Iskustva o vutri u Irskoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.02.2018
2
3
3
40
znaci sadnja je automatski kazneno djelo....
najvise me smeta sto idem od kuce di mi je godnama zeleno free i moje a sad cu morat na crnjaka nabavljat...
jos me smeta jer idem radi standarda i love jel a odma mi najmiliji hobi postaje koda krećem trenirat neki bijeli sport...
nisam frendove preko neta ispitivo no znam da je sema ok za nabavu, samo mi nije jasno da je tolika cijena..
jesi u dublinu?
 

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Mogu slobodno reci da poznam politicku situaciju U Irskoj, i Green party ti je nesto poput onih nasih liberal ili tak neke nebitne stranke, predlazu nesto, tek toliko da se n3 kze da ne rade nista, imju 2 zastupnika od 158 u parlamentu onda znas koliku tezinu daje prijedlog koji oni daju, da se Irska svjwst mjenja to sig. Ali treba jos dosta vremena proci da se to progura, 1993godine su tek razvod ozakonili a nedavno tek ozakonili i abortus, idu oni brze nego mi k tom cilju ali jos uvijek nedovoljno brzo, moja procjena je oko 7-8godina do potpune legalizacije. A sto se njihove vutre tice, pa ne sade oni nista tu vani, jer ovdje jedino krumpir uspjeva s obzirom koliko sunca ima, ali imaju poljake koji sve to na slepere dovoze ali gram se krece od 10-15eura, i kvaliteta kod mog dobavljaca je bila odlicna, ali onda on pao i jbg.
 

Brane1988

Suii
20.03.2016
338
1.740
143
Dovoljno je da se samo pocne pricat u medijima tamo...i oni ce to pokusat progurat na legalizaciju....i sami su svjesni koliko novaca odlazi na to van poreznog sistema....a dosta su liberalan narod....bar se oni znaju naplatit na porezu....
 
Poslednja izmena od urednika: