a novinare smo pretvorili u profesionalne intelektualne prostitutke. Stoci serviramo masu nerelevantnih tema o kojima treba da razbija glavu, a kad serviramo pitanja i probleme, mi odmah dajemo i odgovore na njih, ukratko rečeno, mi proizvodimo istinu kao i svaku drugu robu a stoci nalažemo kako ona treba da razmišlja, tj. šta da misli.
Narod još uvijek vjeruje medijima više nego svom razumu i svojim rođenim očima, a kako stvari stoje, tako će ostati i do daljnjega. Najviše se vjeruje onim dezinformacijama koje dolaze iz kredibilnih izvora, pogotovo kada se one dovoljno puta ponove. Što je laž veća i što se više puta ponovi, to joj narod lakše povjeruje”, imao je običaj često da kaže naš slavni brat Hićo.
Mi ćemo tako i dalje ostati izvan njihovog polja percepcije, uostalom, pa mi nismo slučajno eksperti na područjima okultizma i magije, a uz to uživamo i svesrdnu pomoć naših hiperdimenzionalnih majstora.
Stoci sama suština kreacije i života mora zauvijek ostati nepoznata, što znači, mi ne smijemo nikome dozvoliti da se probudi, a ako to nekome i pođe za rukom, njega treba odmah izolovati i neutralisati, kako taj ne bi budio ostale.
Mi moramo stalno da radimo zajedno, kao što smo se uostalom na to zvanično i zakleli kad smo pristupili ovoj organizaciji. Vrlo dobro vam je poznato da će biti žžk svakom onom koji bi slučajno nešto o ovome progovorio.
Atamarana, Krešu i Amfilohija, moram da pohvalim što su obezbjedili povoljne uslove da narodna imovina, prirodna bogatstva i bolje kompanije iz vaše čaršije, poslije ovih najnovijih sukoba pređu u naše ruke, odnosno, vlasništvo, jer je vaša čaršija donedavno bila među onima koje nismo posjedovali u dovoljnoj mjeri. Nama sada treba jedan mirniji period da krenemo sa biznisom i da stvorimo profit, jer mi sada ovdje imamo jeftine sirovine i jeftinu radnu snagu.
Ne kažem da narod poslije ovog zadnjeg konflikta treba miriti, nego samo smiriti, tako da se biznis može nesmetano da odvija. Mržnju koja je ostala treba pažljivo njegovati, jer ko zna kad će nam ona opet u budućnosti zatrebati. Jedan procenat od profita kojeg ćemo zaraditi na grbači naroda u vašoj čaršiji, ostavićemo za sadaku (socijalnu pomoć – prim.prev.), koju ćemo davati nazad narodu u obliku kojekakvih penzija, donacija i socijalne pomoći, tako da stoka može da misli kako je pomažemo, tako da će nam još biti i zahvalna.
Ukratko rečeno, narod ne smije shvatiti da ga puši, kao što ga je do sada pušio, tako da bi mogao i od sada pa nadalje da ga – bezbrižno puši.
Finansijskim sistemom, tj. novcem kojeg smo kreirali iz vazduha i koji nema nikakvu realnu podlogu, mi smo kreditirali ovce uz visoke interese, što nam je obezbjedilo da se domognemo toliko finansijskih sredstava da smo otkupili skoro sve što je za nas od strateške važnosti u ovom gradu, a usput smo ovce, pa čak i njihovu djecu, do grla zadužili.
Broj političara u ovom gradu koji nisu pod našom kontrolom je neznatan. Mi smo ti koji uspostavljamo kriterije za njih, tj. koje ćemo od njih i kroz koju partiju i gdje promovisati. Skoro svaka vlada, bez obzira o kojoj čaršiji govorimo, sada je pod našom direktnom ili indirektnom kontrolom.
Mi danas formiramo vladajuće partije, isto kao i njihovu opoziciju, tako da si ne dozvoljavamo iznenađenja bilo kakve vrste. Kad narodu dosadi jedna vlada, mi postavimo drugu, po principu – isto sranje – drugo pakovanje.
Istovremeno narodu dajemo iluziju da je on taj koga se nešto pita, koji nekoga bira, odnosno, nešto odlučuje. Ono što mu mi ostavljamo da odluči, to su stvari koje uopšte nisu relevantne, ali dobro služe za održavanje iluzije.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Od političara najbolje su se do sada pokazali oni mediokriteti koji su voljni da se bore za «svoju» stvar do poslednjeg normalnog čovjeka. Da ne govorim o onima koji su potkupljive prirode, kao i onima koji bi za malo vlasti i rođenu majku prodali. Takvih je, na sreću, oduvijek bilo dovoljno na ovim prostorima, pa čak i previše, tako da smo imali mogućnost da između njih biramo one koji su u stanju da uz sve ovo i ubjedljivo lažu, odnosno – šupljiraju, a istovremeno ostavljaju utisak inteligencije, ozbiljnosti i patriotizma. Ti pojedinci moraju uvijek biti u stanju da okupe oko sebe određenu masu ljudi koju će kasnije moći da povedu u provaliju, zajedno sa sobom, po principu - slijepac vodi – slijepce.
