Into The ScrOG by Barbarossa

Hesi Prodavnica Hempatia Organics Nutrients
19.02.2007
18
97
13
Bok ekipa.. Prije svega svaka čast na tekstu.. A sad pitanje.. Planiram ove godine u outu radit Scrog pa me zanima dali ima tko iskustva? Bit ce wembley,tutankhamon,early skunk i durban p. Hvala unaprijed. Pozz

• Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

Zelenko63

Funky
Urednik
Moderator
13.10.2013
6.050
37.131
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Rizik je velik no dobitak je još veči...ma super to izgleda pogotovo kada znaš šta radiš :)
Brutalero :)
Ali imam i jedno pitanje za tebe; onako mi je palo napamet gledam fotke uzivam i mislim si pa jbte...to je samo jedna biljka...nedaj bože da se desi nešto u smislu boleština, nametnika itd...ko če ga znat... nebitno...štaš onda ?
Jel ti palo to ikad napamet mozda ? Znam da uviek najvise racunas na sebe ali uvijek imas u mozgu negdje i onu stavku, nepredvidljive pizdarije...
Ono kada imas 2-3-4 komada, javi se problem ako ode kvragu baciš i adio..dve nebitno ali ovdje je jedna biljka u pitanju tako da se vračam na stavku broj 1.
Rizik je velik ali dobitak još veči :)
Respect :)

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.690
26.453
1.058
Jugoistočno odavde
Eeee @opa cupa lako ćemo za trimanje ::lulamira::
@Zelenko63 hehe pa sve si rekao. Nema "šta onda". Ako dodje do problema, gotovo da nema manevarskog prostora. To je rizik ali i veća obazrivost. Garant bi sa tri biljke imao problem s jednom-tako to ide. Zato za ovu priču samo jedna i dobra priprema i koncentaracija oko bitnih stvari tokom growa.
0dlično reče Opa "ScroG je HST trening i za growere"
Mnogo puta me muči to pitanje, ali me i drži budnim. :)