Intervetna - priče, iskustva, saveti : )

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
imao sam tih iskustva s pretresanjem i slicno, masu puta mi se desilo da su me pretrazivali dok sma bio napusen i nisu nista nasli, par puta se desilo da su od nas 5 u drustvu samo mene pretrazili jer sam imao taj neki ''pusim vutru'' look ili nesto sto u njihovoj glavi asocira na to ne znam ni ja, i nkad nista nisu nasli, jendom je nama i cajo uletio u parku kad smo bzvz sjedili po danu bilo je negdje oko 17h, i uleti on sa spikom, kao sta ima kod vas 'djeco' imali se trave, i jedan od nas mu odgovorio ne, i i da imam sigurno nebi ovdje u ovo vrijeme pusio, i onda on pocne pretres bla bla..

ali najjaca mi ej prica sto sam cuo od starijih, vrijeme nakon rata ugl bilo je masu trave za malo para, i prijasnja balica pusaca (dubrovnik nije sad toliko velik grad svi se znaju manj vise koji su u travi) i skupilo se njih odp 100 na bulevaru i postoji tamo jedna lampa koja se udarcem ugasi, i sad stoji njih sto i inspektori i obicni caji dolaze i jedan od njih dobije znak i udari lampu i ugasi se svijetlo i samo se vidi masa ljudi i zarovi od cigara, inspektori nisu im smjeli pric na 50metara od 'straha', oni se poredali u crtu prema njima i samo se culo kako se zadero jedan PALI, i pale se dzoje, kasnije kad se razlisa ta 'crta' ljudi caji su dosli pri autu jednom i kesa trave stoji na kontrolnoj ploci lik sjedi na mjestu vozaca drugi do i mota, cajo mu pride na staklo pokuca i kao da otvori vrata pokaziva znacku, lik na mjestu vozaca izvuce pistoj ( po prici nije pravi bio) i mase caju tj insektoru i govori mu kao, STA JE, nemozes uc jeli? vidi ''pol kila'' je tu na ploci a ispod sica jos toliko, sta ces sad, i mase s pistoljem i u facu mu govori ajde udi ako smijes ajde.. i ugl po prici caji se usrali zazvali pojacanje, neke su pretukli, neke pohvatali, ugl puno njih je palo taj dan.. ugl nesto kao vutra marš je to bilo.. nisam bas dobro preprico mozda malu uvelicano, ali ovako slicno sma ja cuo pricu mozda je to sve rekla kazala i slicno pa je prica prepricavanjem uvelicana ali tako je to bilo amo rec.. :)
 
13.10.2008
40
2
8
33
Earth
nama jucer na igraliste banuli... ja u banani spavao u auta a ekipa se zajeb (btw. jedno od najgorih iskustava s travom, mislio sam da cu umrijet :) dolaze oni, mase sa znackom ja reko koji k, di sam?
osobne, pretres, imali oko 8 g al se bacilo na srecu... rastresli mi cjeli auto, vidli cigarete a nem onog za bibek, nasli rizle a ja reko hebatiga sad... jos cijeli u ***** i pocne on meni di je trava pusi se a itd... reko nene popilo se malo pa spavam.. ugl nisu nist nasli rekli da pospremimo za sobom i osli... uf
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ev jedna spika sto dvojica lega prozivili u skateparku u os...
ono sjede njih dva na tribinama i svako vrti svoju frulu i taman oni to zamotali i vide frajer preskace ogradu (koja je od tribina nekih 4-5 metara) i oni skontaju lika (drota) kak preskace i vide jos dvojicu kak dotrcavaju s druge strane i oni nabrzaka iskidali frule izgazili ih i istrljali i ono pretres (bili sasim kul drotovi nista opako) i ono nis nisu nasli i sad ono pricaju snjima i tak sprdali se nekih 5-10 min iono gice odlaze i kazu im dobro decki 1:0 za vas...
a oni na to nenene lega 2:0
heheheheehheeh prejebeno ono isprdali ih ko male majmune...