Iskustva s Himalayan Gold-om (outdoor)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
preciznija pretraga foruma -> pretraga prema imenu teme -> himalaya gold -> i onda listas dnevnike, citas kako je kome tekao uzgoj, koje je probleme imao ( ako ih je bilo ), pa cak imas i slike... ko bi reko, ha? :p
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
nemam iskustava sa njom , ali ako je tachno shto kaze chika google onda je HG jedna od najboljih . Ima ukus nalik kafi a prinosi su vishe nego dobri ( prodavci pishu i do 1500gr , znachi pola od toga rachunaj :) )
Nameravam da za sledevu godinu uzmem nekoliko semenkica i da se bacim na kloniranje , box je gotov ali necu da pravim dnevnik , tek sledece godinice :D
e sad , na alienu nisam nashao feminiziran HG , ako hoce neko da mi pomogne i postavi link bio bih mu veoma zahvalan !
a moze i nefeminizirane jer nisam nashao ni njih xD
hvala unapred ! :)
 
16.05.2010
49
1
0
33
preciznija pretraga foruma -> pretraga prema imenu teme -> himalaya gold -> i onda listas dnevnike, citas kako je kome tekao uzgoj, koje je probleme imao ( ako ih je bilo ), pa cak imas i slike... ko bi reko, ha? :p
Svaka čast, tebe ima po cijelom forumu, čak i u mojem skromnom postu, heh:signs046:
Bio sam na tome što kažeš ali to mi nije dovoljno informacija što se tiče ove sorte u ovim uvjetima.
Pola njih su stavljali u indoor dok su dnevnici za outdoor nedovršeni.

Bild javljaj kako napredujesh ;)
Trebaju mi ljudi koji su već ovo odradili ili koji su u procesu toga.:watchplant::bis::b_cyclops:
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
svaka sorta ce ti rast i imat ok urod ako su neki opci uvjeti zadovoljeni, tako da to sto ti trazis necu rec nema smisla vec bi trebao sam shvatit, ni jednoj biljci ne treba listove umakat u med ( karikiran primjer ) da bi bio dobar i kvalitetan urod, a sve informacije u vezi s opisom karakteristika biljke su pruzane na site-u proizvodjaca

i to ti je to... nije neka velika filozofija
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
19.07.2009
3
0
0
48
kaj da ti kazem razočaran sam godinom previse kise i previse puse kod mene da bi brze napredovala :(




btw. danas u teglice postavljene jos 2 HG sa stajskim đubrom nadam se da ce uspit
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Na koju god temu da dodjem spamam o svojima, pa ću i tu!

Kratko i jasno, imam 5 fem. H G, i 3 dana su stare, držat ću ih na prozoru do nekih 30-40cm pa na OutDoor sajt!

Morbus jesi počeo sa growom?

euforija je napisao(la):
bit ces ti sretan ak s tih 5 dobijes 100g.. a ovo sa stajskim dubrom najvjerojatnije nece izac

Mogu te zamoliti da mi pojasniš ovo? (ne zezam, neg me baš sad zanima)?
 
16.05.2010
49
1
0
33
Ovako, imam 5 Hg stare tjedan dana i još 6-7 nepoznatih skunkića starih 4 dana.
Dugo sam tražio dok nisam našao ''site'' koji mi odgovara i čim sam ga ugledao znao sam da je savršen place.:)
Duboko u šumi na maloj livadici di ljudska noga nije kročila namanje 10 god :).
Nemam još slike jer mi je mob crko a nemogu nać fotić, ali posudit ću od frenda kad se vrati s puta za 2-3 dana pa ću prikazati.
Nisam čekao da narastu 30 cm nego sam ih odma nakon par dana presadio vani.
Možda sam prevelik optimist ali mislim da im neće biti ništa.
Pokopao sam ih s vazama kojima je odstranjeno dno a neke sam okružio s napola prerezanima plastičnim bocama.
Za obranu od puževa sam ih okružio s mješavinom pužomora, soli i kapule.
Samo neznam što da poduzmem u vezi mrava i dali su oni uopće štetni za njih.
Za druge nametnike nije bitno jer ih nema.
Zasad uživaju i nema loših znakova, ali sam bio pogriješio što sam ih jučer zalio a danas je padala obilna kiša, pa se nadam da im to neće naškodit.
za kraj sam još istresao oko 50 kišnih glista koje sam skupljao u svojem i tuđim vrtovima ( jako su dobre za zemlju :)
šta još... režim sunčanih i kišnih dana je savršen (cca. 1 tjedna jako sunčanog-1 dana kiše).
Samo neznam dali je potrebno koristiti gnojiva ako je u prirodi...ipak je ovo crvenica..ali izgleda mi jako plodno. ako tko zna nek savjetuje
tnx unaprijed:sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2:
 

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
morbus_roy je napisao(la):
Neznam kako je on izračunao 100g, ja se nadam najmanje 3500g osušenog( od Himalaye samo),
a za skunkić mi je svejedno


posteno,ako budes ukupno imao toliko>>bataljujem outdoor i skidam kapu:icon_lol::icon_lol::icon_lol:(fora



za gliste koje pominjes,preporucujem da pripazis na krticnjake..odnosno krtice koje se njima hrane. Lako mogu da preoru koren biljke.


inace ja nisam dodavao gliste,ali sam ih video masu dok sam kopao rupu

a kasnije i krticnjake..

pozzx
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
Prichao sam sa likom koji ima iskustva sa HG . Biljka je prava outdoor , i ako se prema njoj tretira sa znanjem i pazljivo , nagradice veoma dobro hedicima :)
e sada , o gramazi hedica necu , jer je od biljke do biljke drugachije (samo cu da naglasim da je znatno veci urod od ostalih vrsti ) ali o degustaciji moram :)
Ima miris chokolade , chak kaze i kafe pomalo :) a sa procentom txc : min. 15 % je odlichna !
a visina moze da dostigne 3 metara a nekada i vishe :) zamislite tu "azdaju" :)
 
16.05.2010
49
1
0
33
Nisam se dugo javljao morao sam izbrisat cijeli hard i internet history i srušit windowse i još sam izgubio lozinke za vutra-forum jer sam dobio poziv od frenda da mi uskoro dolazi murija doma.
i stvarno su došli i napravili pretres sobe i uzeli mi komp .. nakon mj dana mi ga vratili i nisu našli ništa ni u sobi ni na kompu..sada sam fre opet ali su mi sve biljke umre od nezaljeanja..nisam stigao na site..kuća poso i te šeme..ništa do sljedeće godine..
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
A ti zamislio 3500?Previše si zamislio,i dok tako misliš ovaj hobi nije za tebe,jer se previše gubiš u brojevima,previše računaš,previše postaješ pohlepan u svemu tome i desi se ono šta ti se upravo desilo.I ne zaboravi sad kad imaju tvoje ime zapisano(plavci) da ih se nečeš tako brzo riješiti,vjerovatno če te stati gnjaviti tek kad nađu nešto u tebe,a njima se ne žuri jer su na državnoj su "sisi".
Malo off ali pamet u glavu.Šta manje to slađe:)