Into The ScrOG by Barbarossa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.02.2007
18
97
13
Bok ekipa.. Prije svega svaka čast na tekstu.. A sad pitanje.. Planiram ove godine u outu radit Scrog pa me zanima dali ima tko iskustva? Bit ce wembley,tutankhamon,early skunk i durban p. Hvala unaprijed. Pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Rizik je velik no dobitak je još veči...ma super to izgleda pogotovo kada znaš šta radiš :)
Brutalero :)
Ali imam i jedno pitanje za tebe; onako mi je palo napamet gledam fotke uzivam i mislim si pa jbte...to je samo jedna biljka...nedaj bože da se desi nešto u smislu boleština, nametnika itd...ko če ga znat... nebitno...štaš onda ?
Jel ti palo to ikad napamet mozda ? Znam da uviek najvise racunas na sebe ali uvijek imas u mozgu negdje i onu stavku, nepredvidljive pizdarije...
Ono kada imas 2-3-4 komada, javi se problem ako ode kvragu baciš i adio..dve nebitno ali ovdje je jedna biljka u pitanju tako da se vračam na stavku broj 1.
Rizik je velik ali dobitak još veči :)
Respect :)
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
to si i ja uvjek mislim da imam jednu biljku i nekaj krene krivo nemoras ti nista napravit al jbg bakterije,bolesti ,nametnici te ostale nepogode zato je bolje imat vise nekako sigurnije po meni ovak bi imao samo jos brigu vise dok to ne dotera do kraja :D
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Eeee @opa cupa lako ćemo za trimanje ::lulamira::
@Zelenko63 hehe pa sve si rekao. Nema "šta onda". Ako dodje do problema, gotovo da nema manevarskog prostora. To je rizik ali i veća obazrivost. Garant bi sa tri biljke imao problem s jednom-tako to ide. Zato za ovu priču samo jedna i dobra priprema i koncentaracija oko bitnih stvari tokom growa.
0dlično reče Opa "ScroG je HST trening i za growere"
Mnogo puta me muči to pitanje, ali me i drži budnim. :)