Internet preko mobitela

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Ne znam kako nazvati temu, a da ne bude kobasica od naslova, a ništa pametnije mi ne pada na pamet. Uglavnom...
Zanimljiva stvar mi se dogodila.
Jučer sam preko mobitela poslao mail jednoj trgovini sa pitanjem o nekom proizvodu. Odmah sam dobio (valjda to ide automatski) povratni mail da je poruka zaprimljena i da će se javiti...
Danas mi zvoni mobitel i zovu iz te firme i pita me " u kojoj trgovini se to dogodilo?"
-Dogodilo se što?
-Pa u kojoj ste trgovini ostavili jaknu?
...

Objasnio se nesporazum i kazem joj kako je baš zanimljivo što je otipkala krivi broj i mene dobila, a da sam baš jučer ja njih mailom kontaktirao u vezi xy. Da, da je primila mail i da će se javiti čim...
Sad, stvar je u tome što nisam ostavljao svoj broj, niti sam ikad kontaktirao s njima. Ni telefonom ni mailom.
Je li moguće da se takva nemoguće mala vjerojatnost ostvarila i da sam ja paranoik, ili imaju mogućnost povezati mail i broj. Mail mi inače nije pod imenom i prezimenom, a ni broj nije prijavljen(kartica)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Ja se ne razumijem u ta cuda,ali "mala vjerovatnost"hm
Ona bi meni morala objasniti..na koji nacin su dosli do broja..i kraj price.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Isprike na otvaranje teme, očito je za groblje, ali tukac sam po pitanju svega toga.
Uspio sam saznati što je. Isto je nevjerojatan sticaj okolnosti.
Zvao sam tu firmu i pričao sa istom osobom. Izgleda da je to mlada, ambiciozna Mare iz susjedstva. Srdačna, ali izgara od stresa. Više ne zna gdje joj je glava, a onda još ja uletim sa novom dozom stresa. Ispričao sam joj se na kraju mailom jer joj je jadnoj prošlo radno vrijeme i nisam mogao telefonski. Uglavnom, greškom je mene nazvala, iz sustava je nekako izvukla broj...
Sad, moja žena je u subotu zvala besplatni telefon te firme radi iste stvari(s mog telefona), a da ja pojma nisam imao. Nismo ni razgovarali o tome. Ali nitiko joj se nije javljao.
Eto otkud im broj, a ostalo slučajnost i Mare kojoj očajno treba godišnji. Mare, oprosti.