ipad, iphone i ostali "apple" razna pitanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Imam pitanje ali malo kasnije
Nemam više pitanje. Naime bio sam kupio ipad2. Za 2 dana sam zaključio da je to dječje američko sranje. Jako me iritirao GPS i njegova zaista vrhunska preciznost ali čitajuči da se u samom ios-u bilježi stalna lokacija i kretanje (u slučaju krađe hehe) jednostavno mi se ogadio. Kako sam uzeo polovnog a bivši vlasnik mi je prešutio sitnicu imao sam razloga da ga vratim. Uzeo sam Toshiba Excite Pro, to je tehnološki miljama ispred ipad-a. Jest da GPS kaska ali se bar može isključiti između ostalog. Nism neki skupljač "gađeta" nego mi je trebala "električna" bilježnica i praktične stvari koje donosi. Toliko.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
ma ja mislim da su apple, facebook, twitter i ostali masovni kurtzi samo krinka za američku (i ne samo američku) špijunažu i praćenje ljudi te korištenje osobnih informacija za tko zna što

nemam fejs, nemam iphone, imam samsung iz pošte za 200 kuna koji ni kameru nema i necu nikad pokleknut, pa makar morao kupovat zalihe "glupih" mobitela jer ih nece vise ni proizvodit za koju godinu


eto, moje dvi pametne

:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
ja imam ipad 2 i strava je stvar...velicina super, naspram ostalih tableta koji su manji...a i sve ostalo je super, stavio jailbreak i skidam aplikacije za dž...sve 5
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
iphone, pa vjerovatno i ostali apple proizvodi imaju jako nezgodnu mogućnost stavljanja geotagginga na slike, odnosno ubacuje koordinatu gdje su slike slikane pa pripazite malo da vam nebi neko pokucao na vrata...ja koristim batch purifier ili exif tag remover za brisanje takvih podataka

ima jedna odlična aplikacija za outdoor growere...sun seeker...prikazuje putanju sunca, znači nađete mjesto i upalite sun seeker i točno znate koliko sunca će biti na sajtu :)

 
  • Sviđa mi se
Reactions: artistic