iskusni,pomozite!!novom groweru

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
nestrpljivost, neznanje i megalomanija, ludilo kombinacija. bacit sime u zemlju ne znači posadit.nije to kukuruz i pšenica.to ti više dođe bit ko maslina.
tebi od gnojiva trenutno treba:
N-auči (100%)
P-rimjeni (70%)
pa ako se bude i sriće nešto ćeš i
K-oristit (postotak ovisi o tooolikooo faktora)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
deda je napisao(la):
bacit sime u zemlju ne znači posadit.nije to kukuruz i pšenica.to ti više dođe bit ko maslina.

i za kukuruz ide priprema kao i za pšenicu
samo i se sije a ne zabada ili presađuje
ovo za malsline pravim se da ne vidim

kako to da deda a ne dida baca sime
 
28.07.2008
27
0
0
36
a neznam sta bi vam reko,ove godine kako bude...bit ce
sljedece :vise truda ,znanja... pa ce valjda i rezultat bit bolji

(a gotovo sam siguran da je problem bio u NEpripremi zemlje prije stavljanja sjemena u istu!! i da je to odigralo najvecu ulogu u njihovoj "velicini")
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
cestitam!!! pogodio si!! :vb_kez: priprema zemlje prije sadnje igra veliku ulogu!! u razvoju biljke!! možeš kupit kakva god skupa i kvalitetna gnojiva ali ako zemlja nije dobro pripremljena rezultat će bit vidljivo slabiji!! pozz
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
kako to da deda a ne dida baca sime[/quote]

dobro bereš, deda jer je to nadimak još od vojske (falkutetlije uvik malo okasne). a što se lokacije tiče, dida je pravilno i jedino moguće u ovim krajevima.
 
28.07.2008
27
0
0
36
eeto mene..bila je gadna tuca po hrvatskoj..
jel vam tuca sjebala biljke,meni je bila neka sitna steta par lisova...
inace biljke su pocele licit na nesta,al sam se jebacki namucio da se stanje poboljsa
 
28.07.2008
27
0
0
36
eto nakon duljeg izbivanja..problemi sa kompom,bolestima i manjkom vremena evo slika mojih ljepotica iz kojih se uz malo truda vidi bitna raylika od onog na pocetku,tak da sam yadovoljan postignutim! :)

 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
a to lupaš

pa ako ti ne znaš a gajiš
što gajiš kada ne znaš

vazda je lijepo viđet kako neko krene u nešto a ni osnove ne kapira
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Ako ima puno kise dok ti biljka cvjeta odmah ce ti sazrjeti - to je 100%. A ako nakon sto pokisnu dosta,ostavis jos koji dan onda ti na hedovima izraste hashish smotan u rizle i mali cajni kolutici.Tako da ce ti ovo vrijeme samo dobro uciniti.Eto nadam se da sam ti pomogao.

:balls:
 
28.07.2008
27
0
0
36
nisam to pitao da bi vi iz tog radili zajebanciju,nego mi je bilo logicno posto ima manje svjetla(sunca),i ne pada stalno kisa!!! vecinom je samo oblacno,pa da joj to majka priroda govori da je skoro njen kraj,zima....
a procito sam puno o uzgoju..profesore balcane
 
12.09.2008
9
1
0
44
mene interesuje jesi li pripremao/asovio zemlju ili si samo iskopao rupu pa biljku bubno unutra? Jer korenu treba rastresita zemlja da moze da se razvija. Nemoj cesto da gnojis i vise zalivaj.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
A ja jedva čekam zimu da se odrade sve te outdoor debilane pa
će biti lakše posvetiti se unutrašnjem
uzgajanju i brisanju
gluposti kojih će NADAM se biti u manjem broju nego
prošle godine :thankyou:

:maryjane: