Intervetna - priče, iskustva, saveti : )

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Aj da vas čujem, mora da imate neke dobre priče kao i savete : )
Ja sam skoro imao blisko iskustvo, navatali nas 4 taman što smo svarili i sve bi bilo ok da je ortak bacio rizle, pa su nas bukvalno skidali u kolima i pretresali nas od glave do pete.
Sve sreća pa sam pre pušenja uštekao ostale unučiće na malo dalje mesto.

Nego pre nego što krenete i vi sa pričama, baš ma zanima šta bi bilo da su to našli, kako bi to oni povezali sa nama, kada nemaju dokaza da je to naše? :watchplant:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ukoliko se niko ne bi izlajao mogli bi da vam se napasu ****.Cak i rizle sto su vam pronasli nisu razlog da vas pretresaju ali...jako je vazno da svako od nas zna svoja prava koja su mu Ustavom i zakonima zagarontovana.Panduri jako cesto prave proceduralne greske zbog kojih postupci padaju na sudu.Ali mnogo ljudi ne zna sta ko sme a sta ne sme pa se prepuste toku dogadjaja.
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Dobro, gde mogu da pročitam te zakone ?
I realno, boli njih k za zakon, izuju te od batina ako hoće može im se, pa se ti posle ganjaj sa tužbama od koji ništa neće biti.I držabe tebi postupak koji će da padne ako si ti pao zbog marihuane.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Džidžadžojac je napisao(la):
Dobro, gde mogu da pročitam te zakone ?
I realno, boli njih k za zakon, izuju te od batina ako hoće može im se, pa se ti posle ganjaj sa tužbama od koji ništa neće biti.I držabe tebi postupak koji će da padne ako si ti pao zbog marihuane.

Ako padne proces ti nisi pao.U tome je fora.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ok... dolazi ti interventi gad.. trazi te osobnu.. ti mu je das.. on ti zeli pretrazit auto.. ti kazes zasto, dajte mi konkretni razlog. On ga naravno nema. Ti kazes ne dam da mi kopas po autu, moram obavit poziv da nazovem unutarnju kontrolu da im velim da me vi jebete. Dajte mi broj znacki. I onda te oni ili prestanu gnjavit il dobijes po *****. Ak dobijes po ***** nazoves kontrolu i ovi dobe suspenziju ili otkaz, a ti ih mozes tuzit za odstetu. Il ti "nasilno" pretrpaju auto, al onda dokazi ne vrijede i sto su svi vec rekli ne padnes na sudu.
Jer gle.. mnogi se boje murjaka, al i za njih vrijede neka pravila, samo sto ekipa nema **** se njima suprostavit jer su oni u odori i imaju utoke. al ono... Samo moras bit malo bahat kao sto su i oni i to je to.
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
Brus, drugare, nije sve tako lepo kao sto kazesh... To su polumozgashi i kreteni... Sluchajno sam se zatekao na jednoj zurci gde je uletela interventna i prebila 600+ ljudi... Pendrecima... Chak su i devojke tukli... I sutra dan bilo na vestima i na 20. strani u novinama i nikom nishta. Nisu im chak ni po 10% od plate skinuli... Stoka...
Moguce je da se kod vas ovo ne deshava ali Srbija je, brate jakooo zajebana sto se toga tiche....
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
tako je...to da ako ih prijavis da dobe otkaz ili tako nesto...ma daj to mozes zaboravit...oni ce se uvjek izvuci to budi siguran...dal tukli maloljetne ili bilo koga bez razloga to ti nema nikakve veze...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
meni je to nesto poput sekte panduri i crkva sa svojim pedofilima. sta se desava sa popom koji je pedofil? mislis oduzmu mu titulu i postane "obican covjek" a ono NISTA samo ga presele u drugu zupu, toliko o tome... a panduri, a pa oni se glade isto tako njezno, malo ukora, miluj svoga i tako, bit ce on dobar drugi put. ajd u kukuruz!

jedino sto mozes je mantrat da naletis na nekog ok pandura a ne kretena, stvarno nisu svi stoka.... no ipak stalno slusamo nekek bed price. jel ima netko neku pozitivnu :)

moja prica sa pandurima je uvijek bila u biti ok, nikada problema, mozda neko verbalno nadrkavanje ali u granicama podnosljivog. sjecam se svog loseg iskustva koje je u biti sexualno zlostavljanje.

legitimirao nas jednom neki čika pandur dok sam bila mala svojih 17 god u guzici. sjedila sa svojim prijateljicama ispred neke skole prije izlaska, kasno navecer i pile pivo. pojavi se on iz mraka i kao fin sav, pita sta ima kako smo i tako to...baci oko na osobne i ode. nakon par dana idem ja prema jednoj prijateljici i eto tog pandura preko ceste i prede on cestu da me kao pozdravi. meni vec tu podne, mrak na oci. prica on kao sve nesto lezerno ja se suzdrzavam ista poticat pa sutim i ja kao lazem da skrecem nekud i pozdravljam ga a on meni : ajde mala vidimo se, i paf za dupe i stisne....????!!!!! WTF?! i sta sada? nista...u soku odlazim.
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
@GreenMan
Neki od nas još uvek žive pod krovom roditelja, pa im ti posle objašnjavaj zašto si ti zaista pao : ) i to da nisi kriv.

I kao što kažu ostali, kakav zakon sa njima, kolko sam puta gledao njihovo bahato ponašanje i slušao izjave raznjih ljudi koji su dobili batine jer su bili pobrkani sa nekim drugim, pa su pokušali nešto da urade i dobili su kitu u usta bukvalno.Ništa od toga.A sada da se vratimo na temu, dajte neka iskustva i bilo šta : ) neke smešne situacije ako ih ima sa njima uopšte :D
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Jednom nas je murja nabrzinu pretrazila jer smo malo bili pijane budale al jedino sto su nasli je frendovu vrecicu lavande :D
Inace nikad nas nisu pretrazivali niti maltretirali jer smo uvijek bili skulirani, pusili bi uvijek negdje na otvorenom ili full skrivenom di nas nemogu zaskocit ili namirisat a da ne skuzimo i imamo dovoljno vremena za rijesit se trave. Kad bi pili bi samo zapisali nekog onak rutinski i rekli da se stisamo i pokupimo smece, sto i jesmo i gg.

Btw skoro sam umro od smijeha kad su nas to pretrazivali sto sam napisao gore, i pandur otvara kutijicu za lece full ful sporo i nespretno ko da s bombom radi, i mirisi onu tekucinu za lece unutra, i onda trazi mene da otvorim drugu jer mu ocito pre dugo treba sa njegovim debelim prstima :D
Bar mi nije bocicu absintha uzeo na svu srecu, a kolko su uglavnom ignorantni nebi se cudio da je.

Al znam pun***** frendova koji su pali, neki i vise od jednom. Jedan frend jos davno davno prek vise od 3 godine je zaustavljen od murjaka, dao osobnu i onda ga lik pitao da poaze dzepove, ovaj poceo bjezat, otrcao 20 metara niz ulicu, stao i dosetao se natrag jer se sjetio da mu je osobna kod murjaka. Prelose. Bar da je travu odbacio negdje dok je bjezao...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
domino je napisao(la):
Brus, drugare, nije sve tako lepo kao sto kazesh... To su polumozgashi i kreteni... Sluchajno sam se zatekao na jednoj zurci gde je uletela interventna i prebila 600+ ljudi... Pendrecima... Chak su i devojke tukli... I sutra dan bilo na vestima i na 20. strani u novinama i nikom nishta. Nisu im chak ni po 10% od plate skinuli... Stoka...
Moguce je da se kod vas ovo ne deshava ali Srbija je, brate jakooo zajebana sto se toga tiche....
nemogu vjerovat

ovo je prestrašno.pa to je legalizirano nasilje.
što je u usporedbi sa strateškim NWO nasiljem (temi koja me u zadnje vrijeme mnogo zaokuplja), mala šala.

ali kako očekivati posljedice za takve akcije kada se od njih takve akcije očekuju?

po meni je to još jedan od pokazatelja kako je sistem ozbiljno poremećen i da je zakazao.

osim toga, ova priča me navodi na razmišljanje o pitanju sile.

prema nekim drevnim učenjima mnoge stvari koje se postižu umom se čine moćnijima od mišića.
no pitanje koje mene muči jest, kako uopće savladati takve tehnike tj. kako prvo uopće doći do nekog učitelja (ako izuzmemo odlazak u indiju naprimjer)

samo ću podsjetit da se te tehnike vežu na odnose između iluzije i zbilje, ukratko.

sory za OT. odlična tema.

meni to zvuči prestrašno
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ako mene pitate to su tijela nalik na ljudska koja umjesto zatvorske odjeće imaju pandursku uniformu
nešto tipa james bond "dozvola za ubijanje" samo što je u ovom slučaju "dozvola za mlaćenje"
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ne znam kak je u srbiji ili negdje, al ja sam imo cimova s murjom masu puta i ne mogu mi nista. Drugo je kad se desi masovno njesra i masovna tucnjava, naravno da tu nema pardona. Al kad ti murjak-dva-tri ulete na ulici ta te masiraju bezbeze i maltretiraju pretres ovo onao ma brate teraj ih u *****.. Ne mogu ti nista. Takva sam ja iskustva barem imo.. Bahatost je jedino sto pali kod tih idiota.

Drugo je ak te uvati tijekom radjenja zlocina.. al nesmjes im dat da ti auto pretresu. Oni na to nemaju pravo, i ja im ne bi dao da udju u auto (ak imam nekaj) pa makar me izbili ko vola.
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
red morat ces da mi pokazes tog pandura jebo mu ja majku da mene malo hvata... :D

ok....ja moram reci da mene nisu tukli, nisam pao i tako to...i bolje...ali pretresli su me par puta bez razloga i naravno imao sam srecu da sam bacio na vrijeme i takve gluposti ali...vise frendova su mi pricali njihove dozivljaje u mup-u i takve gluposti...to je meni tapija bilo i slusat...onako da te ispituju i ako nis ne kazes makar ne znao nista samo te mlate tako da se to kasnije nista ne vidi a boli za popizdit...onda frenda iz razreda drzali u jebenoj postaji od 2 ujutro do nekih 3-4 popodne...nije dosao u skolu....sve to vrijeme su ga tamo drzali bezveze...ma gluposti...ja mislim da ih se nema s cim uporedit stvarno....

uglavnom...hocu reci...i panduri su ljudi jebiga...i naravno da ima boljih i losijih...ali mogu li se oni nazvati u bilo kojem smislu cuvari zakona...??mogu da svima puse dik....
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ja sam sa 22 dobio pendrek po čelendri direkt bez pitanja
samo zato što sam tih godina bio plavo ofarban i imao 100 kg mišića
i gledao svinju u oči

od tada čim me startuju samo jednog gledam u oči ostali mogu da me pitaju ali samo
jednog gledam
e sada imam sajko facu pa mi i nije teško da ih zabrinem
sa njima samo psihološki možete proć
ako i jednog sekunda pomisliš samo da si nešto kriv
čak i ako nisi
ono to osjete kao kerovi pravi

samo kulijana,zamislite da ste običan narod koji nema šta da krije
opušteno ponašanje kao da te nikada niko nije zaustavio
oni isto to osjete i prošao si

ako te neko druknuo
ne izlazi BEZ DVIJE DEVETKE
INAČE SI IZA REŠETKE
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
nakon svega ovoga pocinjem se pitat koja je uopce svrha policije!? KOJA?!
jbt...ne znam ..ono, sta sluze da nas mlate i sve to..ok je drzat se usr**og zakona i provodit ga ali oni od rupa u zakonu naprave cijelu spilju a ne rupu..i sve lagano zaboli *****
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
ja sam prije dvije god.pusio s frendom na nekoj klupici i uleti nam murija ja sam pljugu na vrijeme zgazio al je murijak naso jos za pljugu ispod nekog lista i naso nam rizle,htio nas je vodit u postaju al smo se postavili pa se predomislio jer to je bilo nekih 5m od nas.nemas dokaz da je nase,JEBI SE!!!
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Da to "jebi se" je najbolje......

Interventna je jedno prelepo iskustvo torture i mucenja koje nikad nece biti predstavljeno kao krsilac zakona, ja sam isuvise dobro upucen u njihove metode rada...
Mislim da sam jedno od iskustava opisao u temi ali bese davno....godinu dana mislim....
Samo opusteno i nikako drsko, iako znas svoja prava uvek se seti da njih ne interesuju tvoja prava inace ne bi bili kerovi....

UVEK PRONADJI STEK POPUSI STA IMAS I ONDA KAO I SVI OSTALI UZIVAJ PO GRADU ILI GDE GOD.....

Ne izazivaj i bice sve OK, ja se nisam pridrzavao pa sam se vise puta zajebao.

Samo polako i uzivaj!!!!!