Interreakcija između thc i lijekova za visoki tlak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.01.2021
23
7
3
Već par dana uzimam thc uz lijekove za visok tlak, ujutro mi je tlak vrlo visok! Fda li thc poništava djelovanje lijeka? Uzimam valsarzan i amlodipin!
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Na koji nacin uzimas thc ??
I ja sam tlakas..tlak skoci poslije pljuge,ali nakon pola sata bude ok.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
27.01.2021
23
7
3
THC uzimam u čepićima. Uzimam amlodipin i valsarzan to je exforge tablete. Tlak mi se spusti brzo na 150,pa onda za par sati na normalu. Jako me je strah! Thc uzimam za anksioznost. Da li je ovo izbijanjem tlaka opasno?
 
Poslednja izmena od urednika:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nije to bas spam, vise komentar na konfuziju koju je zena samoj sebi doprinela, plus previse novih informacija koje jos nije procesuirala, a tamo negde je nesto nacula o kanabisu i ulju od iste.

pazi ovo, ako nisi ispratio




pitanja i kasnije podpitanja u tri razlicite a ipak slicne teme sa nedovoljno informacija o problemima koji je muce.
dobije odgovor, a onda doda nesto preko toga; novu informaciju koja maltene potire odgovore.
nekako da se spoje te teme, naravno uz ispravljeni inicijalni post?
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Slazem se i ja da Anksioznost i Thc nekako ne idu zajedno..to je kao da se trcanjem boris protiv tahikardije.
Mozda nekakva cbd sorta ??
 
Poslednja izmena:
  • Haha
Reactions: Bizzzo
27.01.2021
23
7
3
Slazem se i ja da Anksioznost i Thc nekako ne idu zajedno..to je kao da se trcanjem boris protiv tahikardije.
Mozda nekakva cbd sorta ??

Predpostavljam da je sve i krenulo sa anksioznim napadom..mislim na probleme sa visokim tlakom !?

Slavol Žižek

U svom prvom postu si trebao biti konkretniji,pa ja nebi morao kalkulirati..dali spamas,ili ne!
@opa cupa Ovo je išlo gospođu a ne tebe. Odi na bilo koji odjel psihijatrije i pitaj kako često im dolaze pacijenti s kanabinoidnom psihozom i ostalim nuspojavama samoliječenja kanabisom, nije to nimalo bezazleno. Kanabis liječi neke stvari kod nekih ljudi, neke druge stvari ne liječi ali pomaže, nekim ljudima ne pomaže nikako, a nekima više odmogne nego što pomogne. Ne znamo zašto je to tako, ali znamo van svake sumnje da je miješanje konvencionalnih lijekova s kanabisom recept za pogoršanje situacije. Ovdje imamo ženu koja je prosvirala od panike od CBD ulja, pa je prešla na THC (!!), i koja očito radi stvari najmanje jednom doktoru iza leđa, a imam dojam da ovamo dolazi da joj drugi kažu da je to zapravo ok i da je podrže u tome. Ni prva ni zadnja.

Re: ban - preživio ga je lik koji je svjesno i namjerno razjebao nagradnu igru, gurnuo prst u oko i moderaciji i članstvu, pa valjda ću i ja, nisam valjda tolika stoka.
Nije mi namjera tražiti liječenje na ovakav način! Tražila sam odgovor od onih koji imaju iskustva. Da, otvorila sam nekoliko pitanja, jer me zanimaju iskustva drugih! Ne tražim odobravanje, već nekog tko zna.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa