Intervju - prof. Brborović

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.03.2015
149
125
43
33
Znam, pitanje je vezano za medicinsku upotrebu marihuane!Ali mene zanima može li se išta poduzet da se marihuna ne stavlja u isti koš sa pravim drogama poput kokaina,heroina itd.Zašto se bar ne izjednači sa alkoholom,cigaretama,kavom.Svi znamo da je zdravija od svega navedenog.Ako je to samo zbog farmaceutskih tvrtki koje nam prodaju jedan lijek da zaliječimo neku bolest a dobijemo drugu kud to sve vodi?!Nažalost sve se vrti oko novca i iteresa onih u čijem je vlasništvu...
 
09.11.2016
73
105
33
37
Ne smije se sve stavljati u isti koš. Treba napraviti podjelu na lake i teške droge, odnosna marihuana i nije droga već psihotropna tvar. Zatim, po meni, treba odvojiti psihotropne tvari na tvari biljnoga porijekla i na tvari lijekove. Ako ti nađu marihuanu za liječenje moraš pri sebi imati recept izdan od liječnika ili i samo kopiju i nećeš imati problema. Barem tako u teoriji. Mislim da je to i uređeno tako. Ima jedan problem nevezan za marihuanu- koja je sveta biljka i najbolje sto je bog dao čovjeku- a to je da policija ili carina sve psihotropne lijekove stavljaju u isti koš. Što znaći da i ako ti nađu neke lijekove tipa apaurin za smirenje, nedaj boze tramal protiv bolova ili slićno mozes imati velikih problema ako nemaš recepta. To je po meni bez veze maltretiranje.
A za marihuana da i ne govorim em vladaju mnoge predrasude em su propisi i pravilnici zbunjujuči.
..da nije bilo dr Brborovića kome treba skinuti kapu bili bi jos zaostaliji.........taj čovjek je spreman i učiniti više ali to ovisi o odnosu snaga.........
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Da ne spamamo(upravo nažalost spamam), ako nemate šta pitati nemojte lamentirati o sistemu, zatucanosti i ostalome-otvorite temu gdje ćete to raditi.