Iphone7

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

blaske

Aktivan Član
09.12.2016
299
1.014
143
45
Danas dok sam vozio kola nasao Iphone7 na putu.Stao uzeo,sve radi,sve je ok,posto sam bio na poslu samo sam ga ugasio nisam imao vremena da razmisljam o njemu...prvo mi je palo na pamet da sada moram da cekam poziv i da se nalazim sa nekim...u medjuvremenu se cuo sa kolegama kazem im sta sam naso niko mi nije spominjao vracanje vec odmah neke kombinacije jedan kaze ufff dojaja ako je sa dve kartice ajde da se dogovorimo..drugi kaze imam ortaka radi u servisu sve ce da sredi,treci znam lika za otkup i tako....Kad ja cuo te kombinacije poceo da razmisljam,to mi je taman palo sa neba jedan zeus 308.
Upalio fon cekam da se javi gazda,pije se rakija dok biljka raste ispod kineskih 3wat led.
Ko je ovde lud?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
naravno da moze da se locira, al kako drugacije da stupi u kontakt sa vlasnikom :) sva sreca, ima svedoke na poslu kojima je rekao kad je nasao, ako bane police verovatno mogu da pomognu svojim izjavama. ako se niko ne javi dok drzi baterija, tvoj je ;)
 

blaske

Aktivan Član
09.12.2016
299
1.014
143
45
Malo mi je cudno sto niko nije spominao vracanje koga sam pitao vec samo prodaja i neke kombinacije...Da li je to normalno,kao i sto sam pitao u prvom postu ko je ovde lud?
Meni najbitnije da mi mirna glava.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Malo mi je cudno sto niko nije spominao vracanje koga sam pitao vec samo prodaja i neke kombinacije
To ti je odlican znak da se druzis sa barabama, i lopovima sitnog kova, koji hoce da te navuku na tanak led.

Da rezimirano, tvoji "drugari" ti sugeriraju da zadrzis nesto sto ti ne pripada, da bi dobio imovinsku korist, a to se u zakonu gleda kao krivicno djelo.
Ti si postupio apsolutno ispravno, i ljudski i zakonski po PS-u.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: AnnaNirvana

blaske

Aktivan Član
09.12.2016
299
1.014
143
45
Nisu mi to drugari nego kolege sa posla,sa njima se druzim samo zato sto moram...Ali kakvi su ljudi,ne razmisljaju,samo daj,****** bi se za 50evr
Pritom tu su,rade,imaju dobre plate nista im ne fali.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful