Invaziaaaa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.07.2015
88
73
18
41
Houston, we have a problem !!!!

Naime, napadnuti smo sa svih strana... Iz zraka leteća gamad iz zemlje ljigave larve. Meta napada su 3x Malana Bomb Auto. (Koje su u 65-om danu.) treba im jos jedno desetak dana. Al da stvar bude jos gora danas ubacio 3x Pineapple Express Auto. Sta ako ova gamad a hoce, navale na ovu maksumčad. Razmišljam da ih upakujem u kesu ili pokrijem najlonom dok se ja obračunam sa ovim kriminalcima. Malci su jos pod zemljom pa me zanima strucno misljenje bil bilo kakvih problema ako to uradim... mada ja mislin da ne bi :) al kako naš narod kaze dvije glave su pametnije od jedne. :)

To su ta tri bombardera, 120cm visoka... iskreno ovo mi je prvi grow, pa kad da ih siječem ?

DSC08309.JPG DSC08332.JPG DSC08339.JPG
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Ja sam ih se nedugo rjesio tako sto sam po povrsini zemlje nasuo pijeska (za macke u petshopu) i zalijevao sam odozdo sa tanjurica do kraja grow-a. Poslije toga ih nisam vise primjetio.
 
28.07.2015
88
73
18
41
ehee to to, toj ta mafia ... Smijem li ja navući onu crnu vrecu od smeca na kantu gdje mi je Pineapple Express da ih probam sacuvati da se gamad ne siri....

20+ :upiii: pa brate biće gusto, biće 0:3. Brate desil im se sta ima da uletim sa litar benzina i odo smo svi u pm :) znači pokupio sam svaki moguci peh stoj se mogo pokupiti. Krenuvsi od boxa, (dobio delozaciju od zene) raskivaj, prebacuj, sklapljaj na drugo mjesto. Navrno CFL, i po tom box pravio, ogrije me sunce dodem do HPS 600w, ubacim to.... gori sve, temp nemozes je ni izmjerit, i ajmo jovo nanovo raskivaj, prepakuj, zakivaj. deset dana crkne mi u balastu kondenzator koji je 22 nanofarada 1600 volti. Znači boze u drzavi cijeloj nema ebenog takvog kondenzatora.. otisao u jedan servis, trazim taj kondenzator cojk me začuđeno gleda, kaze hoces to voz da pokrenes...(i jos nisam nasao taj kondenzator koji kosta 1 euro...) saletim onda HPS 400w naravno ponovo raskivaj krati prepakuj zakivaj. Nasikiram se samo kad se sjetim... i sad jos ova đubrad... pa mamicu cu da im *ebem.
 
Poslednja izmena:

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Čini mi se nekako šou riješenje protiv larvi stavit vlažnu zemlju pod napon. :D

Edit: Možda napon smeta biljkama pa istraži ako misliš to radit. :)
 
28.07.2015
88
73
18
41
Problem izgleda riješen, gamad iznabadana.

Cijeli dan nisam uspio ni jednu da vidim. Evo kako sam ja to izveo, mozda kome jos pomogne.

- Kupio 100g nekog najlosijeg duhana, isjeckao sitno obadvije vrste luka i sve to skupa zalio sa mlakom vodom. Ostavio jedno 3 dana, dobro da ostoji :) i onda suhu zemlju dobro našpricao.
Ma nema šanse da ostanu tu, ono konja ubija a kamoli mušicu.