Intervju bivšega ministra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Sve to stoji medutim tko je Sime Lucin?Jedan podatak koji potpisujem;u njegovom mandatu su ljudi zatvarani u zatvore radi dointa,2,3 grama trave,izjave bilo koga protiv tebe bez dokaza..najvise oslobadajucih presuda donesenih zadnje tri godine u Hrvatskoj potjecu iz tih godina(2000-2004).
Ja sam od onih...vuk dlaku mjenja ali cud nikada;)
 
09.11.2016
73
105
33
37
Treba mu nešto i oprostiti jer nije, to je očito, standardni politićar. Mozda tada nije mogao mijenjati svijet, mozda i nije znao. Ali evo izvod iz njegove biografije ,,
Šime Lučin aktivno se zalaže za ravnopravnost spolova i sudjeluje na Gay-Prideovima. Začetnik je Zakona o registriranom partnerstvu, a zalaže se i za dekriminalizaciju lakih droga.

Osnova je Udrugu “Protagora” koja se bavi zaštitom prava ireligioznih osoba i promiče ireligiozno poimanja svijeta. https://www.biografija.com/sime-lucin/
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Kako vjetar puse...Vise vjerujem i dao bi rijec za nasa prava Stipi nasem moderatoru kojega neznam nego bilo kojem bivsem policajcu.Jer ipak je tu malo ozbiljnija prica i sloboda..
Razumijem ja tebe i da nase vrijeme sa legalizacijom marihuane dolazi medutim nemogu prihvatiti da nase interese brani covijek koji nas je zatvarao po zatvorima.Iako je dobro da pozitivno pricaju ti ajmo reci "veliki"ljudi jer obicni puc ih dobro slusa i samim time mjenja misljenje iako sporo ali mjenjaju.Samo kada dublje zaronimo nama trebaju ljudi koji u dubini znaju nasu problematiku,koji zive nasu problematiku,koji "koriste"nasu problematiku,koji znaju,osjecaju rezultate ljeka,koji u dubini duse i srca znaju da je to sto govore iskreno,istinito,ljudski...
Sime Lucin je jednostavno politicar u dusi koji prati "trendove" pa bilo to gay populacija,narkomani ili mi sa pravima za uzgoj marihuane..
Nadam se da me shvacas;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Eee...ali to su Njemci..kad sam u Minkenu..he,he..:D
Sala mala;)Da..krece se,krece..pa mora vise da krene naprijed..
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Možda se sprijateljio sa nekim gey, pušačem trave i on mu je promjenio život. :D
Možda je pronaša boga i shvatio da se cijelo vrijeme bori protiv nemoralnog sebe potisnutog.

:popcorn::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Cuj..sve je moguce.Ja mu to zelim od srca:DMedutim...samo su novcici,pozitivne kritike u novinama,osobna zadovoljstina nesto sto je on zivio.E sad..dali je taj njegov moguci "ljubavnik"promjenio pogled ili misljenje po pitanju konzumiranja i uzgoja vutre..to neznam..he,he..;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader
09.11.2016
73
105
33
37
http://direktno.hr/en/2014/domovina/75345/SDP-predlaže-zakon-kojim-bi-omogućio-uzgoj-medicinskog-kanabisa.htm
Klub zastupnika SDP-a u četvrtak je u saborsku proceduru uputio prijedloge zakona kojima bi se omogućio uzgoj medicinskog kanabisa u Hrvatskoj, regulirao uzgoj industrijske konoplje, te uvelo certificiranje zdravstvenih ustanova.
SDP predlaže zakonske izmjene kojima bi se industrijska konoplja mogla iskorištavati u cijelosti, a ovlaštene farmaceutske tvrtke, kao npr. Imunološki zavod, mogle bi uzgajati medicinski kanabis.
"Legalni uzgoj medicinskog kanabisa potaknuo bi gospodarski rast, a protokol bi bio isti kao i za uzgoj maka u proizvodnji morfija", istaknuo je SDP-ov saborski zastupnik Siniša Varga povodom upućivanja u proceduru prijedloga izmjena zakona o suzbijanju zlouporabe droga.

Mic po mic, korak po korak. Sve je to sporo i nedovoljno no ipak se kreće.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ma slazem se petre frende optimisticni:).Medutim...
Prva stvar..gdje su bili kada je Mirela Holy to predlagala samo za rekreativce i samostalan uzgoj.Izbacili je ko kantu..
Druga stvar..sto SDP nije rijesio taj problem kada su imali potpunu vlast.
Treca stvar..ajmo gledati dublje.
kojima bi se omogućio uzgoj medicinskog kanabisa u Hrvatskoj,
te uvelo certificiranje zdravstvenih ustanova.
Znaci "u rukavicama"to je ovo.Ajmo dopustiti vecim kompanijama i farmaceutici da potpuno legalno stvaraju ulje kako bi to preko ljekarna plasirali krajnim korisnicima po ogromnim cijenama.Sto ne predloze zakon kojim omogucavaju obicnom covjeku pravo na izbor da posade,uberu i izljece se.

U ovom prijedlogu ja vidim samo cistu korist i naravno ako prode skidanje odgovornosti jer nisu na vlasti.
Vidi frend..ide to pomalo na bolje,to stoji.Ali brate mazu nam oci sa tim nekim forama kako je njima stalo do pacijenata.Ja sam pozitivna osoba i stvarno sve gledam pozitivno ali kada nesto znam i vidim da me rade budalom onda se ovako raspisem umjesto da zenu zagrlim i provedem ugodnu vecer sa trubom i zenom u ustima:D(malo sale).

Kako god petre..imas moju podrsku sa skupljanjem i dokumentiranjem podataka o nasem problemu:):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Corleonev
09.11.2016
73
105
33
37
Hazeri potpuno se slažem sa tobom.
Međutim ja to sve gledam kao na proces u više faza koji će od legaliziranog medicinskog canabisa tijekom nekoliko godina dovesti i do neke vrste legalizacije. Najprije kod bolesnih a onda i kod svih drugih.
Naravno to neće ići ni brzo ni lako jer su predrasude, i kod samih liječnika, velike. A to što farmacija traži svoj dio kolača u ovoj fazi je dobro.Ipak to je veliki pomak u odnosu na stanje prije npr prije 10-20 godina. Vjerujem ,kada im uđe u mozak da postoji i medicinski canabis, policija će i bez uredbe biti tolerantnija.
Imam i provjereni podatak da je u 12 mj 2016 izdano 20 recepata za medicinski canabis i to uglavnom od strane neurologa.
pozz.
ps. još bi dodao dok mogu.
znamo da je u njemačkoj odobren medicinski canabis.
po njihovom zakonu terapija im ide na osiguravajuće društvo.
e to, da plaćanje preuzme hzzo i da prošire indikacije npr za ptsp to bio bi puni pogodak.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader