Iskreno,al iskreno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
tema je otvorena na djubristu da bi se govorilo iskreno bez straha od eventualnih posljedica nesto kao zatvorski toalet(i da ne zamaram ljude prebacivanjem)

Meni omiljeni forum je postao prilicno nezanimljiv(vjerujem da dosta starijih clanova misli isto).Fali malo humora ljudi,pisite nesto probudite se!!!
Kad covjek pogleda forum danas,bez ljutnje,podsjeca na konc.logor.Vise ima Moderatora,povlastenih,prijatelja cega sve ne,nego diskutanata.Najbolje je onda da forum nije javan,,cemu javni forum?Ego,reklama?zakljucajte se u sobu pa se druzite.Ok slazem se na strucnim temama al ovo"Pazite koga ispravljate i kome govorite kako nije u pravu"zvuci glupo_Odbija ljude.Razmislite,kako djeluje na vas kad procitate to pravilo?

Nista ja ne pretendujem,no vej.Pricam jer ste postali dosadni brate,kog boli ***** ko ce sta pricati na(samo da nije politika,ok moze malo al bez nacionalizma i tih sranja)temama nevezanim za uzgoj.Pa nek se i opsuje ponekad i sukobe misljenja,al u granicama normale.
Raspustite to,ili dajte svakom neku titulu cim se registruje(osim meni)ako bi to privuklo ljude i pobljsalo forum.Bar bi bilo zabavnije,vise ljudi vise cudi.Veca sloboda govora i bilo bi zabavnije.....a ujedno forum popularniji(dobro za egoiste).
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
vanzemaljac......napišem jednu misao...pa obrišem,napišem drugu...pa isto obrišem...ovo je treća, .....sa batakom od pure u jednoj ruci svečano obećavam........kad zapalim malo kasnije jednoga pišem 4-tu :)
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
upravo tako vanzemaljac!!! drago mi je da je netko konacno upozorio na preozbiljan karakter foruma općenito. nisam dugo na forumu ali sam sa tribina procitao vecinu tekstova koji su me interesirali i zakljucak je"fali malo zajebancije"
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Pa zajebavajte se ljudi, ko vam brani.
Istina, bio je forum prije puno "bolji", ali otišli su neki ljudi koji su forum činili takvim.
Tak da nemojte se žaliti nego radije napravite osobni doprinos da forum bude bolji.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Šta!!!
Kakva zajebancija!!!
Ovo je ozbiljan forum i tu su svi ozbiljni ljudi :icon_razz:
Šta sad...ko kome brani zajebanciju?Jbga,nemoš sprdat ljude onak bzvz,ali bome,ako izvali nešto,opleti :vb_whip: ko ti brani :icon_lol:
Puno je sad članova,mnogi dođu i doslovno žicaju informacije jer su lijeni...zato i jest sad "ozbiljno",ali ne gledam na to kao na problem,jer ne može ovoliki kolektiv funkcionirati ako vlada anarhija.Upravo danas je jedan novi član otvorio nekoliko novih tema za stvari koje,ruku na srce,nisu baš materijal za NOVU temu.Mene osobno to zamara...boli me qrac šta on voli slušati dok je upljugan.Sorry,malo grubo,ali tako je.
Da se razumijemo,nije stvar u tome da sad on to nije trebao podjelit sa nama,ali brate,postoji tema za to :knockknock:
Jesam bio dovoljno iskren čiko
30upn9j.gif
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
zlo, you are a mean, a mean machine :thumb:
slažem se, vidio sam to i ja sam imo sličnu reakciju...

zajebancija... slabo to ide...
neki ne kuže zajebanciju, a neki se ne žele zajebavat...

makar shvaćam šta je pisac želio reći, !
zajebavajte se ljudi.. mojtene bit ozbiljni, previše ljudi je ozbiljno pa se na kraju upucaju u glavu od silne ozbiljnosti ... :hehe:
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
@zlo iskren dovoljno :costumed-smiley-027duhovit da :thumb::icon_lol:a jasan ne:eek:hno:

Pa ta anarhija je i davala car forumu:hehe:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
kao što sam i rekao,evo me jopet :)
zapalio sam prije ccapolasata...i na kraju sam malo ovdje 'utekao' među vas jer mi je potrebno mallo kuliranje od svega što me je mlatilo te sa jedne te sa druge strane :)...nekontrolirano u zadnjih ...(blokada) :joint2:

ako imam šta napisati napišem,ako nemam blejim...i to je to...ja izgleda spadam među dosadne na ovom forumu :) i nije mi krivo

