Internet sigurnost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Ponavljač;244854 je napisao(la):
Ajde molim te nemoj pričat gluposti (neželim vrijeđat)
Jedino točno što si reko je: "A otvoreni APova ima maih milijun."
No i kada se spojiš na neki drugi AP nisi siguran
NE ŽELIŠ VRIJEĐATI A TO RADIŠ VEĆ TREĆI PUTA. Jesam ja tebi igdje rekao da pričaš gluposti ili da si glup ??



Ja tebi kažem iduće. imaš jednu žicu. Uštekaj jedan kraj kod sebe, meni daj drugi kraj i ja cu vidjet apsolutno SVE koji god ti program / operativni sistem / protokol koristio. ako ti misliš drugačije uredu, ali odi si malo obrazuj sa svoje vlastito dobro...

Kako bi ti dokazao tezu. Ajde lijepo ako imaš neki forum koji vodiš ili bilo koje mjesto gdje ti mogu postat nešto sa svojom IP adresom molim te pošalji mi. Ako nemaš napravi neki forum. Logiranje korisnika na forume ostavlja IP. Ajde daj mi adresu da ti pstavim jedan post i jedan log pa ti vidi odakle sam kada ne kužiš kako sistem radi. Ti meni o žici ja tebi o IP-u. Da wifi tehnologija nije skupa nama žice ne bi ni trebale. Možda se ja spajam satelitom?




Username i pass ti je uvjek isti za internet, spoji se na svoj router doma pa vidi, nemoj pričat gluposti

Koji router i gdje sam rekao da imam router doma? To se ti možda spajaš routerom preko nekog od naših lopova monopolista. Moj način spajanja ostavi za mene. OPET VRIJEĐAŠ. HVALA.
Šifra ne ostaje. Šfra se kriptira u MD5 ako se ne varam tako da je nitko ne vidi. Ostaje user i IP. Onda taj IP proxy prebaci u drugi i tu svaka priča završava. Odi nauči šta je proxy server i kako radi. Onda to pomnoži sa bar 10.





Ja neradim u centrali niti imam ikakve veze s time, ali uredu, challange accepted...

Daj mi skype da se spojimo. Ako mi saznaš pass i user ja ti dam šta hoćeš. KAva i frula garantirani.,





TrueCrypte je probijen. Samo što na sudu ne vrijede nikakvi podaci koji su dobiveni na silu (bez tvog pristanka)
Znači mogu saznat sve šta je unutra ali to se nemože koristit na sudu.
Jedina prava zaštita je da napraviš svoj crypt jer tada je protokol nepoznat ;)

Gdje kada? Daj mi papir o tome. Možda nekim brute force tehnikom od par mjeseci ali to mi jarani na balkanu baš i nemamo. A FBI zaboli ona stvar tko šta na balkanu radi.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
Ponavljač;244893 je napisao(la):
Papa romeo, brojke nisu bitne (puuuuuuno više od toga je :D ) i taj sistem je u uporabi od 1995 :p

Kako sad brojke nisu bitne, a sve sto radis na internetu zasniva se na brojevima :)
Internet bez brojeva je kao zemlja bez sunca, a to sto je neko ubacio zvuk i sliku nije nista genijalno, jer i oni nam stizu u obliku brojeva.

Internet je poput moderne mreze telegrafa, toliko jednostavan i logican i jedino zadivljujuce je brzina kojom se to sve odvija.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
zamolio bih ekipu da malo smanji dozivljaj da ne bih morao kartone deliti za Inappropriate Language ili Insulted Other Member(s)
tema je ok al je diskusija malo postala ostra za moj ukus
 
11.06.2008
48
10
0
32
uredu sve 5, ja sam ti reko kako to radi (internet i opcenito komunikacija u elektronici), a ti ubuduce nemoj uključit maštu i krenut pričat nego se obrazuj (pročitaj malo više knjiga) i onda kreni pisat....

i moja preporuka je da ne koristiš riječi za koje neznas sto znace....

ja nisam rekao da si ti glup nego da pricas gluposti (a pricas gluposti jer nemas dovoljno znanja)

to je to od mene, ti imas svoje misljenje i uredu....
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
Ponavljač;245053 je napisao(la):
uredu sve 5, ja sam ti reko kako to radi (internet i opcenito komunikacija u elektronici), a ti ubuduce nemoj uključit maštu i krenut pričat nego se obrazuj (pročitaj malo više knjiga) i onda kreni pisat....

i moja preporuka je da ne koristiš riječi za koje neznas sto znace....

ja nisam rekao da si ti glup nego da pricas gluposti (a pricas gluposti jer nemas dovoljno znanja)

to je to od mene, ti imas svoje misljenje i uredu....

a ti si kao pun znanja i pročitanih knjiga:whacky084:,hodajuća enciklopedija,oprostite milorde.....:whacky084:
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
Jbg, Mandore, pretjerujes sa provokacijama, registrovao si se u januaru sacekaj bar da prebacimo na februar, pa nastavi sa tim djetinjastim prebacivanjem.

Internet je siguran, samo ako ne krsite zakon, a pisanjem nikome ne stetite. Kako nas narod voli reci, sam pao sam se ubio!
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
hm da Papa,ma nebitno moro sam reć što sam imo i zato sam dobio što sam zaslužio,svi sretni......možda sam i pretjero,high sam bio ko slon,te se ovim putem ispričavam Ponavljaču....
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Vozdra ljudi. Nek izvoli tko kako hoće. Ja sam siguran. Ajte bok. Odoh raditi nešto pametno tipa šiti sviejst o travi i znanje ljudima putem časopisa koji nikako da se zgotovi a jučer je trebao biti vani. Teško je sve sam, od tri kandidata dva su zakazala :)

Nemojmo se svađati. Mir i blagostanje svima, i po metra frule. Ako se budemo svađali onda mi članak o mirnim napušenim ljudima pada u vodu :)

Pzz
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
ekipa istekao vam certifikat

7_2_2013_22_00_03.png
 
31.05.2013
22
2
0
Koja je šema sa antenom pa se prikopčaš na nekog,i ako dođu do te firme/osobe nemaju poveznicu sa njim u nekom krimi dosjeu pa ni ne strada al da li mogu preko njega doć do nas koji se spojimo na njegov net?
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Svaki internet pristup ima zonu u kojoj se moze hvatat. Ako puno ljudi koristi tu mrezu ja mislim da nemas sta da brines. Ako bas oce da dodju do tebe raspitace se po komsiluku u okrugu wifi signala. Jedino ako si pritajeni duvac. Vise puta sam naveo da ce se prije desit da padnes zbog komsiluka nego neta.