Mase vole da prate karizmatične lidere, tj. one uvijek vole nekoga da slijede, a mi ćemo određivati kao i do sada – koga će da slijede, tj. koji će od lidera da bude karizmatičan.
Mi takve obično rotiramo na vlasti sve dok nam oni obezbjeđuju nesmetan pristup njihovim tržištima, medijima, kao i pomoć pri stvaranju uslova za otkupljivanje i iskorištavanje prirodnih bogastava i obezbjeđenju jeftine radne snage na području njihovih čaršija. Zaštita naših interesa je oduvijek bila na prvom mjestu, a ko nije u stanju da nam to obezbjedi, nema šanse da se uopšte nađe na vlasti.
Nedavno ste imali priliku da vidite kako prolaze oni naši pripadnici koji pokušaju da se odvoje od nas, odnosno, da se nezavisno ponašaju i rade ono što oni hoće. Naravno, ovdje mislim na onog Sadama iz iračke čaršije. S tim odmetnicima mi lako izlazimo na kraj jer mi imamo u našim rukama medije (oružje masovne dezinformacije, tj. distrakcije), kao i oružja masovne destrukcije. Ništa nam drugo ni ne treba, osim par hiljada vojnika ispranog tj. programiranog mozga.
Što se tiče javnog mnenja i opravdanja naših akcija, ništa lakše od toga, jer to zavisi od onoga šta su ljudi čuli od strane medija, koja su pod našom kontrolom.
Tako vas sada sa zadovoljstvom mogu da obavjestim da su danas svi značajniji izvori nafte u gradu takođe pod našom kontrolom.
Naša strategija, problem – reakcija – solucija i ovdje se pokazala vrlo efikasnom. Skidanje Sadama s vlasti i preuzimanje kontrole nad njegovom čaršijom ostvareno je tako što je Sadam bio predstavljen kao problem, tj. njegovo oružje masovne destrukcije, koje on nije ni imao. Kada je javnost bila obavještena o tom problemu od strane naših medija, ona je reagovala sa jednom dubokom zabrinutošću, tako da smo mi morali da poduzmemo nešto u tom pravcu, što je bila solucija.
Bilo je tu i preko 10 000 duša kolateralne štete, međutim nama se ta žtrva na kraju isplatila, kao što nam se uostalom sve njihove žrtve isplate.
Oni koji ga puše, treba i dalje da ostanu istog stanja svijesti u realitetu u kojem žive, jer da nisu tog stanja svijesti, ne bi ga ni pušili. Njih treba stalno gurati u sukob s onima koji su nam se (tj. Hrkljušu) naguzili, a oni koji su mu se naguzili treba da su u stalnoj zavadi s onima koji ga ljube u dupe. Ako neka od ovih grupa malo više ojača, onda ćemo udružiti druge dvije grupe protiv nje, tako da se ravnoteža može stalno da održava, pa tako i - konflikt.
Pobjediti niko ne smije, jer svi oni moraju ravnopravno da ga puše, odnosno da mu se naguze, tj. htjeo sam reči, - da nas ljube u dupe.
Kako vidimo, još uvijek se u vašoj čaršiji odvija žučna rasprava na temu ko ga je kome više zavuko u poslednjem sukobu, ko ga je kome i kako zavalio, ko je koga i kako naguzio. Odlično, tako i treba. Sve je dobro dok stoka ne uvidi da su ga svi popušili, zajednički i ravnopravno, što bi se reklo.

u ovom supertajnom pothvatu mi je izuzetno pomogao
http://www.galaksija.com/djecamatriksa7.htm
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
word!
ljudi ne vide niti ono što im je ispred očiju, kako će onda moći nalaziti odgovore koji leže u ezoteričnoj domeni?
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
ma da je drugciji font, i da je napisano u dvi recenice, i da nisam pio veceras, citao bi ga... :D
inace galaksija rula, tako da i tekst je sigurno super ali vec sam ga vijedo valjda...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Ljudi, bio sam na jednom skupu takve organizacije ali na još višoj instanci. U velikoj loži u Zagrebu . Ukucajte u tražilicu amorc pa provjerite.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ovo je skuco neko kom je dosadno, nije baš sve pročito ali je proveo vremena za kompom da ima kvrgu na vratu...moje mišljenje....
ako ga je, kad je neke stvari uspio skontat, nabilo da ovo napravi, šta će tek bit kad otkrije online prevoditelj aramejskog, hebrejskog, sanskrita....
pomalo ekipa, treba smotat pa onda zapalit tek... :razvaljen::