P:S....nego,s koje si planete došao k nama :abducted:...jel ima tamo trave :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
...i na kraju se neče ni sjetiti da je jutros iza 4 otvorija 5 tema radi 5 pomalo glupavih postova.Šta bi bilo da svak ko zapali ide pisat svoje inspiracije,i to još bude zamišljeno kao ozbiljna jedinstvena tema...moš misliti.Chat je prilično slobodan,mada se jučer pretjeralo jer samo šta se nije pričalo u kojem se kafiču šta prodaje,mada je to gotovo spomenuto.Par članova je reklo "u rukavicama" recimo da se prekine,a ovi i dalje ne kuže a dotični frustrirano ne odustaje.I šta napraviti da ne napravu glupost sebi ili još važnije drugima?Nije nitko ni dobio opomenu a bilo je za predban u najmanju ruku.
Realno ili ne,pa ovaj forum nije kao stupidni facebook koji funkcionira najviše na chatu.Ma neču ni da pričam o f,davno san izbrisao nalog jer nemam vremena za to.Ako mi se baš chata chatam oči u oči.Ovaj chat savršeno služi po meni.
Zapravo i nerazumijem u potpunosti ovu temu,idem da zapalim,možda mi se lampica upali:)
.
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Sve u redu,nisam trebo ovo otvarati ,sad je gotovo:icon_lol:
Prepusio se za i pisanje i razmisljanje :banana_rasta::eek:hno:pusti muziku i uzivaj:happy031:

savjet:ne mjesati indiku i sativu na bong:icon_lol::dunce::eek:hno:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Što ne,baš smo fino iznjeli neka svoja mišljenja,na malo opušteniji naćin :)
U biti,u pravu si,malo je zajebancije na sajtu,pa eto,došli su nazad neki ljudi koji dugo nisu bili tu.
Pokažite svi skupa kako se to radilo,pa će bit raspašo i u qrac
121.gif
 

Dolf

Aktivan Član
27.09.2009
104
11
18
32
___Jes tako Green___
Pogotovo ono vise "tema o uzgoju"to je neophodno.
i ono o "fejsbuku " je 100% tacno jeste glupav
valjda ce biti bolje i upali se lampica..






dolf...
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Mene osobno najvise smeta to sto se recimo uclani novi clan sa 10+ godina iskustva u uzgoju i sl, a ljudi ne uvazavaju njegovo misljenje zbog toga sto ima tek 3-4 posta, a nekom sa 1000+ postova vjeruju bezuvjetno, iako je 90% tih postova tipa "hahahaha" ili neka glupost samo kako bi se dobio neki status u postovima.
Ovaj forum vise nije kao sto je bio nekad, i zbog tog sam se prebacio na Stoner Forums, Grasscity i slicne gdje dobijem istu ako ne i vecu dozu informacija, ali gdje se ljudi mogu pohvaliti npr sa novim bongom sto su ga kupili ili necim sto im se dogodilo. Ovdje ima previse pravila, na ljude se dere sto ne citaju, zbog 'glupih' postova i ne zeli im se odg, dok ti isti koji im kazu "citaj!" imaju besmislene postove od 2 rijeci...
Nemojte me krivo shvatiti, vi ljudi ste me naucili dosta toga, ali ipak biram forum gdje mi ne odgovaraju samo kad su dobre volje i ne odgovaraju na svako pitanje sa "citaj sve ti pise"

nedamise vise tipkat prek moba sam mislim da ste shvatili na sto mislim
peace
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Punxerklc je napisao(la):
Ovaj forum vise nije kao sto je bio nekad,

a stvarno si dugo tu da možeš to izjavit! (no hard filings)
ne pokušavam se svađat... ali odgovor: "čitaj sve ti piše" je namjenjen onima koji su jako ljeni napisat upit u google ili čak u search...

da se razjasnim, ne pordžavam svakakve gluposti.. a naravno nađe se i toga...

neko je spomenuo moderatore, prijatelje i grow support... nabijanje kompleksa drugima, tj. staffovima foruma nije u redu.. nitko nije dobio status na lijepe oči i na to se nemože utjecati, ja se ne osjećam ništa važnije od običnog membera vutre zato jer mi ispod avatara piše "PRIJATELJ FORUMA"... tu smo da pomognemo drugima i to je jedini cilj... a u pravilima lijepo piše, prije otvaranja teme koristi tražilicu,... imam i ja par negativnih bodova kaj se toga tiče još iz starih dana.. i nisam nikome uzeo za zlo...

zajebancija je drugo, a postanje glupih pitanja prije pregledavanja foruma je opet drugo... zato, zajebancija je uvijek dobrodošla i nitko neće nikoga kažnjavati radi toga...
nadam se da nisam nikoga uvrijedio, samo iznosnim mišljenje kao i svi ostali

mocantina.gif
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Ja sam na primer 15+ . Dosao ovde i trazio neku informaciju i zavrsih na graveyardu . Bas mi bilo krivo pa sam lepo svoj sledeci grow pratio i sliko pa kad sveh zavrsih i postovao ovde . Evo sad sam i prijatelj foruma !

