iskusni,pomozite!!novom groweru

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.07.2008
27
0
0
36
posadio sam sam 20 stabljiki pocetkom 5. mjeseca prezivilo ih je 12 visine su izmedu 20-40cm. lisce im nije najrazvijenije (nisam ih pretjerano zaljevao kisa je padala u inetrvalima cca svakih 5 dana-gerila groving!) dali bi moglo biti sta od njih,i kako im mogu pomoci u tome (ako nije kasno)?!


AJDE ZNALCI OCEKUJEM POMOC p.s.unaprjed hvala




:respect:
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Daj ako mozes neke slike.Male su ,pogotovo za outdoor.Probaj malo da ih djubris,ako su u cvetanju sa vise P i K,a manje N,ako se uopste razumes u djubriva.Jel imaju dovoljno sunca,kakva im je zemlja,jel si je spreamo malo pre nego sto si posadio.Moras malo detaljnije da opises,zato bi slike pomogle.
 
28.07.2008
27
0
0
36
kupio sam danas gnojivo p n k 11-11-35, to je najbolje sto sam mogao nac(oce to odgovarati?)
prije sadenja sam ocisti to podrucje di je posadeno,ali to je uz sumu pa sam ceso morao cistiti sikaru oko toga,izravnog sunca ima od nekih 12.00 pa sve do 7 pol 8


a zemlja je vjerujem kvalitetna zato jer je na tom mjestu prije bila suma pa je nastalo kliziste,tlo bi trebalo bit ok
p.s. probati cu danas to poslikat pa cu aploudat fotke
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Djubrivo je ok.Cvetanje bi trebalo ako vec nije krenuti sada,ovih dana.A bere se od septembra pa do oktobra mozda cak i malo kasnije ponekad,zavisi od vrste.
 

EcoonE007

Banned
Banovan
28.07.2008
3
0
0
36
my.php
my.php

my.php
my.php


my.php
my.php
my.php
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Sa ovih slika ja mogu da ti kazem da su ti biljke ocajne,i da je ocigledno da im fali svetlosti,da je zemlja verovatno losa,a i genetika je pitanje.Nemoj da ocekujes previse,sta god da bude dobro je.A sledeci put se malo vise potrudi pa ce i rezultati biti bolji.

p.s. I ne postavlja sto puta isto pitanje nisi jedini na svetu pa da svi samo tebe cekaju sa pitanjem.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
VolimSebe je napisao(la):
ljepo su ti narasle...samo su odvojene jako ili mi se čini... jel znaš kolko ima muških kolko zenskih??


Molim da ubuduce ne dajete komentare ovog tipa bilo iz zezanja bilo da ste ozbiljni.Za ove biljke se moze reci sve samo ne da su lepo narasle.Nemojte to da radite jer se samo pravi zbrka i lako dodje do zabune.Jos ce neko da pomisli da biljka posle 2 meseca rasta treba da izgleda tako.U buduce moze da se desi da i ovakve stvari budu sankcionisane.Nista licno,iskljucivo je u pitanju kvalitet informacija na forumu.
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
ja imam!koliko si truda uložio, toliko ti se i vratilo!nema tu padala je kiša pa neću zalivat i tako to.puno mladih growera ne konta da je to jebena obaveza koja se mora izvršavat gotovo svakodnevno. Po fotkama vidim da su stavljene direktno u zemlju?a biljke vole okorjenjivanje i vole kad je zemlja u kojoj su samo njihova, a ne da se bore sa svim ostalim raslinjem. Vidi kako ti odbacuju donje lišće, priživit će ti samo topovi koji će bit siromašni do bola. biljke posađene u 5 misecu danas trebaju bit visoke bar metar i po (ovisno o genetici i te spike) i trebaju bit pune cilom svojom stabljikom a ne da ko sladoled cici mici na palici izgledaju.
nije dobro!!!
evo ti jedna glupa usporedba ali to opisuje ovaj tvoj pokušaj:
ovo ti je isto kao da se želiš bavit padobranstvom pa za početak uzmeš suncobran i skačeš sa zagrade.
obuka i oprema. ali na grškama se uči a? i to nikad na tuđima, samo na svojima, nažalost