Insekticid Neopitroid (RH) i Neopermin (RS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.04.2015
25
6
3
35
Ne mogu naci Neopitroid u (RS) ali sam nasao slicno prasivo Neopermin.
Da li je iko prasio svoje svoje bilje sa Neoperminom?
Kapiram da je isto samo drugi proizvodjac...
 

Prilozi

  • Neopitroid.jpg
    Neopitroid.jpg
    20,1 KB · Pregleda: 32
  • biotol_neo_permin.png
    biotol_neo_permin.png
    96,7 KB · Pregleda: 31
  • Sviđa mi se
Reactions: Doktor.Martin

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Slabo da ces ovdje naci pobornike kemijskih insekticida , uglavnom vecina nezeli trovati biljku koju ce kasnije konzumirati. Uglavnom prirodna sredstva i metode koje su podjednako efikasne uz malo vise truda, nije samo zaprasi i zaboravi.
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Power,to je iz poljo apoteke ziher?!Daj mi reci na bazi cega je to da probam pronaci ovdje kod sebe nesto slicno?
Edit:
Pronasao,Google sveznajuci
 

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
516
63
o.45mg na 2l vode sam ja prskao ali nisam poceo na vreme nego tek pred cvetanje pa nije savrseno, imao sam po nekog crva u badu... kreni da prskas cim porasu preko pola metra, znaci na svakih 10 dana pa sledeci put na 15 pa sledeci na 20 sve do cvetanja, posle nece trebati jer ce upiti stablo...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Actara je sustavni insekticid čija je primjena dozvoljena samo dva puta na istoj površini. Nema potrebe za konstantnim prskanjem jer je biljka apsorbira i pohranjuje u listu. Ako ne pomogne u dva tretiranja u razmaku od nekih 20-tak dana tokom vege, onda neće ni pomoći. I nije neka zaštita protiv crva, gusjenica i većih skakavaca. Meni se najučinkovitija pokazala protiv paukova i lisne uši. I nebi preporučio nikako primjenu actare u drugoj polovici cvijetanja zbog upitne karence na našoj biljozi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrooom and Budfield