Meni je takodje bitno da znam dal je neko odradio makar jedan grow , jer onda znam kolko zna il ne zna :) . To mi je neko merilo a one repove vidim kao igru .....:181:

Pravila jes ima ,i ja ih generalno ne volem , ali ako ocemo promenu nekog pravila otvorite temu za neko konkretno pravilo pa da vidimo . I pravila zastarevaju ,vremena se menjaju al travka i dalje ilegal :icon_lol:

Meni fali vise eventa . Ocu Balcan cup !!!!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Punxerklc je napisao(la):
Mene osobno najvise smeta to sto se recimo uclani novi clan sa 10+ godina iskustva u uzgoju i sl, a ljudi ne uvazavaju njegovo misljenje zbog toga sto ima tek 3-4 posta, a nekom sa 1000+ postova vjeruju bezuvjetno, iako je 90% tih postova tipa "hahahaha" ili neka glupost samo kako bi se dobio neki status u postovima.
Ovaj forum vise nije kao sto je bio nekad, i zbog tog sam se prebacio na Stoner Forums, Grasscity i slicne gdje dobijem istu ako ne i vecu dozu informacija, ali gdje se ljudi mogu pohvaliti npr sa novim bongom sto su ga kupili ili necim sto im se dogodilo. Ovdje ima previse pravila, na ljude se dere sto ne citaju, zbog 'glupih' postova i ne zeli im se odg, dok ti isti koji im kazu "citaj!" imaju besmislene postove od 2 rijeci...
Nemojte me krivo shvatiti, vi ljudi ste me naucili dosta toga, ali ipak biram forum gdje mi ne odgovaraju samo kad su dobre volje i ne odgovaraju na svako pitanje sa "citaj sve ti pise"

nedamise vise tipkat prek moba sam mislim da ste shvatili na sto mislim
peace

Evo par komentara :p
Ovdje ima ljudi koji su došli sa iskustvom i znanjem te su lijepo prihvačeni,ali ih ima i koji su došli sa stavom da su najpametniji,a pola toga krivo rade - već 10 godina.
Ovaj forum je praktički isti odkad sam došao - Svako malo nova tema sa istim pitanjem kao i prije tjedan dana. ...Dosadno...
Pravila su tu zato da se vlasnik (barem ja to tako tumačim) ogradi od eventualnih komercijalnih uzgajivača koji bi doveli u direktan sukob sa zakonom vlasnika i ostale korisnike sajta.
Niko se ne dere,ali ako si otvorio temu za nešto za što se može lijepo pitati u nekoj već postoječoj temi,a vjerojatno i pročitati odgovor na slično pitanje,naravno da češ dobit opomenu,jer "zagušuješ" forum sa nedorečenim i po milijunti put postavljenim pitanjem.Ako češ se pohvalit sa novim bongom,možeš-ima cijeli podforum upotreba,a tu i spadaju onda takvi postovi.
Ti biraj forum koji hočeš,a da se mene pita,nebi ti sinko tu dugo preživio,jer si se rego maloljetan,a nisam te prijavio samo zato što si napisao da si blizu 18-te...da sam znao da si tolka plačibaba,sredio bi ti ban :p
Ovo nije napad na tebe,niti sam bezobrazan-samo sam ISKREN :icon_razz:
BTW,ako neko sumnja u moju kompetentnost kad su prozivanja za glupe teme u pitanju - ja sam do sada otvorio samo JEDNU temu,jer čemu se pravit faca i pametan,kad su teme u kojima sam se "našao" već TU.Pišem u njima,ako imam nešto za napisat.
 
21.10.2010
7
0
0
45
Pozdrav svima...htio bi nekaj rec vezano za neodgovorene postove , sa sigurnoscu je to zbog necitanja foruma i manjka volje za pretrazivanjem .
Gotovancici :) posto neznam nista o administraciji foruma pogotovo ovako opsirnog, zanimalo me zakaj se nebi mogla napravit nek restrikcija npr. nerem postat min 1 mjesec od dana kad se regas il tak nekaj.
Inace uzivam stranice vutre svakodnevno i mislim da je ovo jedna mala civilizacija , Meni se svidja i hvala na svemu ,
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
E ljudi samo napred ide vam fino.....ja zakuvo pa zbriso:icon_lol:

Samo da se ispravim,zavrsio sa(dobro za egoiste) a trebalo je(dobro za ego)Jer svi smo egoisti neko vise neko manje.Ego varira i sa godinama.
Dve noci prije pisanja nisam spavo(licni problemi),vec pusio zuti vrh i presjeco sa mazarom na bong.,gadno me vozilo pa otud tolko emocija.Nakon klope i spavanja vratio se pozitivan high:sun2:

@VenloNL pozdrav svaka cast nisi dosadan,naprotiv.Kod mene je gram 250kuna(ako prevedem)em je sranje(los hasis uglavnom)em zajebu na vazi.Ne kupujem.Ako ne proizvedem nema.Za planetu ne pitaj molim te .......(na p.m.ako hoces)

@zlo ne bitno na kog god da mislio,ako covjek 10 godina radi krivo treba pomoci,ukazati na greske.Ako se pravi pametan dobro ga saslusati ,pa ga onda razbucati argumentima. Al ok razumjem ja da je zajebano(tesko svima ugoditi) bit moderator i cjenim kad neko dobro radi svoj poso,bilo koji.


Na kraju samo u vezi slika ..vratila se volja,ovih dana obecajem.:costumed-smiley-027
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.