iskreno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.06.2006
3
0
0
Pusim travu par mjeseci, znaci nisam previse iskusan, nemam je kuci, ne znam folove i pomagala za pusenje, pusim cistu (neprskanu) travu, zagarantovano

sad molim vas recite na sta sve utice vutra, mislim na negativne efekte, neki kazu prociscava neki da unistava pluca neki da mozak ode u qratz a neki da je to laz..molim za iskrene odgovore da znam s cim imam posla

hwala :!:
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
MA DIM
JE ONO
vuwa
di :D
AHJAHA
E LUNCA:D
ajnako d.
lljajjja
e geens iork soALE spafati
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
e sada bi bilo ljepo da se sjeæam kada sam i što sam uopæe htejo napisati gore...alu uglavnom :D
da ti odmah kažem alkohol i dim neide :D

Negativni efekti:Ako pretjeruješ:postaješ gluš,azaboravljaš neke stvari,pamtiš teže,pluæa te bole :D....
ma nije ništa strašno...uglavnom ti piše to po forumu..proèešljaj forum malo...
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Alkohol unistava mozak, prije sam ono pio, dosta, dok
nisam otkrio travu(mozda par mjeseci), umjereno, pijan svaki drugi tjedan,i ono napio bih se i nista, sutra nikakava hangover i ta sranja, ali sam se zadnji put tako nalia, nemam pojma uopce shta sam pio, a ovo ostalo shta sam radio mi je u magli, ali vjerujte mi radio sam nevidene gluposti, i nemam pojma ni ja to mi je josh u vecoj magli, negdi sam zapeo valjda i probudio sam se par sati kasnije u krevetu izrigan, rigao sam kao jebeni konj konstantno,i josh sam cijeli bio :? :?
Dosao sam sebi tek nakon 10 sati, od budenja u krevetu, nemam pojma ni kome doveo ni nishta, uzas, jebeni uzas,kada sam dosao sebi samo sam vidio otkinuti nokat na nozi, ko zna di sam ja zapeo,
a negdje 2 tjedna nakon toga sam se stvarno osjecao kao da sam si unistio pola mozga, imao sam jebene halucinacije par dana nakon, halo jebene halucinacije, halucinirao sam da je netko dosao u kucu i kada sam ja pitao di je taj i taj dobio sam odgovor da taj uopce nije dosao, to mi je bio jebeni šok mislio sam da sam poludio, bio sam jebeno umoran tjedan dana ja sam bio kao zombie od nisam taknuo alkohol, niti cu ga ikada vise taknuti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.