Insekticid trovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
Danas sam prsko biljke s insekticidom naravno bez ikakve zastite, i mislim da sam se naudiso tih para od spricanja,tretiro sam biljke mozda minutu..E sad istripan sam totalno malo mi je cudan okus u ustima i ono ne znam..cito sam o simptomima trovanja vrtoglavica,mucnina povracanje,bol u grlu plucima itd..od tog svega meni samo kao nepce nadrazeno.. Totalno sam istripan ne znam sta da radim..

Ovo sam koristio
Screenshot_20190528-211236~2.png
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Nakon udisanja: Napustiti onečišćeno područje - udisati svjež zrak. Unesrećenog utopliti i pustiti da se odmara. Ako se pojave i zadrže simptomi, potražiti liječničku pomoć.
Može doći do nadraživanja gornjih dijelova dišnog sustava uz kašalj, kihanje, curenje iz nosa, otežano disanje. Nelagoda u prsima.

pa nista nemoj radit. isperi usta i disi svjezi zrak. kako kazes, nemas simptoma od navedenih.
 

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
Jucer sam se osjeco cudno dal sam se toolko istripo il sta neZnam..
Danas mi evo cudan okus u ustima nepce ko da mi je malo "spaljeno" / nadrazeno.. Nisam se ovako sasro vec jaaakoo dugo.. Nisam trollo ni nista, htio ic na hitnu al sta da im kazem koji k osoba sto zivi u stanu ima radit s insekticidom.. Zato sam se tu obratio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Pij mljeko @BrokulaBranko ako pomislis da si se zatrovao, (sestra mi je jednom zavrsila na hitnoj jer je slucajno ispila deterdžent kao djete, rekli su da pije puno mljeka, od tu mi ta informacija,) ali nije se igrat ako mislis da nesto nije dobro i da ne prolazi odmah idi kod doktora. Smisli neku priču da se prolilo pa da si isao to čistit ili da si bio kod nekog i radio nesto u bašti.. Ne igraj se s tim.
 

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
Bogu hvala evo ok mi je.. Ne znam koji k cu radit s tim al se vise NIKAD necu zajebavat tj bit tako glup oko takvih stvari..Koolki moras bit idiot prvo upotrijebit pesticid pa onda citat uputstva.. Mislim da sam se samo lajt bio kontaminiro,al nista ozbiljno.. Popodne sam bio ok.. Hvala ekipa na podrsci.. Voli vas vas Branko,Brokula :rolleyes::respect:

@metalmaniac Mislim da kod nas nesmijes imat pesticid ako nemas OPG ili tako nesto..
@east Znamm tebra imam i ja zohare,to sam mos fizicki ubit.. ne pomazu nikakva sredstva..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
T je super..Skuzio sam da imam gnatove.. Onaj ins. nije puno pomogo...
Ima ko kakvih pametnih ideja? Sta koristiti..
Ne vrijedi mi sipat pijesak po vrhu jer imam jebb. air potove..
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Brokula ja sam koristio ovaj preparat 15597275928853615390368467530801.jpg zajedno s čajem od duhana u koji sam dodao i 2 kapi praška za suđe, chilli papričicu, češnjak, sve to sam prokuhao i ostavio preko noći, sutra zalio biljku i prskao je tim, ponavljas postupak par puta dnevno, nekoliko dana.. Dva puta sam imao kojekave beštije i oba puta su nestale nakon takvih tretmana, Neem ulje nisam koristio al dosta ljudi to ima kao jedno od osnovnih " djelova" opreme za spidere, sad koliko je učinkovito u tvom slučaju netko drugi ce ti već znat reć.. Al za prvu ruku kuhaj duhan i tim zalij biljku, nikotin je otrov kako za ljude tako i za gnatove,
 

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
Mene sad muci sto su mi pocele cvjetat,jednom sam sjebo cjeli grow tako,prskajuci insekticid po cjeloj biljci..Narucio sam one mosquito dunks sto idu u zemlju da ubiju larve,od ovih zutih jebb kartona nema previse koristi,a ono sranje nema sanse da vise prskam . Mislim da sam negdje procito da gnatovi nisu bas toolka opasnost za odrasle biljke..Ne znam Moram jos malo uguglat tako neke bio stvari koje ih ubijaju..Radje cu imat i slabiji yield nego da opet sjebem cjeli grow..
 
11.08.2019
55
39
18
Interesuje me da li cu otrovati biljku, ako je sad zalijem jednom dozom AFFIRM SG095 i insekticidom? S obzirom da za koji dan počinje cvetanje? To je za gusenice.. Hvala
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ako imas gusenice onda ok, samo NE ZALIVAJ nego rastopi i ISPRSKAJj biljku, ali SAMO ako si SIGURAN da nece nastetiti listovima, nisam taj preparat nikad koristio.