Internet explorer - Bljak

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Canna iGrow Mills Nutrients

Vutragenjo

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
4.887
5.342
258
Čikago, USA
www.vutra.org
Reklame na mom browseru ne postoje :)

Ja naravno koristim kralj svih Browsera Opera 7.5 osvajac svih nagrada u brzini i kvalitetu :)

Kosta 30 dolara ali ako znas skinut crack onda ne kosta nista. Ako si zadovoljan sa IE-om probaj Opera browser pa neces biti vise zadovoljan :)

Inace php counter radi dobro.

U koju skolu ides? Koliko ti je godina?

Meni je 23 i zavrsavam (zadnji semestar juhuuuu) medjunarodne odnose (zvuci mnogo bolje no sto jeste).

Takodje sto ostali rade i koliko vam je godina?

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.057
703
138
/dev/null
vutra.org
Znam da nema reklama, ali nema ni kod mene, imam Google Toolbar :p

Eh, php counter radi dobro... pa to je najlakse napraviti :)))

Imam 18 godina, IV godina elektrotehnicke skole u Mladenovcu, elektrotehnicar automatike.

I... nista

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.816
101
88
43
www.legalizacija.org
E bre omladino blago vama.Ja imam 29.U februaru sledece godine 30.Jos malo pa u penziju.Inace zavrsena Visa Poslovna skola u Novom Sadu.Pretpostavljam da je jedino brat Slovenac stariji od mene ovde ali nema veze.Mladost i iskustvo to je prava stvar.Nego posto ne posedujem neko veliko iskustvo na forumima,a vidim da vi stojite prilicno fino s tim stvarima,kazite mi kako da posaljem sliku (kao na primer ona veverica sto rola dzoju)?Mrzi me da se sam mucim pomozite.

Pozdrav od starog cike.

Vutragenjo

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
4.887
5.342
258
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja mislim da sam ovo vec objasnio ali evo ponovo:

Mozete i stavljati slike ako ih nadjete na netu.
Kako?
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Takodje ako imate sliku na vasem kompu i htjeli bi ste je pokazati. Idite na www.imageshack.us i upload i copy/paste code sto vam oni pokazu odje na forum. Trebulo bi da budu sa vec napravljenim IMG tagovima.

09.11.2004
14
0
0
39
www.geocities.com
ja koristim neki Avant browser, koji sluzi kao upgrade za IE... potpuno je dobra stvar, najbrzi browser koji sam probala, otvara vise strana u jednom prozoru, ima opcije za blokiranje pop-up strana, flash animacija i slika... meni licno, bolji i od mozille i opere, iako se lepi za IE. ::super

SLO-Era

Urednik
Grow Support
24.10.2004
1.819
474
108
46
GreenMan je napisao(la):
Hvala na asistenciji.Treba malo samo da provalim fore pa cu dalje moci sam.Slika je postavljena na humor.

Na ovom sajtu mozete videti neke simpaticne slike :
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.
Ja prvim put danas vidim ove slike pa poslaèemo mi nešto lepše a da je naše, ne skidanje sa neta.
A naše drage devojke èe biti fine pa èe fotke oplemenititi sa svojim sladkim reèima.

09.11.2004
14
0
0
39
www.geocities.com
povlacim rec :)
announcement: pocela sam da koristim FireFox, i definitivno je najbolji browser! Od prosle srede je dostupna final verzija, i svima je toplo preporucujem! mnogo je brzi od IE, stabilniji i bolje organizovan, a ima i gomilu neverovatno funkcionajnih extenzija. Tako kao plug-in mozete ubaciti zoomiranje misem, ad-blocker, FoxyTunes koji kontrolise sve vrste multimedijalnih plejera, FlashGot u funkciji download managera, mogucnost promene tema tj. skinova itd...

Vutragenjo

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
4.887
5.342
258
Čikago, USA
www.vutra.org
Hehe firefox je odlican a i besplatan.

Hmm sto ja koristim:

Opera 7.5
Firefox
Mozilla
Internet Explorer
Conqueror

Svi su oni bolji od internet explorera. Posto se ja bavim web designom onda moram da pazim kako sajtovi izgledaju u razlicitim browserima. I do sad mozilla se pokazao kao najbolji u razumijevanju coda mada opera je opera i kosta oko 30 dolara (naravno ja ne placam) ali se isplati. Firefox je odlican i stvarno svima preporucujem ovaj fantastican browser.

09.11.2004
14
0
0
39
www.geocities.com
nije trip! stvarno se otvaraju brze...
a ima i onu dobru opciju da ti napravi resize slike, (kada samo nju otvaras) tako da celu sliku vidis i pre nego sto je ona 100% ucitana. nema one neizvesnosti koja prati beskrajno dugo otvaranje slike u exploreru.
FIREfox

Blade

Ne odgovaram na PM
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.444
2.154
188
33
Negdje na Balkanu
Ja sam uvijek bio pobornik firefoxa to sad mi je nekako google chrome bolji,zamijerka jedino na to što vutra chat ne radi na njemu pa još uvijek imam firefox na kompu radi toga.
Što e IE-a tiće imam osijećaj da se Vutra.org sajt i on mrze hehehe...pošto je vutra sajt najbitnija int.stranica za mene... IE off mada je brži od svih ostalih